О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 268 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 339. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 27 октября 2011 года N 14-3-115. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2012 года N 40
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 09.02.2012 N 40
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35-349- IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 268 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-103), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Кентау на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5470985 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 656346 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9584 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7738 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 4797317 тысяч тенге;
2) затраты – 5363548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2239 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2358 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 140000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 339 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 14-3-115 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы N 40 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012.02.09 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің» 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-103 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда, 24 қаңтарда, 29 қаңтарда, 5 ақпанда, 10 ақпанда, 19 ақпанда, 26 ақпанда «Кентау шұғыласы» газетінің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер –5470985 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –656346мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9584 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7738 мың теңге;
трансферттер түсiмi –4797317 мың теңге;
2) шығындар –5363548мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2239 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –2358 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140000 мың теңге қаржы активтерін сатып алу – 140000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) профицит (дефицит) бюджета – - 34802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34802 тысяч тенге.»;
поступление займов - 2268 тысяч тенге;
погашение займов - 119 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-32653 тысяч тенге.».
Приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   И.Молдалиев
Секретарь городского маслихата             Е.Аширов
Приложение № 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 21 октября 2011 года № 339
Приложение № 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 22 декабря 2010 года № 268
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 34802 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2268 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32653 мың тенге».
Көрсетілген шешімнің 1,3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      И.Молдалиев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Е.Аширов
2011 жылғы 21 қазандағы
№ 339 Кентау қалалық
мәслихатының шешіміне 1-қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 268 Кентау қалалық
мәслихатының шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
I. Кірістер