О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2011 года N 60/474-4c. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 12 декабря 2011 года N 14-1-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/465-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2062 и постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года № 317 «О внесении изменений в постановление акимата области от 22 декабря 2010 года № 428 «О реализации решения Южно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с «О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «47 025 994» заменить цифрами «46 879 415»;
цифры «24 718 311» заменить цифрами «24 571 732»;
в подпункте 2) цифры «52 798 023» заменить цифрами «51 783 444»;
в подпункте 5) цифры «-5 760 471» заменить цифрами «-4 892 471»;
в подпункте 6) цифры «5 760 471» заменить цифрами «4 892 471», цифры «699 000» заменить цифрами «1 567 000».
во второй части пункта 2-3 цифры «4 061 401» заменить цифрами «3 914 822»;
исключить часть третью пункта 2-4.

"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 60/474-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 14-1-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/465-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2062 тіркелген шешіміне және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін іске асыру туралы» облыс әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 317 қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «47 025 994» деген сандар «46 879 415» деген сандармен ауыстырылсын;
«24 718 311» деген сандар «24 571 732» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «52 798 023» деген сандар «51 783 444» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-5 760 471» деген сандар «- 4 892 471» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «5 760 471» деген сандар «4 892 471» деген сандармен ауыстырылсын, «699 000» деген сандар «1 567 000» деген сандармен ауыстырылсын.
2-3 тармақтың екінші бөлігіндегі «4 061 401» деген сандар «3 914 822» деген сандармен ауыстырылсын;
2-4 тармақтың үшінші бөлігі алып тасталсын.