О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года № 14-2-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 3).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5510823 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 763833 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3151 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46845 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4696994 тысяч тенге;
2) затраты – 5580137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6293 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 7281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75607 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2012 № 10/54-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2012 год размер субвенций, передаваемых их областного бюджета в бюджет города в сумме 3 044 048 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 50/311-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 14-2-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 11.01.2013 № 3 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1.  Арыс қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5510823 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 763833 мың теңге;
(салықтық емес түсiмдер – 3151 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 46845 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4696994 мың теңге;
2) шығындар – 5580137 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6293 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75607 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.12.11 № 10/54-V (2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі) Шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджетке қалалық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2012 жылы облыстық бюджеттен қаланың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 3 044 048 мың теңге болып белгіленсін.

4. Утвердить резерв городского акимата на 2012 год в сумме 14897 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2012-2014 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнение местного бюджета на 2012 год, согласно приложению 5.

4. Қала әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 14897 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого аула (села), поселка, финансируемого из городского бюджета на 2012 год согласно приложению 6.
8. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить в 2012 году за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте әрбір ауылдық (селолық), поселкелік бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2012 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Т.Альжигит
Секретарь городского маслихата             О.Керимкулов
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV
Городской бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2012 № 10/54-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

9. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Т.Әлжігіт
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ө.Керімқұлов
Арыс қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 50/311-IV шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.12.11 № 10/54-V (2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
I. КІРІСТЕР