О внесении изменений в решение № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 октября 2011 года N 33/251-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 октября 2011 года за N 5-10-119. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 35/268-IV
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22.12.2011 № 35/268-IV.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение № 26/310–IV от 24 декабря 2010 года «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов № 2555) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-109, опубликовано в газете «Қалба тынысы» от 11 января 2011 года № 3, от 9, 17, 24 февраля 2011 года № 11, 13, 15, от 3, 10 марта 2011 года № 17, 19) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3 890 609 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 887 164 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 207 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 143 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 984 095 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3 915 964,7 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 33 402 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34020 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 618 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -67674,7 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67674,7 тысяч тенге;
поступление займов – 34020 тысяч тенге;
погашение займов – 618 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 қазандағы N 33/251-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қазанда N 5-10-119 тіркелді. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 35/268-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011.12.22  N 35/268-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына, "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 2555 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200–IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 5-10-109 болып тіркелген «Қалба тынысы» газетінде 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 санында, 2011 жылғы 9, 17, 24 ақпандағы № 11, 13, 15 сандарында, 2011 жылғы 3, 10 наурыздағы № 17, 19 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3890609 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 887164 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 4207 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 15143 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2984095 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3915964,7 мың тенге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік несиелеу – 33402 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 34020 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 618 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 10000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 10000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджеттің (профицит) тапшылығы - -67674,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 67674,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 34020 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 618 мың теңге.";

2) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 56 750 тысяч тенге согласно приложению 6.»;
3) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете 34020 тысяч тенге - на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района на 2011 года предусмотреть в сумме 900 тыс тенге.»;
5) приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Б. Тулеутаев
Секретарь Жарминского
районного маслихата                        Д. Садыков
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 6 октября № 33/251-IV
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата

2) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 56750 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;
3) 14 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 34020 мың теңге бюджеттік кредиттер көзделсін.»;
4) 8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Жергілікті атқарушы органның 2011 жылға арналған резерві 900 мың теңге болып көзделсін.»;
5) 123 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Төлеутаев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                       Д. Садықов
Жарма аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 қазандағы № 33/251-ІV
шешіміне 1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының

537
5
Налог на игорный бизнес
319
02
Фиксированный налог
319
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3218
1
Государственная пошлина
3218
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1200
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1359
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50
06
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
410
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
19
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
57
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
123
2
Неналоговые поступления
4207
01
Доходы от государственной собственности
1579
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1579
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1579
06
Прочие неналоговые поступления
2628
1
Прочие неналоговые поступления
2628
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2628
3
ПОСТУПЛЕНИЯ ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
15143
03
Продажа земли и нематериальных активов
15143
1
Продажа земли
15143
01
Поступления от продажи земельных участков
15143
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ
2984095
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2984095
2
Трансферты из областного бюджета
2984095
01
Целевые текущие трансферты

537
5
Ойын бизнесіне салық
319
02
Тіркелген салық
319
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3218
1
Мемлекеттік баж
3218
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1200
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1359
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
50
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
410
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
19
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
57
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
123
2
Салықтық емес түсiмдер
4207
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
1579
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1579
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1579
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
2628
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
2628
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2628
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
15143
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
15143
1
Жерді сату
15143
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
15143
4
Трансферттердің түсімдері
2984095
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2984095
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2984095
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9749
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9149
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного ( областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
500
015
Капитальные расходы государственных органов
100
12
Транспорт и коммуникации
170012
1
Автомобильный транспорт
169257
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
169257
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
169257
015
За счет средств местного бюджета
169257
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
755
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
755
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
755
13
Прочие
44962
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
600
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
600
014
Поддержка предпринимательской деятельности
600
9
Прочие
44362
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2587
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2587
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
900
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
1687
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2000
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
2000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9749
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9149
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
500
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
12
Көлiк және коммуникация
170012
01
Автомобиль көлiгi
169257
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
169257
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
169257
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
169257
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
755
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
755
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
755
13
Басқалар
44962
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
600
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
600
014
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау
600
09
Басқалар
44362
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2587
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2587
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
900
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1687
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25053
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер