О внесении изменений и дополнений в решение № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2011 года N 29/218-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2011 года за N 5-10-113. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 35/268-IV
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22.12.2011 № 35/268-IV.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001  года № 148, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов № 2543) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-109, опубликовано в газете «Қалба тынысы» от 11 января 2011 года № 3, от 9, 17, 24 февраля 2011 года № 11, 13, 15, от 3, 10 марта 2011 года № 17, 19) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 3819557 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 800151 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1907 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 59456 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2958043 тысяч тенге;
2) затраты – 3844912,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32319 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32937 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 618 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч
тенге;
приобретение финансовых активов – 10000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -67674,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  67674,7 тысяч тенге;
поступление займов – 32937 тысяч тенге;
погашение займов – 618 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 наурыздағы N 29/218-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 5-10-113 тіркелді. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 35/268-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011.12.22  N 35/268-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 2543 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200–IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-10-109 болып тіркелген «Қалба тынысы» газетінде 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 санында, 2011 жылғы 9, 17, 24 ақпандағы № 11, 13, 15 сандарында, 2011 жылғы 3, 10 наурыздағы № 17, 19 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 және 4 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 3819557 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 800151 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 1907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 59456 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2958043 мың теңге;
2) шығындар – 3844912,7 мың тенге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 32319 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 32937 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 618 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 10000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 10000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -67674,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 67674,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 32937 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 618 мың теңге.";

2) в пункте 5:
в абзаце четвертом цифры «48710» заменить цифрами «61621»;
в абзаце пятом цифры «4913» заменить цифрами «5203»;
в абзаце восьмом цифры «11038» заменить цифрами «13003»;
дополнить абзацами десятым, одиннадцатым и двенадцатым следующего содержания:
«966 – на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ;
14056 - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
2223 - на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана».»;
3) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 для финансирования следующих мероприятий:
отделу занятости и социальных программ 13200 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 6721 тысяч тенге;
создание центров занятости – 6479 тысяч тенге;
отделу архитектуры, градостроительства и строительства 29000 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
29000 тысяч тенге – в рамках содействия развитию предпринимательства на селе.»;
4) дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
«5-2. Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
425000 – на строительство котельной в поселке Солнечный.»;
5) в пункте 11:
цифры «45644» заменить цифрами «45212»;
6) в пункте 13 цифры «37280» заменить цифрами «36859»;
7) дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в сумме 13200 тысяч тенге согласно приложению 6-1, в том числе:
6721 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной
платы;
6479 тысяч тенге – на создание центров занятости.»;
8) в резерве местного исполнительного органа района цифры «17230» заменить цифрами «15995»;
9) свободный остаток в сумме 35355,7 тысяч тенге распределен между администраторами бюджетных программ, 381,8 тысяч тенге возвращен в вышестоящий бюджет;
10) разрешить государственным учреждениям передвижки с месяца на месяц и со специфики на другую специфику;
11) приложения 1, 5, 6, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4;

2) 5 тармақта:
төртінші абзацтағы «48710» сандары «61621» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «4913» сандары «5203» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «11038» сандары «13003» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы, он бірінші және он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"966  - жалпы білім беру мектептерінің толық телефонизациясын ұйымдастыруға;
14056 - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
2223 - «Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын өткізуге.";
3) мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін көзделгені ескерілсін:
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне 13200 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 6721 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6479 мың теңге;
сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөліміне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 29000 мың теңге, оның ішінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде – 29000 мың теңге.»;
4) мынадай мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
«5-2. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері көзделсін:
Солнечный кентіндегі қазандық құрылысына – 425000 мың теңге.»;
5) 11 тармақтағы «45644» сандары «45212» сандарымен ауыстырылсын;
6) 13 тармақтағы «37280» сандары «36859» сандарымен ауыстырылсын;
7) мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Аудандық бюджетте:
6-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджетіне жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке оқытуға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 13200 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 6721 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6479 мың теңге.";
8) жергілікті атқарушы органның 2011 жылға арналған резервіндегі «17230» сандары «15995» сандарымен ауыстырылсын;
9) бюджеттің еркін қор қалдығы 35355,7 мың теңгенің 381,8 мың теңгесі жоғары бюджетке қайтарылсын, 34973,9 мың теңгесі әкімшілік бағдарламалар бойынша бағытталсын;
10) мемлекеттік мекемелерінің жиынтық жоспарларының ерекшеліктері арасында және айдан айға ауыстырулар көзделсін;
11) 1568 қосымшалар осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

12) дополнить приложением 6-1 согласно приложению 5.
2. Решение от 15 марта 2011 года № 28/213-IV «О внесении изменений и дополнений в решение № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» отменить.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         М. Дюсебаев
Секретарь Жарминского
районного маслихата                         Д. Садыков
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 17 марта 2011 года № 29/218-IV
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

12) 6-1 қосымшасына сәйкес 5 қосымшасымен толықтырылсын.
2. 2011 жылғы 15 наурыздағы № 28/213–IV «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы 26/200-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Дүйсебаев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                   Д. Садықов
Жарма аудандық мәслихатының
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 29/218-ІV шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/200-ІV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
КІРІСТЕР

149
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
345
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1713
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
537
5
Налог на игорный бизнес
389
02
Фиксированный налог
389
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3687
1
Государственная пошлина
3687
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1546
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1359
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50
06
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
523
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
29
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
57
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста

149
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
345
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1713
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
537
5
Ойын бизнесіне салық
389
02
Тіркелген салық
389
07
Басқа да салықтар
0
1
Басқа да салықтар
0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3687
1
Мемлекеттік баж
3687
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1546
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1359
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
50
06
Шетелдіктердің төлқұжаттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
523
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
29
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
57
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж