Об образовании избирательных участков по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областных и районных маслихатов на территории Аягозского района
Решение акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 05 декабря 2011 года N 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года за N 5-6-147. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима Аягозского района от 20 марта 2012 года № 05/754)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата акима Аягозского района от 20.03.2012 № 05/754).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года, пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областных и районных маслихатов на территории Аягозского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района С. Искакова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района                     А. Мухтарханов
Согласовано:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии                     А. Мустафин
05 декабря 2011 года
Приложение к решению
акима Аягозского района
от 5 декабря 2011 года № 03
Границы избирательных участков по Аягозскому району Избирательный участок № 305 Депо
г. Аягоз, Локомотивное депо, ул. Маженова № 1, актовый зал депо.
Границы: Гвардейская № № 1-16, Ларшина № № 1-22, Найманбаева № № 1-226, Шакенова № № 1-187, Пролетарская № № 1-14, Маженова № № 1-49, Желтоксан № № 1-369, 6 пункт № № 5, 6, 7, 2а, 4а, 25а, 43а.
Избирательный участок № 306 Амангельды
г. Аягоз, средняя школа им. Д. Бабатайулы, ул. Гагарина № 20, здание средней школы имени Д. Бабатайулы.
Границы: Барақ батыра № № 1-240, Токсангазина № № 2-277, Гагарина № № 2-160 четный, Подгорная № № 1-171, Амангельды № № 1-63, Турганбаева № № 1-27.
Избирательный участок № 308 Жанауыл
г. Аягоз, средняя школа № 6, ул. Валиханова № 2, здание средней школы № 6.
Границы: Полевая № № 1-12а, Адилбаева № № 1-45, Би Боранбай № № 1-79, Отарбекова № № 1-81, Г.Шокымулы № № 1-73, Тайкиманов № № 1/1-99/2, Байгабылулы № № 1-32.
Избирательный участок № 309 ДЭУ
г. Аягоз, ДЭУ, ул. Валиханова № 25, здание КГП «Аягоз жолдары».

Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттарын сайлау бойынша Аягөз ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы N 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 5-6-147 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз ауданы әкімінің аппаратының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 05/754 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз ауданы әкімінің аппаратының 2012.03.20 N 05/754 хаты).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабы 2 тармағына сәйкес Аягөз ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттарын сайлау бойынша Аягөз ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі                      Ә. Мұхтарханов
Келісілді:
Аягөз аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:                     А. Мустафин
05 желтоқсан 2011 ж.
Аягөз ауданы әкімінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 03 шешіміне қосымша
Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шектері № 305 Депо сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Локомотив депосы, Маженов көшесі № 1, депоның мәжіліс залы.
Шектері: Гвардейская № № 1-16, Ларшин № № 1-22, Найманбаев № № 1-226, Шакенов № № 1-187, Пролетарская № № 1-14, Маженов № № 1-49, Желтоқсан № № 1-369, 6 пункт № № 5, 6, 7, 2а, 4а, 25а, 43а.
№ 306 Амангелді сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Д. Бабатайұлы атындағы орта мектеп, Гагарин көшесі № 20, Д. Бабатайұлы атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Барақ батыр № № 1-240, Тоқсанғазин № № 2-277, Гагарин № № 2-160 жұп, Подгорная № № 1- 171, Амангелді № № 1-63, Тұрғанбаев № № 1-27.
№ 308 Жаңаауыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 6 орта мектеп, Уәлиханов көшесі № 2, № 6 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Полевая № № 1-12а, Әділбаева № № 1-45, Би Боранбай № № 1-79, Отарбеков № № 1-81, Ғ. Шөкімұлы № № 1-73, Тәйкіманов № № 1/1-99/2, Байғабылұлы № № 1-32.
№ 309 ДЭУ сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, ДЭУ, Уәлиханов көшесі № 25, «Аягөз жолдары» КМК ғимараты.

Границы: Сатпаева № № 1/1-40/2, Матросова № № 1-10, 9 мкр. № № 15-16-17, 9 мкр. № 19, 16 кв. двухэтажный дом, 9 мкр. № 9 барачный дом № № 1-10 кв., Шантемисова № № 1/1-12, Джамбула № № 63-93, 93А, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, Сейфуллина № № 95-124, Б. Момышулы № № 145-163 нечетный, С. Жунусова № № 3-15, Железнодорожный пер. № № 3-10, Ш. Валиханова № № 27, 31, 33, 43, 45, 47, 49, 53 нечетный, Кулсейтов № № 1-51, Подстанция № 24 двухквартирный, № 24, 1-11 кв., Кудерина № № 107а-107Б-109, 109А, Б, 111, 113, 113А, 130, 156, Самен Сайдаш Жолдасовых № № 3-52.
Избирательный участок № 311 Казахстан
г. Аягоз, средняя школа им. К. Бозтаева, ул. Танирбергенова № 67, здание средней школа им. К. Бозтаева.
Границы: Б. Момышулы № № 109-141 нечетный, Алтынсарина № № 90-116 подряд, Б. Момышулы № № 78-146 четный, Дюсенова № № 130-148 четный, № № 71-83 нечетный, Макеева № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 19а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12, 14, 16 – барачные дома, Танирбергенова № № 54–82 четный, № № 49, 51, 53 нечетный, Ч. Валиханова № № 1 кв. 4, 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 22, 22а, 22в, 24, 30, 32, 34, Аканаева нечетный № № 69-103а, четный № № 40, 42, 44, 44а, Сибирьский пер. № № 3-12, Мамбетова № № 43–87 нечетный, № № 68-88, Гагарина № № 162-216, Барак батыра № № 241а - 296, Кажымукан - все дома, Нефтебаза № № 1-12, Богенбай батыра  № № 4-20.
Избирательный участок № 312 Абай
г. Аягоз, средняя школа № 1, ул. Ауэзова № 23, здание средней школы № 1.
Границы: Ауэзова № № 1-76 землянка, Ауэзова № № 6, 8, 9, 12, 13, 30, Алтынсарина № № 43-115 нечетный, Бульвар Абая № 31, Богенбай батыра № 32, Бульвар Абая № № 29, 24, 24а, 22, 32 четный, Шакарима № № 33-96 подряд, Кудерина № № 9-105 подряд, № № 133а, 133б, Сергазина № № 1-128 подряд, Сейфуллина № № 38-96 четный, Кудерина № 29, Актамберды № № 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок № 313 Орталык
г. Аягоз, районный дом культуры «Қозы Көрпеш – Баян Сұлу», ул. Бульвар Абая № 12, здание районного дома культуры «Қозы Көрпеш – Баян Сұлу».
Границы: Б. Момышулы № № 64-76, 76а, нечетный № № 81-107, Алтынсарина № № 54, 54а, 88 четный, Танирбергенова № № 26-52 четный,№ №  43, 45, 45а нечетный, Дюсенова № № 57-69 нечетный, № № 108-128 четный. Мамбетова № № 32-66 четный; № № 27-41 нечетный, Макеева № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, Аканаева № № 67-68, Бульвар Абая № № 18, 20, Богенбай батыра № 3.
Избирательный участок № 315 Мектеп
г. Аягоз, средняя школа № 3, ул.Бульвар Абая № 17, здание средней школы № 3.

Шектері: Сатпаев № № 1/1-40/2, Матросов № № 1-10, 9 мкр. № № 15-16-17, 9 мкр. 19, 16 пәтерлі екі қабатты үй, 9 мкр. 9 барақ үй № № 1-10 пәтер, Шантемісов № № 1/1-12, Жамбыл № № 63-93, 93А, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, Сейфуллин № № 95-124, Б. Момышұлы № № 145-163 тақ, С. Жүнүсов № № 3-15, Железнодорожный пер. № № 3-10, Ш. Уәлиханов № № 27, 31, 33, 43, 45, 47, 49, 53 тақ, Құлсейтов № № 1-51, Подстанция № 24 екі пәтерлі, № 24, № № 1-11 пәтер, Күдерин № № 107а -107 Б-109, 109А, Б, 111, 113, 113А, 130, 156, Самен Сайдаш Жолдасовтар № № 3-52.
№ 311 Қазақстан сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, К. Бозтаев атындағы орта мектеп, Тәңірбергенов көшесі № 67, К. Бозтаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Б. Момышұлы № № 109-141 тақ, Алтынсарин № № 90-116 барлығы, Б. Момышұлы № № 78-146 жұп, Дүйсенов № № 130-148 жұп, № № 71-83 тақ, Макеев № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 19а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12, 14, 16–барақ үйлер, Тәңірбергенов № № 54–82 жұп, № № 49, 51, 53 тақ, Уәлиханов 1 п. № № 4, 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 22, 22а, 22в, 24, 30, 32, 34, Ақанаев № № 69-103а тақ, № № 40, 42, 44, 44а жұп, Сибирский пер. № № 3-12, Мамбетов № № 43–87 тақ, № № 68-88, Гагарин № № 162-216, Барақ батыр № № 241а-296, Қажымұқан – барлық үйлер, Нефтебаза № № 1-12, Бөгенбай батыр № № 4-20.
№ 312 Абай сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 1 орта мектеп, Әуезов көшесі № 23, № 1 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Әуезов жер үйлер № № 1-76, Әуезов № № № 6, 8, 9, 12, 13, 30, Алтынсарин № № 43-115 тақ, Абай бульвары № 31, Бөгенбай батыр № 32, Абай бульвары № № 29, 24, 24а, 22, 32 жұп, Шәкәрім № № 33-96 барлығы, Күдерин № № 9-105 барлығы. № № 133а, 133б, Серғазин № № 1-128 барлығы, Сейфуллин № № 38-96 жұп, Күдерин № 29, Ақтанберді № № 42, 44, 46, 48.
№ 313 Орталық сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, «Қозы Көрпеш – Баян Сұлу» аудандық мәдениет үйі, Абай бульвары көшесі № 12, «Қозы Көрпеш – Баян Сұлу» аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Б. Момышұлы № № 64-76, 76а, тақ № № 81-107, Алтынсарин № № 54, 54а, 88 жұп, Тәңірбергенов № № 26-52 жұп, № № 43, 45, 45а тақ, Дүйсенов № № 57-69 тақ, № № 108-128 жұп. Мамбетов № № 32-66 жұп; № № 27-41 тақ, Макеев № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 39, 41, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, Ақанаев № 6 № № 7-68, Абай бульвары № № 18, 20, Бөгенбай батыр № 3.
№ 315 Мектеп сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 3 орта мектеп, Абай бульвары көшесі № 17, № 3 орта мектебінің ғимараты.

Границы: Алтынсарина № № 1-44 подряд, Актамберды четный № № 20, 26, 28, 30; нечетный № № 23, 29, 33, 37, Б. Момышулы № № 1-79 нечетный, № № 2-56 четный, Бульвар Абая № № 21, 23, Габбасова № № 15-50 подряд, Болатова № № 1-64 подряд, Курмангазы № № 1-60 подряд, Саметов № № 1-79 подряд, Водосточная № № 1-70 подряд, Искакова № № 14-90 четный, Янушкеевича № № 20-80, Зеленный переул. № № 1-19, Аканаева № № 30, 32, 34, 36, 38 четный, № № 1-61 нечетный, Оспанова № № 1-22.
Избирательный участок № 316 Актамберды
г. Аягоз, средняя школа № 7, ул. Бульвар Абая № 15, здание средней школы № 7.
Границы: Коммунальная № № 3-26 подряд, Янушкеевича № № 2-18 подряд, Сулейменова № № 11/2-49 нечетный, № № 2-36 четный, Дуйсенова  № № 13-41 нечетный; № № 36-92, 102 четный, Танирбергенова № № 2/2-24 четный; № № 1-31 нечетный, Мамбетова № № 1-19 нечетный; № № 2-30 четный. Актамберды № № 1-17 нечетный; № № 2-14 четный, Аканаева № № 2-28 четный, Актюбинская № № 2-72 четный, № № 1-57 нечетный, Габбасова № № 1-13 подряд, Искакова № № 2-12 четный.
Избирательный участок № 317 Джамбул
г. Аягоз, городская гимназия, ул. Актамберды № 77, здание городской гимназии.
Границы: Актамберды № № 62, 66, 78, 80, 82, 84, 86, Маметова № № 1-22а, 24а подряд, Сейфуллина № № 1-31 нечетный; № № 2-36 четный. Панфилова № № 1-31 подряд, Джамбула № № 1-20 подряд, Рахимова № № 10, 14, 14а, 16, Бульвар Абая № № 49, 53, 59, 59а, 61, 63, 65, Шакарима № № 1-36 подряд.
Избирательный участок № 319 Айгыз
г. Аягоз, средняя школа № 5, ул. Байтурсынова № 22, здание средней школы № 5.
Границы: Дуйсенова № № 1-11 нечетный; № № 2-36 четный. Кошкимбаева № № 2а-251, Нугманова № № 1-62, Маяковского № № 1-44 подряд, Енбекшилер № № 1-65 подряд, Д. Нурпейсова № № 1-31 подряд, Чкалова № № 1-25 подряд, Бигельдинова № № 2-25 подряд, Дуйсенгазина № № 1-82 подряд, Радионова № № 1-55 подряд, Искакова № № 1-79 нечетный, Байтурсынова № № 1-84 подряд, Горького № № 1-44 подряд, Шынгожа батыра № № 1-52 подряд, Сулейменова № № 38-60 четный, № № 51-67 нечетный, Молдагулова № № 1-136 подряд.
Избирательный участок № 320 Лицей
г. Аягоз, казахский лицей, ул. Кабанбай батыра № 23, здание казахского лицея.
Границы: Терешкова № № 11-96 подряд, Апрошкина № № 1а-16а подряд, Зенина № № 2-29 подряд, Терликбаева № № 3-38 подряд, Токтарова № № 1-34 подряд, Титакова № № 1-34 подряд, Шайханкари № № 1-45 подряд, ул. Чубартауский № № 2-19 подряд, Оспанова № № 23-48 подряд, Молдагулова № № 137-171 подряд, Мангазбаева № № 1/1-60а подряд, Школьная № № 1-16а подряд, Курмангали Халид № № 1-66 подряд, Бектыбаев № № 1-12, Байтурсынова № № 85-110, Актамберды № № 41-79а, Мерей-Байшашева № № 2-74 подряд, Нугманова № № 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 64, 66. М. Сарсембаева № № 4-36 подряд, Дюсенбаева № № 3-70 подряд, С. Оразалинова подряд, Шакерова № № 1-32 подряд, Даутбергенова № № 1-19 подряд.
Избирательный участок № 323 Аурухана
г. Аягоз, районная больница, ул. Рахимова № 1, здание районной больницы.

Шектері: Алтынсарин № № 1-44 барлығы, Ақтанберді жұп № № 20, 26, 28, 30; тақ № № 23, 29, 33, 37, Б. Момышұлы № № 1-79 тақ, № № 2-56 жұп, Абай бульвары № № 21, 23, Ғаббасов № № 15-50 барлығы, Болатов № № 1-64 барлығы, Кұрманғазы № № 1-60 барлығы, Саметов № № 1-79 барлығы, Водосточная № № 1-70 барлығы, Искаков № № 14-90 жұп, Янушкеевич № № 20-80, Зеленный переул. № № 1-19, Ақанаев № № 30, 32, 34, 36, 38 жұп; № № 1-61 тақ, Оспанов № № 1-22.
№ 316 Ақтанберді сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 7 орта мектеп, Абай бульвары көшесі № 15, № 7 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Коммунальная № № 3-26 барлығы, Янушкеевич № № 2-18 барлығы, Сүлейменов № № 11/2-49 тақ, № № 2-36 жұп, Дүйсенова № № 13-41 тақ; № № 36-92, № 102 жұп. Тәңірбергенов № № 2/2-24 жұп; № № 1-31 тақ, Мамбетов № № 1-19 тақ; № № 2-30 жұп. Ақтанберді № № 1-17 тақ; № № 2-14 жұп, Ақанаев № № 2-28 жұп, Актюбинская № № 2-72 жұп, № № 1-57 тақ, Ғаббасов № № 1-13 барлығы, Искаков № № 2-12 жұп.
№ 317 Жамбыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, қалалық гимназия, Ақтанберді көшесі № 77, қалалық гимназия ғимараты.
Шектері: Ақтанберді № № 62, 66, 78, 80, 82, 84, 86, Маметов № № 1-22а, 24а барлығы, Сейфуллин № № 1-31 тақ; № № 2-36 жұп. Панфилов № № 1-31 барлығы, Жамбыл № № 1-20 барлығы, Рахимов № № 10, 14, 14а, 16, Абай бульвары № № 49, 53, 59, 59а, 61, 63, 65, Шәкәрім № № 1-36 барлығы.
№ 319 Айғыз сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, № 5 орта мектеп, Байтұрсынов көшесі № 22, № 5 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Дүйсенов № № 1-11 тақ; № № 2-36 жұп. Көшкімбаев № № 2а-251, Нұғманов № № 1-62, Маяковский № № 1-44 барлығы, Еңбекшілер № № 1-65 барлығы, Д. Нұрпейсова № № 1-31 барлығы, Чкалов № № 1-25 барлығы, Бигельдинов № № 2-25 барлығы, Дүйсенғазин № № 1-82 барлығы, Радионов № № 1-55 барлығы, Искаков № № 1-79 тақ, Байтұрсынов № № 1-84 барлығы, Горький № № 1-44 барлығы, Шыңғожа батыр № № 1-52 барлығы, Сүлейменов № № 38-60 жұп, № № 51-67 тақ, Молдағұлова № № 1-136 барлығы.
№ 320 Лицей сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, қазақ лицейі, Қабанбай батыр көшесі № 23, қазақ лицейінің ғимараты.
Шектері: Терешкова № № 11-96 барлығы, Апрошкин № № 1а-16а барлығы, Зенин № № 2-29 барлығы, Терлікбаев № № 3-38 барлығы, Тоқтаров № № 1-34 барлығы, Титақов № № 1-34 барлығы, Шайханқари № № 1-45 барлығы, Шұбартау көшесі № № 2-19 барлығы, Оспанов № № 23-48 барлығы, Молдағұлова № № 137-171 барлығы, Маңғазбаев № № 1/1-60а барлығы, Школьная № № 1-16а барлығы, Кұрманғали Халид № № 1-66 барлығы, Бектібаев № № 1-12, Байтұрсынов № № 85-110, Ақтанберді № № 41-79а, Мерей-Байшашев № № 2-74 барлығы, Нұғманов № № 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 64, 66. М. Сарсембаев № № 4-36 барлығы, Дүйсенбаев № № 3-70 барлығы, С. Оразалинов барлығы, Шакеров № № 1-32 барлығы, Дәутбергенов № № 1-19 барлығы.
№ 323 Аурухана сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, аудандық аурухана, Рахимов көшесі № 1, аудандық аурухананың ғимараты.

Границы: Аталыкова № № 3-48 подряд, Бульвар Абая № № 52-54, 56, 58, 60, 62, Сейфуллина № № 35-93 нечетный, Джамбула № № 21-61 подряд, № № 22а, б, 24а, б, Маметова № № 9а-52а подряд, № № 9а, б, в, 19а, 15в, 33а, 35, 68, Кабанбай батыра подряд, Панфилова № № 30-72 четный; № № 33а-69 нечетный, Рахимова № № 1-31 нечетный.
Избирательный участок № 324 Егизкызыл
г. Аягоз, разъезд Егизкызыл, контора разъезда.
Границы: Егизкызыл, Акдала, № 21 разъезд, Алтынколат, Айгыржал.
Избирательный участок № 325 Жыланды
г. Аягоз, разъезд Жыланды, контора разъезда.
Границы: Жыланды, Темекли, Кошкентал, Жыргалы, № № 22, 24, 27 разъезды.
Избирательный участок № 326 Южный городок
г. Аягоз, Южный городок, средняя школа № 4, здание средней школы № 4.
Границы: дома Южного городка, 3 км.
Избирательный участок № 327 В/ч 10810
г. Аягоз, Южный городок, здание в/ч 10810.
Границы: территория в/ч 10810.
Избирательный участок № 1154 В/ч 97616
г. Аягоз, Сергиопольский военный городок, здание в/ч 97616.
Границы: территория в/ч 97616.
Избирательный участок № 1138 ИВС
г. Аягоз, ул. Танирбергенова № 68, здание ГРОВД.
Границы: ГРОВД ИВС.
Избирательный участок № 330 Актогай-1
пос. Актогай, здание средней школы № 8.
Границы: Т. Кузембаев, Молдагулова, Т. Искакова, С. Манулулы, О. Амангельдинов, Т. Мусабайулы, Балтабек кажи, Желтоксан, Панфилов, Кабанбай батыра, Казыбек би, Муратбаев, селы № № 1-2.
Избирательный участок № 331 Актогай-2
пос. Актогай, здание дома культуры.
Границы: военный городок, Достык, Сатпаев, № 3 село, ДЭУ, Маметова, Джамбул, разъезд Жаксыбулак, Сейфуллина, Кулахметова, Ш. Табакбаев, Абая, Момышулы, разъезд Шолкызыл.
Избирательный участок № 333 Тарбагатай
с. Тарбагатай, здание средней школы.
Границы: село Тарбагатай и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 334 Малтугел
с. Малтугел, здание медпункта.
Границы: село Малтугел и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 335 Акшокы
с. Акшокы, здание начальной школы.
Границы: село Акшокы и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 336 Орта-Арал
с. Орта-Арал, здание начальной школы.
Границы: село Орта-Арал и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 337 Актубек
с. Актубек, здание начальной школы.
Границы: село Актубек и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 338 Акши
с. Акши, здание средней школы.
Границы: село Акши и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 339 Сарыарка
с. Сарыарка, здание средней школы.
Границы: село Сарыарка и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 340 Акшаули
с. Акшаули, здание средней школы.
Границы: село Акшаули и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 341 Карабулак
с. Карабулак, здание началной школы.
Границы: село Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 342 Ай
с. Ай, здание начальной школы.
Границы: село Ай и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 343 Мынбулак
с. Мынбулак, здание средней школы.
Границы: село Мынбулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 344 Актас
с. Актас, здание начальной школы.
Границы: село Актас и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 345 Кайынды
с. Кенколат, здание начальной школы.
Границы: селы Кенколат, Ескенебулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 346 Шынкожа
с. Шынкожа, здание дома культуры.
Границы: село Шынкожа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 347 Толенды
с. Толенды, здание бывшей конторы.
Границы: село Толенды и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 348 Каражал
с. Каражал, здание начальной школы.
Границы: село Каражал и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 349 Карауыл
с. Карауыл, здание начальной школы.
Границы: село Карауыл и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 350 Майлин
с. Майлин, здание дома культуры.
Границы: селы Майлин, Старый Майлин и населенный пункт Коксу.
Избирательный участок № 351 Топар
с. Топар, здание начальной школы.
Границы: селы Топар, Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 352 Акшатау
с. Акшатау, здание средней школы.
Границы: село Акшатау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 353 Акклет
с. Акклет, здание начальной школы.
Границы: село Акклет и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 354 Калгуты
с. Калгуты, здание начальной школы.
Границы: село Калгуты и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 355 Коныртау
с. Коныртау, здание начальной школы.
Границы: село Коныртау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 356 Мамырсу
с. Мамырсу, здание средней школы.
Границы: село Мамырсу и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 357 Бозай
с. Бозай, здание средней школы.
Границы: селы Бозай, Батпак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 358 Копа
с. Копа, здание средней школы.
Границы: село Копа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 359 Каракум
с. Каракум, здание начальной школы.
Границы: село Каракум и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 360 Тансык
станция Тансык, здание станций.
Границы: станции Тансык, Акбулак, Жузагаш и разъезд № 30.
Избирательный участок № 361 Тарлаулы
с. Тарлаулы, здание дома культуры.
Границы: село Тарлаулы и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 362 Козы - Баян
с. Копа, здание начальной школы.
Границы: село Копа и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 363 Оркен
с. Оркен, здание средней школы.
Границы: село Оркен и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 364 Карагаш
с. Карагаш, здание дома культуры.
Границы: село Карагаш и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 365 Айгыз
с. Айгыз, здание средней школы.
Границы: село Айгыз и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 366 Коксала
с. Коксала, здание начальной школы.
Границы: село Коксала и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 367 Бидайык
с. Бидайык, здание средней школы.
Границы: село Бидайык и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 368 Мадениет
с. Мадениет, здание дома культуры.
Границы: село Мадениет и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 369 Емелтау
с. Емелтау, здание средней школы.
Границы: село Емелтау и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 370 Косагаш
с. Косагаш, здание дома культуры.
Границы: селы Косагаш, Егындыбулак, Карабулак и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 371 Баршатас
с. Баршатас, здание дома культуры.
Границы: село Баршатас и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 372 Байкошкар
с. Байкошкар, здание средней школы.
Границы: село Байкошкар и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 373 Малкелды
с. Малкелды, здание средней школы.
Границы: село Малкелды и прилегающие зимовки.
Избирательный участок № 374 Жорга
с. Жорга, здание бывшей школы.
Границы: село Жорга и прилегающие зимовки.

Шектері: Аталықов № № 3-48 барлығы, Абай бульвары № № 52-54, 56, 58, 60, 62, Сейфуллин № № 35-93 тақ, Жамбыл № № 21- 61 барлығы, № № 22а, б, № № 24 а, б, Мәметова № № 9а-52а барлығы, № № 9 а, б, в, 19а, 15в, 33а, 35, 68, Қабанбай батыр барлығы, Панфилов № № 30-72 жұп; № № 33а-69 тақ, Рахимов № № 1-31 тақ.
№ 324 Егізқызыл сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Егізқызыл разъезд, Егізқызыл разъезінің кеңсесі.
Шектері: Егізқызыл, Ақдала, № 21 разъезд, Алтынқолат, Айғыржал.
№ 325 Жыланды сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Жыланды разъезд, Жыланды разъезінің кеңсесі.
Шектері: Жыланды, Темекілі, Көшкентал, Жырғалы, № № 22, 24, 27 разъездер.
№ 326 Оңтүстік қалашық сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық № 4 орта мектеп, № 4 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Оңтүстік қалашық үйлері, 3 км.
№ 327 № 10810 әскери бөлімше сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, 10810 әскери бөлімшесінің ғимараты.
Шектері: 10810 әскери бөлімшесі аумағы.
№ 1154 № 97616 әскери бөлімше сайлау учаскесі
Аягөз қаласы Сергиополь әскери қалашығы, 97616 әскери бөлімшесінің ғимараты.
Шектері: 97616 әскери бөлімшесі аумағы.
№ 1138 уақытша ұстау изоляторы сайлау учаскесі
Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі 68, АҚІІБ ғимараты.
Шектері: АҚІІБ уақытша ұстау изоляторы.
№ 330 Ақтоғай - 1 сайлау учаскесі
Ақтоғай кенті, № 8 орта мектебінің ғимараты.
Шектері: Т. Кузембаев, Молдағұлова, Т. Искакова, С. Мансұлұлы, О. Амангельдинов, Т. Мұсабайұлы, Балтабек қажы, Желтоқсан, Панфилов, Қабанбай батыр, Қазбек би, Мұратбаев, № № 1-2 ауылдар.
№ 331 Ақтоғай - 2 сайлау учаскесі
Ақтоғай кенті, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: әскери қалашық, Достық, Сәтпаев, 3 ауыл, ДЭУ, Мәметова, Жамбыл, Жақсыбұлақ разъезді, Сейфуллин, Кулахметова, Ш. Табакбаева, Абай, Момышұлы, Шолқызыл разъезді.
№ 333 Тарбағатай сайлау учаскесі
Тарбағатай ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Тарбағатай ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 334 Малтүгел сайлау учаскесі
Малтүгел ауылы, дәрігерлік пункт ғимараты.
Шектері: Малтүгел ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 335 Ақшоқы сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ақшоқы ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 336 Орта-Арал сайлау учаскесі
Орта-Арал ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Орта-Арал ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 337 Ақтүбек сайлау учаскесі
Ақтүбек ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ақтүбек ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 338 Ақши сайлау учаскесі
Ақши ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Ақши ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 339 Сарыарқа сайлау учаскесі
Сарыарқа ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Сарыарқа ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 340 Ақшәулі сайлау учаскесі
Ақшәулі ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Ақшәулі ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 341 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қарабұлақ ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 342 Ай сайлау учаскесі
Ай ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ай ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 343 Мыңбұлақ сайлау учаскесі
Мыңбұлақ ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Мыңбұлақ ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 344 Ақтас сайлау учаскесі
Ақтас ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ақтас ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 345 Қайыңды сайлау учаскесі
Кеңқолат ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ескенебұлақ, Кеңқолат ауылдары, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 346 Шыңқожа сайлау учаскесі
Шыңқожа ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Шыңқожа ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 347 Төленді сайлау учаскесі
Төленді ауылы, бұрынғы кеңсе ғимараты.
Шектері: Төленді ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 348 Қаражал сайлау учаскесі
Қаражал ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қаражал ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 349 Қарауыл сайлау учаскесі
Қарауыл ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қарауыл ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 350 Майлин сайлау учаскесі
Майлин ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Майлин, Ескі Майлин ауылдары, Көксу елді мекені.
№ 351 Топар сайлау учаскесі
Топар ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Топар, Қарабұлақ ауылдары, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 352 Ақшатау сайлау учаскесі
Ақшатау ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Ақшатау ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 353 Ақклет сайлау учаскесі
Ақклет ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Ақклет ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 354 Қалғұты сайлау учаскесі
Қалғұты ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қалғұты ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 355 Қоңыртау сайлау учаскесі
Қоңыртау ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қоңыртау ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 356 Мамырсу сайлау учаскесі
Мамырсу ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Мамырсу ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 357 Бозай сайлау учаскесі
Бозай ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Бозай, Батпақ ауылдары, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 358 Қопа сайлау учаскесі
Қопа ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Қопа ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 359 Қарақұм сайлау учаскесі
Қарақұм ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қарақұм ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 360 Таңсық сайлау учаскесі
Таңсық стансасы, станса ғимараты.
Шектері: Таңсық, Ақбұлақ, Жүзағаш стансалары және № 30 разъезд.
№ 361 Тарлаулы сайлау учаскесі
Тарлаулы ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Тарлаулы ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 362 Қозы-Баян сайлау учаскесі
Қопа ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Қопа ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 363 Өркен сайлау учаскесі
Өркен ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Өркен ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 364 Қарағаш сайлау учаскесі
Қарағаш ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Қарағаш ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 365 Айғыз сайлау учаскесі
Айғыз ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Айғыз ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 366 Көксала сайлау учаскесі
Көксала ауылы, бастауыш мектеп ғимараты.
Шектері: Көксала ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 367 Бидайық сайлау учаскесі
Бидайық ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Бидайық ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 368 Мәдениет сайлау учаскесі
Мәдениет ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Мәдениет ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 369 Емелтау сайлау учаскесі
Емелтау ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Емелтау ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 370 Қосағаш сайлау учаскесі
Қосағаш ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Қосағаш, Егіндібұлақ, Қарабұлақ ауылдары, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 371 Баршатас сайлау учаскесі
Баршатас ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шектері: Баршатас ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 372 Байқошқар сайлау учаскесі
Байқошқар ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Байқошқар ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 373 Малкелді сайлау учаскесі
Малкелді ауылы, орта мектеп ғимараты.
Шектері: Малкелді ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.
№ 374 Жорға сайлау учаскесі
Жорға ауылы, бұрынғы мектеп ғимараты.
Шектері: Жорға ауылы, іргелес жатқан қыстақтары.