Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 7 декабря 2011 года № 544. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 13 декабря 2011 года № 14-2-119. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 13.03.2015 № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Арысской городской избирательной комиссией (по согласованию) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по городу Арыс согласно приложения 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, согласно приложения 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К.Сыдыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Арысской
городской избирательной комиссии
_________________ Агыбаев Талгат Кудайбергенович
7 декабря 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Арыс от 7 декабря
2011 года № 544
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
п/н
Наименование города, сельских округов
Определенные места
Виды
1
город Арыс
перекресток улиц Аль-Фараби и Ергобека
стенд
перекресток улиц Толе би и Майлы кожа
стенд
перед зданием Центра обслуживания населения по улице Ергобека
стенд
2
сельский округ Акдала
село Акдала перекресток улицы Амангелди с трассой Арыс-Дермене
стенд
3
сельский округ Байыркум
село Байыркум рядом с остановкой по улице Жумабекова
стенд
4
сельский округ Дермене
рядом с остановкой на въезде в село Дермене
стенд
5
сельский округ Жидели
центральная улица села Жидели
стенд
6
сельский округ Задария
село Задария перекресток улиц Б.Шукурбекова и С.Сейфуллина
стенд
7
сельский округ Монтайтас
село Монтайтас перекресток улиц Б.Онтаева и А.Кунанбаев
стенд
Приложение 2
к постановлению акимата
города Арыс от
7 декабря 2011 года № 544
Перечень  помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями
п/н
Наименование города, сельских округов
Место проведения
Адрес
1
город Арыс
актовый зал товарищество с ограниченной ответственностью «Теміржолсу-Арыс»
улица Привокзальная
2
сельский  округ Байыркум
сельский клуб
улица Тургынбаева
3
сельский  округ Дермене
сельский клуб
улица С.Сейфуллина
4
сельский  округ Жидели
сельский клуб
улица Нартая
5
сельский  округ Монтайтас
сельский клуб
улица Б.Онтаева

Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы N 544 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 14-2-119 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 13.03.2015 № 182 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қалалық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), Арыс қаласы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов
КЕЛІСІЛДІ:
Арыс қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________________ Ағыбаев Талғат Құдайбергенұлы
7 желтоқсан 2011 жыл
Арыс қаласы әкімдігінің
7 желтоқсан 2011 жылғы
№ 544 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
р/с
Қала, ауылдық округтер атауы
Белгіленген орындар
Түрі
1
Арыс қаласы
Әл-Фараби және Ергөбек көшелерінің қиылысы
тақта
Төле би және Майлы қожа көшелерінің қиылысы
тақта
Ергөбек көшесі, Халыққа қызмет көрсету орталығы ғимаратының алды
тақта
2
Ақдала ауылдық округі
Ақдала ауылының Амангелді көшесінің Арыс-Дермене тасжолымен қиылысы
тақта
3
Байырқұм ауылдық округі
Байырқұм ауылының Жұмабеков көшесіндегі аялдамасының жаны
тақта
4
Дермене ауылдық округі
Дермене ауылының кіре берісіндегі аялдаманың жаны
тақта
5
Жиделі ауылдық округі
Жиделі ауылының орталық көшесі
тақта
6
Задария ауылдық округі
Задария ауылының Б.Шүкірбеков және С.Сейфуллин көшелерінің қиылысы
тақта
7
Монтайтас ауылдық округі
Монтайтас ауылының Б.Онтаев және А.Құнанбаев көшелерінің қиылысы
тақта
Арыс қаласы әкімдігінің
7 желтоқсан 2011 жылғы
№ 544 қаулысына 2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар тізімі
р/с
Қала, ауылдық округтер атауы
Өткізілетін орны
Мекен жайы
1
Арыс қаласы
«Теміржолсу-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәжіліс залы
Привокзальная көшесі
2
Байырқұм ауылдық округі
Ауылдық клуб
Тұрғынбаев көшесі
3
Дермене ауылдық округі
Ауылдық клуб
С.Сейфуллин көшесі
4
Жиделі ауылдық округі
Ауылдық клуб
Нартай көшесі
5
Монтайтас ауылдық округі
Ауылдық клуб
Б.Онтаев көшесі