О внесении изменений в решение от 30 декабря 2010 года № 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 34-1. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 сентября 2011 года за N 5-11-140. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-2/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-ІV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 2555 от 27 сентября 2011 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2010 года № 27-1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-127, опубликовано в газете «Достық» от 11 мая 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 2819621,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 447907 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 19760 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15742 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2336212,8 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 234958,8 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 419051 тысяч тенге;
субвенция – 1682203 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2802135,7 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 18115,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18234,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 30242 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30242 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -30871,7 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30871,7 тысяч тенге;
поступление займов – 18144 тысяч тенге;
погашение займов – 119 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 34-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте N 5-11-140 тіркелді. Күші жойылды -Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 39-2/1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-ІV (2011 жылғы 27 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2555 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 аудандық мәслихаттың шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 мамырда «Достық» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2819621,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 447907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 19760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15742 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2336212,8 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 234958,8 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 419051 мың теңге;
субвенция – 1682203 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 2802135,7 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 18115,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18234,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржылық активтерімен жүргізілген операциялар сальдосы – 30242 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30242 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) – -30871,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 30871,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 18144 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 119 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 12846,7 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 7196 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«В районном бюджете учтены трансферты из областного бюджета в  сумме 225438,5 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
в пункте 12:
третий абзац изложить в следующей новой редакции:
«1603,3 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;»;
одиннадцатый абзац изложить в следующей редакции:
«12515 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«В составе поступлений районного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета:
18144 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
2) приложения 1, 5, 6, утвержденные решением сессии районного маслихата № 27-1 от 30 декабря 2010 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Н. Бейсенов
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 34-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 12846,7 мың  теңге.";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған  резерві 7196 мың теңге.»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«5-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 225438,5 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
12 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«1603,3 мың теңге – ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;»;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«12515 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;»;
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында республикалық бюджеттен берілген кредиттер көзделген:
18144 мың теңге – ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.»;
2) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімімен бекітілген 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Бейсенов
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 34-1 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. Түсімдер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
119
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
119
8
Используемые остатки бюджетных средств
12846,7
01
Остатки бюджетных средств
12846,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
12846,7
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 34-1
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Трансферты областного бюджета
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
в том числе:
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками "Алтын алқа","Күміс алқа"или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
225438,5
7452
30
408
42116
9625

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
119
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
119
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
12846,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
12846,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
12846,7
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 34-1 шешіміне 2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 5-қосымша
Облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
соның ішінде:
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына)
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы)
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсетуге
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
225438,5
7452
30
408
42116
9625

5625
продолжение таблицы:
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
Целевые трансферты
на развитие
в том числе:
Для реализации мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации (противопаводковые мероприятия)
На организацию полной телефонизации общеобразовательных школ
На проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
На размещение государственного заказа во вновь открываемых дошкольных организациях
На строительство сетей электроснабжения к площадке водозаборных сооружений и водопроводной сети правобережной части с. Биржан
Реконструкция водопроводных сетей и водозаборных сооружений г. Зайсан

5625
кестенің жалғасы:
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Нысаналы даму
трансферті
соның ішінде:
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды іске асыруға (су тасқынына қарсы іс-шаралар)
Жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға
"Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" марафон-эстафетасын өткізуге
Қайта ашылатын мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік тапсырыс орналастыруға
Зайсан ауданы Біржан ауылының оң жақ жағалау бөлігіндегі су құбыры желілеріне және су жинағыш ауданына электрмен қамтамасыз ету желілерін салуға
Зайсан қаласының су жүйесі мен су қондырғыларын қайта жаңғыртуға

225438,5
10687
221,5
2223
4000
115051
28000
Приложение 3
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 34-1
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Бюджетные программы города районного значения, сельского округа
тысяч тенге
Наименование аппаратов акима города, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Организация водоснабжения населенных пунктов

225438,5
10687
221,5
2223
4000
115051
28000
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 34-1 шешіміне 3-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 6-қосымша
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттік
бағдарламалары
мың теңге
Қала, ауыл округ әкімдерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін жергілікті бюджет есебінен қамтамасыз ету
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру