О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/219 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 49/290. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 15 ноября 2011 года N 14-5-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2012 года № 80
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.08.2012 № 80
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-ІV "О внесение изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-ІV "Об областном бюджете на 2011-2013 года" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/219 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-5-105, опубликовано 6 января 2011 года в номере 1-2 газеты «Шаян») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить Байдибекский районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 224 025 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 305 392 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 065 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 871 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 905 697 тысяч тенге;
2) затраты – 5 290 138 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 490 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 59 677 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 124 603 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124 603 тысяч тенге:
поступление займов – 59 677 тысяч тенге;
погашение займов – 1 187 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 21 желтоқсан 2010 жылғы № 39/219 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 49/290 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада N 14-5-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 80 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы мәслихатының 2012.08.06 № 80 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылы 31 қазандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 46/446-ІV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2059 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Бәйдібек аудандық мәслихатының 21 желтоқсан 2010 жылғы № 39/219 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-5-105 нөмірмен тіркелген, 6 қаңтар 2011 жылғы «Шаян» газетінің 1-2 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 5 224 025 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 305 392 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 8 065 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 871 мың тенге;
трансферттер түсімі 4 905 697 мың тенге;
2) шығындар 5 290 138 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 490 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 677 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 124 603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 124 603 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 59 677 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1187 мың теңге;