Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 19 октября 2011 года N 368. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 26 октября 2011 года N 14-12-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 291)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 291).

2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы N 368 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда N 14-12-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 04 ақпандағы № 291 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 291 хатымен).

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7, статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: