Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений, предоставляемых им на договорной основе для проведения встреч с избирателями
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 11 марта 2011 года N 52. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 16 марта 2011 года N 14-9-141. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 30 июня 2014 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 30.06.2014 № 453.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Отрарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов, а так же единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Курмана.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Сыздыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Отрарской
районной территориальной
избирательной комиссии                Бакир Икрамхан Бакрамулы
11 февраля 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Отрарского района
от 11 марта 2011 года № 52
Перечень мест для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов
По Аккумскому сельскому округу:
1. Село Аккум, улица Ж.Омарова, территория сельской больницы «Аккум»;
2. Село Аккум, территория сельского клуба.
по Актобинскому сельскому округу:
1. Село Актобе, территория врачебной амбулатории «Актобе».
по Балтакольскому сельскому округу:
1. Село Балтакол, улица Т.Абуова, территория сельской больницы «Балтакол»;
2. Село Колкудык, территория фельдшерско-акушерского пункта «Колкудык»;
3. Село Уштам, территория медицинского пункта «Уштам»;

Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 наурыздағы N 52 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда N 14-9-141 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 453 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 30.06.2014 № 453 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Құрманға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Сыздықов
КЕЛІСІЛДІ:
Отырар аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрағасы
__________Бәкір Икрамхан Бәкрамұлы
«11» наурыз 2011 жыл
Отырар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 11 03 № 52
қаулысына 1-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Аққұм ауыл округі бойынша:
1. Аққұм ауылы, Ж.Омаров көшесі, «Аққұм» ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Аққұм ауылында орналасқан ауылдық клуб аумағы.
Ақтөбе ауыл округі бойынша:
1. Ақтөбе ауылында орналасқан «Ақтөбе» дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Балтакөл ауыл округі бойынша:
1. Балтакөл ауылы, Т.Әбуова көшесі, «Балтакөл» ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Көлқұдық ауылында орналасқан «Көлқұдық» фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Үштам ауылында орналасқан «Үштам» медициналық тірек аумағы;

4. Село Аккол, территория медицинского пункта «Аккол».
по Коксарайскому сельскому округу:
1. Село Коксарай, улица М.Ауезова, территория сельской больницы «Коксарай»;
2. Село Шенгелды, территория медицинского пункта «Шенгелды»;
3. Село Жанкел, территория медицинского пункта «Жанкел»;
4. Село Ызакол, территория медицинского пункта «Ызакол».
по Караконырскому сельскому округу:
1. Село Ш.Калдаякова, территория дома культуры имени Ш.Калдаякова;
2. Село Ш.Калдаякова, территория сельской больницы «Караконыр»;
3. Село Арыс, территория сельского клуба;
4. Село Бесторангыл, территория малокомплектной начальной школы имени Жармухамбетова;
5. Караконырскии железнодорожный пункт, территория малокомплектной начальной школы «Караконыр»;
6. Село Сырдария, территория медицинского пункта «Сырдария»;
7. Костуинский железнодорожный пункт, территория малокомлектной начальной школы № 6 «Костуин».
по Кожатогайскому сельскому округу:
1. Село Кожатогай, улица А.Елекеева, территория общей средней школы имени Амангелды;
2. Село Кожатогай, улица А.Досымбекова, территория сельской больницы «Кожатогай»;
3. Село Байтогай, территория малокомплектной общей средней школы имени М.Маметовой.
по Отрарскому сельскому округу:
1. Село Арыс, территория государственного коммунального казенного предприятия «Детский сад «Марал»;
2. Село Шойманова, территория сельского клуба.
по Каргалинскому сельскому округу:
1. Село Отырар, территория общей средней школы «Отырар»;
2. Село Каргалы, территория малокомплектной общей средней школы имени С.Ерубаева.
по Талаптинскому сельскому округу:
1. Село Кокмардан, улица Т.Бейсенбиулы, территория врачебной амбулатории «Талапты»;
2. Село Шытты, территория фельдшерско-акушерского пункта «Шытты»;
3. Село Ынталы, улица Даримбекулы, территория медицинского пункта «Ынталы»;
4. Село Сарыкол, территория медицинского пункта «Сарыкол».
по Когамскому сельскому округу:
1. Село Когам, улица У.Аргынбекова, территория врачебной амбулатории «Когам»;
2. Село Талапты, территория фельдшерско-акушерского пункта «Талапты»;
3. Село Мыншукыр, здание сельской библиотеки.
по Тимурскому сельскому округу:
1. Село Тимур, территория малокомплектной общей средней школы имени С.Алиева;
2. Село Тимур, улица М.Алиева, территория врачебной амбулатории «Тимур».
по Маякумскому сельскому округу:
1. Село Маякум, улица Д.Алтынбекова, территория сельской больницы «Маякум»;
2. Село Костерек, территория фельдшерско-акушерского пункта «Костерек».
по Шаульдерскому сельскому округу:

4. Ақкөл ауылында орналасқан «Ақкөл» медициналық тірек аумағы.
Көксарай ауыл округі бойынша:
1. Көксарай ауылы, М.Әуезов көшесі, «Көксарай» ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Шеңгелді ауылында орналасқан «Шеңгелді» медициналық тірек аумағы;
3. Жанкелді ауылында орналасқан «Жанкел» медициналық тірек аумағы;
4. Ызакөл ауылында орналасқан «Ызакөл» медициналық тірек аумағы.
Қарақоңыр ауыл округі бойынша:
1. Ш.Қалдаяқов ауылында орналасқан Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі аумағы;
2. Ш.Қалдаяқов ауылында орналасқан «Қарақоңыр» ауылдық ауруханасы аумағы;
3. Арыс ауылында орналасқан ауылдық клуб аумағы;
4. Бестораңғыл ауылында орналасқан А.Жармұхамбетов атындағы шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
5. Қарақоңыр темір жол бекетіндегі «Қарақоңыр» шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
6. Сырдария ауылында орналасқан «Сырдария» медициналық тірек аумағы;
7. Қостүйін темір жол бекетіндегі «№ 6 Қостүйін» шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы.
Қожатоғай ауыл округі бойынша:
1. Қожатоғай ауылы, Ә.Елекеев көшесі, Амангелді атындағы жалпы орта мектеп аумағы;
2. Қожатоғай ауылы, А.Досымбеков көшесі, «Қожатоғай» ауылдық ауруханасы аумағы;
3. Байтоғай ауылында орналасқан М.Мәметова атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп аумағы.
Отырар ауыл округі бойынша:
1. Арыс ауылында орналасқан «Марал» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны аумағы;
2. Шойманов ауылында орналасқан ауылдық клуб аумағы.
Қарғалы ауыл округі бойынша:
1. Отырар ауылында орналасқан «Отырар» жалпы орта мектеп аумағы;
2. Қарғалы ауылында орналасқан С.Ерубаев атындағы шағын жинақты орта мектеп аумағы.
Талапты ауыл округі бойынша:
1. Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбіұлы көшесі, «Талапты» дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
2. Шытты ауылында орналасқан «Шытты» фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Ынталы ауылы, Дәрімбекұлы көшесі, «Ынталы» медициналық тірек аумағы;
4. Сарыкөл ауылында орналасқан «Сарыкөл» медициналық тірек аумағы.
Қоғам ауыл округі бойынша:
1. Қоғам ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі, «Қоғам» дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
2. Талапты ауылында орналасқан «Талапты» фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Мыңшұқыр ауылында орналасқан ауылдық кітапхана ғимараты аумағы.
Темір ауыл округі бойынша:
1. Темір ауылы, С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп аумағы;
2. Темір ауылы, М.Әлиев көшесі, «Темір» дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Маяқұм ауыл округі бойынша:
1. Маяқұм ауылы, Д.Алтынбеков көшесі, «Маяқұм» ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Қостерек ауылында орналасқан «Қостерек» фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Шәуілдір ауыл округі бойынша:

1. Село Шаульдер, улица А.Жылкышиева, территория Центрального стадиона;
2. Село Шаульдер, улица Д.Алтынбекова, территория общей средней школы имени Ш.Калдаякова;
3. Село Шаульдер, улица О.Баймышева № 2, территория спортивной школы для детей и подростков имени К.Мунайтпасова.
по Шиликскому сельскому округу:
1. Село Шилик, улица Турганбай Датка, территория Центральной площади;
2. Село Новый Шилик, улица М.Маметовой, дом № 22, территория врачебной амбулатории «Шилик»;
3. Село Старый Шилик, территория фельдшерско-акушерского пункта «Старый Шилик».
Приложение 2
к постановлению акимата
Отрарского района
от 11 марта 2011 года № 52
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе
для проведения встреч кандидатов с избирателями
1. Село Шаульдер, улица Д.Алтынбекова дом № 18, актовый зал профессионального лицея № 20 имени Д.Курманбека;
2. Село Аккум, улица С.Сейфуллина, актовый зал общей средней школы имени С.Сейфуллина;
3. Село Балтакол, улица М.Кобеева, актовый зал общей средней школы имени И.Алтынсарина;
4. Село Маякум, актовый зал общей средней школы имени Ш.Уалиханова;
5. Село Коксарай, актовый зал общей средней школы имени М.Ауезова;
6. Село Кокмардан, актовый зал общей средней школы «Кокмардан»;
7. Село Кожатогай, улица А,Елекеева, Кожатогайский сельский клуб;
8. Село Арыс, зал совещаний Центра детей и молодежи;
9. Село Караконыр, актовый зал общей средней школы имени Абая;
10. Село Тимур, актовый зал общей средней школы «Тимур»;
11. Село Жана Шилик, актовый зал общей средней школы имени М.Шаханова;
12. Село Актобе, актовый зал общей средней школы имени К.Мунайтпасова;
13. Село Отырар, Отрарский сельский клуб;
14. Село Когам, актовый зал общей средней школы «Когам».

1. Шәуілдір ауылы, Ә.Жылқышиев көшесі, Орталық стадион аумағы;
2. Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі, Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта мектеп аумағы;
3. Шәуілдір ауылы, О.Бәймішов көшесі № 2 үй, Қ.Мұңайтпасов атындағы балалар мен жасөспірімдер спорт мектеп аумағы.
Шілік ауыл округі бойынша:
1. Шілік ауылы, Тұрғанбай Датқа көшесі, Орталық алаңы аумағы;
2. Жаңа Шілік ауылы, М.Мәметова көшесі № 22 үй, «Шілік» дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
3. Ескі Шілік ауылында орналасқан «Ескі Шілік» фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Отырар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 11 03 № 52
қаулысына 2-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі № 18 үй, Д.Құрманбек атындағы № 20 кәсіптік-лицейінің мәжіліс залы;
2. Аққұм ауылы, С.Сейфуллин көшесі, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
3. Балтакөл ауылы М.Көбеев көшесі, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
4. Маяқұм ауылы, Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
5. Көксарай ауылы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
6. Көкмардан ауылы, «Көкмардан» жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
7. Қожатоғай ауылы, Ә.Елекеев көшесі, Қожатоғай ауылдық клубы;
8. Арыс ауылы, Балалар мен жасөспірімдер орталығының мәжіліс залы;
9. Қарақоңыр ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
10. Темір ауылы, Темір жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
11. Жаңа Шілік ауылы, М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
12. Ақтөбе ауылы, Қ.Мұңайтпасов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
13. Отырар ауылы, Отырар ауылдық клубы;
14. Қоғам ауылы, Қоғам жалпы орта мектебінің мәжіліс залы.