О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Созакского района Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 297. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 17 ноября 2011 года N 14-12-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 января 2012 года N 8
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.01.2012 N 8.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-115, опубликовано 1 января 2011 года в № 01-02-03 газеты «Молшылық») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 460 821» заменить цифрами «5 481 959»;
цифры «2 239 569» заменить цифрами «2 260 707»;
в подпункте 2):

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 297 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада N 14-12-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 8 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012.01.12 N 8 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/446-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-115 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 1 қаңтарда «Молшылық» газетінің 01-02-03 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«5 460 821» деген сандар «5 481 959» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 239 569» деген сандар «2 260 707» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада: