О внесении изменений и дополнений в решение от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV "О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года № 39/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 сентября 2011 года № 5-12-125. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20 апреля 2012 года № 07-07-134
Сноска. Утратило силу - письмо маслихата Зыряновского района от 20.04.2012 № 07-07-134.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района «О бюджете Зыряновского района на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 33/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-114, опубликовано в газете «Көктас таңы» от 01 февраля 2011 года № 1, «Пульс Зыряновска» от 28 января 2011 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) пункт первый изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Зыряновского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 3717531,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1809266 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11172 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23954 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1873139,9 тысяч тенге;
затраты – 4004069,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 19046,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19877,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 831 тысяча тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -305584 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 305584 тысячи тенге.»;
2) пункт пятый изложить в новой редакции:

"2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 33/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі N 39/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте N 5-12-125 тіркелді. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 07-07-134 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012.04.20  N 07-07-134 хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2555), Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы»  Зырян ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-114, «Көктас таңы» газетінің 2011 жылғы 01 ақпандағы № 1, «Пульс Зыряновска» газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) бірінші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2011-2013 жылдарға арналған Зырян ауданы бюджетінің 123  қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
кірістер - 3717531,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1809266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11172 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23954 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1873139,9 мың теңге;
шығындар - 4004069,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру - 19046,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19877,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 831 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) - -305584 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 305584 мың теңге.»;
2) бесінші пункт жаңа редакцияда жазылсын:

«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 24027,9 тысяч тенге.»;
3) в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты и кредиты из республиканского бюджета в сумме 560046,9 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей – 34006 тысяч тенге;»;
абзац десятый изложить в новой редакции:
«для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 2877,9 тысяч тенге;»;
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
«кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов сферы сельских населенных пунктов – 11573 тысячи тенге;»;
абзац семнадцатый изложить в новой редакции:
«развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 109116 тысяч тенге.»;
4) в пункте 10:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 237609 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац пятый изложить в новой редакции:
«оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих - 26149 тысяч тенге;»;
абзац десятый изложить в новой редакции:
«оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 568 тысяч тенге;»;
абзац четырнадцатый изложить в новой редакции:
«реконструкция бывшего ДК «Горняк» под историко-культурный центр в г. Зыряновск – 73000 тысяч тенге;»;
абзац шестнадцатый изложить в новой редакции:
«проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения - 37671 тысяча тенге;»;
5) приложения 1591213 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   А. Уразов
Секретарь маслихата
Зыряновского района                   Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 29 сентября 2011 года № 39/5-ІV
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 30 декабря 2010 года № 33/2-ІV
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I.
Доходы

"2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 24027,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) 9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 560046,9 мың теңге сомасында трансферттер мен несиелер қаралғаны ескерілсін, соның ішінде:";
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім балаларды, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған (балалар) бала ұстауға (қамқоршы) қамқорлыққа алуға ақшалай қаражатты ай-сайын төлеуге 34006 мың теңге;";
оныншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау іс-шараларын іске асыру үшін 2877,9 мың теңге;";
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау іс-шараларын іске асыру үшін несиелер 11573 мың теңге;";
он жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту – 109116 мың теңге.";
4) 10 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 237609 мың теңге сомасында трансферттер қаралғаны ескерілсін, соның ішінде:";
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"кейбір дәрежедегі (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғалар мен ҰОС мүгедектері, әскери қызметте қайтыс болғандардың отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге 26149 мың теңге;";
оныншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"облыс алдында зор еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 568 мың теңге;";
он төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Зырян қаласының тарихи-мәдениет орталығына қарасты бұрынғы «Горняк» МҮ қайта жөндеуге – 73000 мың теңге;";
он алтыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге алдыңғы кезектегі жұмыстарды жүргізуге 37671 мың теңге;";
5) аталған шешімнің 1591213 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Уразов
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы                           Г. Денисова
Зырян ауданы мәслихатының
2011 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 39/5-IV шешіміне
1 қосымша
Зырян ауданы мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 33/2-IV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I
Кірістер