О внесении изменений в решение от 30 декабря 2010 года № 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2011 года N 31-3/3. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июня 2011 года за N 5-11-135. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-2/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-4 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (государственная регистрация в Реестре нормативных правовых актов № 2546 от 14 июня 2011 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-127, опубликовано в газете «Достық» от 11 мая 2011 года № 37) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2789938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 430907 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 19760 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15742 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2323529 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 222275 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 419051 тысяч тенге;
субвенция – 1682203 тысяч тенге;
2) затраты – 2771470,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9497,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9616,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31223 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31223 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22253,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22253,7 тысяч тенге;
поступление займов – 9526 тысяч тенге;
погашение займов – 119 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы N 31-3/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 маусымда N 5-11-135 тіркелді. Күші жойылды -Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 39-2/1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымдағы 2546 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 аудандық мәслихаттың шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде  5-11-127 нөмірімен тіркелген, «Достық» газетінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 37 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынандай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2789938 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 430907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 19760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15742 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2323529 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 222275 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер – 419051 мың теңге;
субвенция – 1682203 мың теңге;
2) шығындар – 2771470,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9497,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9616,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31223 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31223 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -22253,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22253,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9526 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 119 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 12846,7 тысяч тенге.»;
2) пункт 8 изложить в следующей новой редакции:
«8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 11322 тысяч тенге.»;
3) пункт 10 изложить в следующей новой редакции:
«10. В районном бюджете на 2011 год учтены трансферты из областного бюджета в сумме 212773 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
4) пункт 15 изложить в следующей новой редакции:
«15. В составе поступлений районного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета:
9526 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
5) пункт 16-1 изложить в следующей новой редакции:
«16-1. Используемые остатки бюджетных средств 12846,7 тысяч тенге распределить согласно приложению 7.»;
6) приложения 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Самарканова
Секретарь районного маслихата              Н. Бейсенов
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 16 июня 2011 года № 31-3/3
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 12846,7 мың теңге.»;
2) 8-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 11322 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
3) 10-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«10. 5-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 212773 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
4) 15-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«15. 2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында республикалық бюджеттен берілген кредиттер көзделгені ескерілсін:
9526 мың теңге – ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.»;
5) 16-1 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«16-1. 12846,7 мың теңге көлемдегі бюджет қаражатының қалдықтары шешімнің 7-қосымшасына сәйкес бөлінсін.»;
6) аталған шешімнің 1567-қосымшалары осы шешімнің 123, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Самарқанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Бейсенов
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 16 маусымдағы
№ 31-3/3 шешіміне
1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. Түсімдер

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
119
8
Используемые остатки бюджетных средств
12846,7
01
Остатки бюджетных средств
12846,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
12846,7
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 16 июня 2011 года № 31-3/3
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Трансферты областного бюджета
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
в том числе:
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
119
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
12846,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
12846,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
12846,7
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 16 маусымдағы
№ 31-3/3 шешіміне
2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне
5-қосымша
Облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Соның ішінде:
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына)
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)