О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 27/229-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 32/294-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2011 года за N 5-13-98. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 05 января 2012 года № 03)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 05.01.2012 № 03).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-ІV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2558 от 4 ноября 2011 года) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2010 года № 27/229-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-82, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 6 января 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3 008 629,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 343 064 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 685,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 337 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов – 2 653 543 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3 001 810,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 17 344,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 831 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 372 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -25 898 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (профицита) бюджета – 25 898 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27/229-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 32/294-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада N 5-13-98 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қаңтардағы № 03 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012.01.05 № 03 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394-ІV (2011 жылғы 4 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2558 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27/229-IV Катонқарағай аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-82 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтарда «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3 008 629,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 343 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 685,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 337 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі бойынша – 2 653 543 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3 001 810,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік несиелеу – 17 344,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 175,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 831 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы – 15 372 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет дефициті (профициті) – -25 898 мың теңге;»;
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«дефицитті (профицитті) қаржыландыру – 25 898 мың теңге.»;

2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, утвержденные решением сессии районного маслихата № 27/229-ІV от 29 декабря 2010 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Р. Чимкенова
Секретарь районного маслихата              Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 32/294-IV от 11 ноября 2011 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 27/229-IV от 29 декабря 2010 года
Бюджет Катон-Карагайского района на 2011 год
Категория
Сумма на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27/229-IV шешімімен бекітілген 14567810 қосымшалары осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Чімкенова
Аудандық мәслихатының хатшысы              Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 32/294-IV шешіміне 1 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 27/229-IV шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
Сынып
Кіші сынып
Атауы
Кірістер

2875
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
200
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
5020
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1698
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1698
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3502,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3502,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11529
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11529
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7729
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3800
12
Транспорт и коммуникации
199016
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3599
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3599
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
195417
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
194217
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1200
13
Прочие
29149
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10362
013
Капитальные расходы государственных органов
339
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5681
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
5551
004
Капитальные расходы государственных органов
130
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3369
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3369
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8150
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта

2875
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
200
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
5020
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1698
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1698
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3502,5
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3502,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11529
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11529
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7729
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3800
12
Көлiк және коммуникация
199016
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3599
013
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3599
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
195417
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
194217
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1200
13
Басқалар
29149
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10701
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10362
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
339
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5681
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5551
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3369
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3369
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8150
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных органов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения и контроля за исполнением бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
010
Организация приватизации коммунальной собственности
018
Капитальные расходы государственных органов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
004
Капитальные расходы государственных органов
2
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
021
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
005
Дополнительное образование для детей и юношества
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6
Социальная помощь и социальное обеспечение

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
025
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
025
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
021
Капитальные расходы государственных органов
023
Создание центров занятости
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
018
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
018
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, ветеринария және жер қатынастары бөлiмi
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V
Дефицит (профицит) бюджета
VI
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
1
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
452
Отдел финансов
008
По договорам займа
8
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
Приложение 3 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 32/294-IV от 11 ноября 2011 года
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 27/229-IV от 29 декабря 2010 года
Перечень бюджетных программ,
не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения
районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
1
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Бюджет қаражаты қалдықтары
8
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 32/294-IV шешіміне 3 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 27/229-IV шешіміне 5 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру