О внесении изменений и дополнений в решение от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV "О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года № 36/4-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2011 года № 5-12-119. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20 апреля 2012 года № 07-07-134
Сноска. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20.04.2012 № 07-07-134.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-114, опубликовано в газете «Көктас таңы» от 01 февраля 2011 года № 1, «Пульс Зыряновска» от 28 января 2011 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3359391» заменить цифрами «3631382»;
цифры «10392» заменить цифрами «17500»;
цифры «1547611» заменить цифрами «1819602»;
в подпункте 2) цифры «3359391» заменить цифрами «3917670,4»;
в подпункте 3) добавить строки следующего содержания:
«в том числе:
бюджетные кредиты 23145 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 831 тысяча тенге;»;
в подпункте 5) цифры «-22314» заменить цифрами «-308602,4»;
в подпункте 6) цифры «22314» заменить цифрами «308602,4»;
2) в пункте 9:
в абзаце первом цифры «144163» заменить цифрами «597629»;
в абзаце четвертом цифры «32356» заменить цифрами «37496»;
в абзаце пятом цифры «7136» заменить цифрами «15500»;
в абзаце десятом цифры «3641» заменить цифрами «3814»;
добавить абзацами тринадцатым – семнадцатым следующего содержания:
«увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных учреждений – 13028 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости – 18156 тысяч тенге;
строительство и (или) приобретение жилья государственного жилищного фонда 42905 тысяч тенге;
строительство и (или) приобретение жилья государственного жилищного фонда (за счет кредитов из республиканского бюджета) 235000 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 33/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 36/4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 5-12-119 тіркелді. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 07-07-134 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012.04.20  N 07-07-134 хаты.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы 27/336-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2543) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-114, «Көктас таңы» газетінің 2011 жылғы 01 ақпандағы № 1, «Пульс Зыряновска» газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«3359391» сандары «3631382» сандарымен ауыстырылсын;
«10392» сандары «17500» сандарымен ауыстырылсын;
«1547611» сандары «1819602» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «3359391» сандары «3917670,4» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақша келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
«соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 23145 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 831 мың теңге;»;
5) тармақшада «-22314» сандары «-308602,4» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «22314» сандары «308602,4» сандарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта:
бірінші абзацта «144163» сандары «597629» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта «32356» сандары «37496» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта «7136» сандары «15500» сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта «3641» сандары «3814» сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші - он жетінші абзац келесі мазмұнда толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілерінің білікті санатына қосымша ақша мөлшерін арттыру – 13028 мың теңге;
жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету – 18156 мың теңге;
мемлекеттік тұрғын үй қорын салу не (немесе) сатып алу – 42905 мың теңге;
(республикалық бюджеттен несиелер есебінен) мемлекеттік тұрғын үй қорын салу не (немесе) сатып алу – 235000 мың теңге;

развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 130700 тысяч тенге.»;
3) в пункте 10:
в абзаце первом цифры «104536» заменить цифрами «158061»;
в абзаце четвертом цифры «54596» заменить цифрами «55898»;
в абзаце шестом цифры «1600» заменить цифрами «1370»;
в абзаце седьмом цифры «1500» заменить цифрами «3160»;
в абзаце девятом цифры «216» заменить цифрами «192»;
в абзаце десятом цифры «672» заменить цифрами «628»;
в абзаце одиннадцатом цифры «60» заменить цифрой «0»;
добавить абзацами четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
«реконструкция бывшего ДК «Горняк» под историко-культурный центр в г. Зыряновск – 50000 тысяч тенге;
проведение марафона-эстафеты «Расцвет села - расцвет Казахстана» 2223 тысячи тенге.»;
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению, дополнить приложением 13 согласно приложению 2 к настоящему решению;
5) в приложение 3 внести следующие изменения:
в строке в категории доходов «Неналоговые поступления» цифры «11185» заменить цифрами «11183»;
в строке в категории доходов «Поступления трансфертов» цифры «1460744» заменить цифрами «1460746»;
в строке в классе доходов «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «1460744» заменить цифрами «1460746»;
в строке в подклассе доходов «Трансферты из областного бюджета» цифры «1460744» заменить цифрами «1460746»;
6) в приложение 5 внести следующие изменения:
в строке «Аппарат акима Чапаевского сельского округа» цифры «7574» заменить цифрами «7474»;
в строке «Итого» цифры «154226» заменить цифрами «154126»;
7) в приложение 7 внести следующие изменения:
добавить строку «Аппарат акима Парыгинского сельского округа» с цифрами «570»;
в строке «Итого» цифры «3090» заменить цифрами «3660»;
8) в приложение 8 внести следующие изменения:
в строке «Аппарат акима г. Зыряновск» цифры «29164» заменить цифрами «33061»;
в строке «Аппарат акима Чапаевского сельского округа» цифры «32» заменить цифрами «132»;
в строке «Итого» цифры «32479» заменить цифрами «36476»;
9) в приложение 9 внести следующие изменения:
в строке «Аппарат акима г. Зыряновск» цифры «12512» заменить цифрами «12955»;
в строке «Аппарат акима г. Серебрянск» цифры «1108» заменить цифрами «1858»;
в строке «Аппарат акима Малеевского сельского округа» цифры «37» заменить цифрами «787»;
в строке «Итого» цифры «14094» заменить цифрами «16037»;

2020 жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-инфрақұрылымды дамыту – 130700 мың теңге.»;
3) 10 тармақта:
бірінші абзацта «104536» сандары «158061» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта «54596» сандары «55898» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта «1600» сандары «1370» сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта «1500» сандары «3160» сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта «216» сандары «192» сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта «672» сандары «628» сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта «60» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
он төртінші, он бесінші абзац келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Зырян қаласының тарихи-мәдени орталығына қарасты бұрынғы «Горняк» МҮ қайта жөндеуге – 50000 мың теңге;
«Ауыл көркі - Қазақстанның көркі» марафон-эстафетасын өткізуге 2223 мың теңге.»;
4) берілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының шешіміне 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, 13 қосымша осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес толықтырылсын;
5) 3 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Салық емес түсімдері» кірістер санатындағы жолында «11185» сандары «11183» сандарымен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» кірістер санатындағы жолында «1460744» сандары «1460746» сандарымен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік басқарманың жоғары тұрған органдарынан трансферттер» кірістер сыныбы жолында «1460744» сандары «1460746» сандарымен ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттен трансферттер» кіші сыныбындағы жолында «1460744» сандары «1460746» сандарымен ауыстырылсын;
6) 5 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Чапаево ауылдық округінің әкім аппараты» жолында «7574» сандары «7474» сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «154226» сандары «154126» сандарымен ауыстырылсын;
7) 7 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Парыгино ауылдық округінің әкім аппараты» жолы «570» сандарымен енгізілсін;
«Барлығы» жолында «3090» сандары «3660» сандарымен ауыстырылсын;
8) 8 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Зырян қаласының әкім аппараты» жолында «29164» сандары «33061» сандарымен ауыстырылсын;
«Чапаево ауылдық округінің әкім аппараты» жолында «32» сандары «132» сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «32479» сандары «36476» сандарымен ауыстырылсын;
9) 9 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Зырян қаласының әкім аппараты» жолында «12512» сандары «12955» сандарымен ауыстырылсын;
«Серебрянск қаласының әкім аппараты» «1108» сандары «1858» сандарымен ауыстырылсын;
«Малеевск ауылдық округінің әкім аппараты» жолында «37» сандары «787» сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «14094» сандары «16037» сандарымен ауыстырылсын;

10) в приложение 11 внести следующие изменения:
в строке «Аппарат акима г. Зыряновск» цифры «14837» заменить цифрами «17926,7»;
в строке «Итого» цифры «15188» заменить цифрами «18277,7»;
11) в приложение 12 внести следующие изменения:
в строке «Аппарат акима г. Зыряновск» цифры «116681» заменить цифрами «117751»;
в строке «Аппарат акима п. Прибрежный» цифры «918» заменить цифрами «447»;
в строке «Аппарат акима Чапаевского сельского округа» цифры «3225» заменить цифрами «2216,9»;
в строке «Итого» цифры «158290» заменить цифрами «157880,9».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района                             Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 18 марта 2011 года № 36/4-ІV
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 30 декабря 2010 года № 33/2-ІV
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I
Доходы

10) 11 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Зырян қаласының әкім аппараты» жолында «14837» сандары «17926,7» сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «15188» сандары «18277,7» сандарымен ауыстырылсын;
11) 12 қосымшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
«Зырян қаласының әкім аппараты» жолында «116681» сандары «117751» сандарымен ауыстырылсын;
«Прибрежный кентінің әкім аппараты» жолында «918» сандары «447» сандарымен ауыстырылсын;
«Чапаево ауылдық округінің әкім аппараты» жолында «3225» сандары «2216,9» сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «158290» сандары «157880,9» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы                        Г. Денисова
Зырян ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 36/4-IV шешіміне
1 қосымша
Зырян ауданы мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 33/2-IV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I
Кірістер