Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 1 марта 2011 года N 63. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 4 марта 2011 года N 14-2-104. Утратило силу - постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 3 мая 2011 года N 172
Сноска. Утратило силу - постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 03.05.2011 N 172.
В соответсвии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» и Указа Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан» акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложения.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Арыс Дилдабекова Б.С.
Аким города                                Қ.Сыдықов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской территориальной
избирательной комиссии          Агыбаев Талгат Кудайбергенович
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от 1 марта 2011 года № 63
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Определенные места виды
1
село Акдала перекресток улицы Амангелди с трассой Арыс - Дермене
стенд
2
село Байыркум рядом с остановкой по улице Жумабекова
стенд
3
рядом с остановкой на въезде в село Дермене
стенд
4
центральная улица села Жидели
стенд
5
село Монтайтас перекресток улиц Б.Онтаева и А.Кунанбаева
стенд
6
село Задария перекресток улиц Б.Шукирбекова и С.Сейфуллина
стенд
7
город Арыс перекресток улиц Аль-Фараби и Ергобек
стенд
8
город Арыс перекресток улиц А.Салыкбаева и Майлы Кожа
стенд

Үгіттік баспа материалдары орналасатын орындарды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 63 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 наурызда N 14-2-104 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 172 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы   әкімдігінің 2011.05.03 N 172 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 4 ақпанындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" № 1149 Жарлығына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
__________Ағыбаев Талғат Құдайбергенұлы
Арыс қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 63 қаулысына қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
Белгіленген орындар
Түрі
1
Ақдала ауылының Амангелді көшесінің Арыс - Дермене тасжолымен қиылысы
стенд
2
Байырқұм ауылының Жумабеков көшесіндегі аялдамасының жаны
стенд
3
Дермене ауылының кіре берісіндегі аялдаманың жаны
стенд
4
Жиделі ауылының орталық көшесі
стенд
5
Монтайтас ауылының Б.Оңтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы
стенд
6
Задария ауылының Б.Шүкірбеков және С.Сейфуллин көшелерінің қиылысы
стенд
7
Арыс қаласының Әль-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысы
стенд
8
Арыс қаласының Ә.Салықбаев және Майлы қожа көшелерінің қиылысы
стенд