О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 29 декабря 2010 года № 26-5 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2011 года N 27-6. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2011 года за N 5-14-124. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 03 января 2012 года № 20)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 03.01.2012 № 20).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-ІV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543 от 17 марта 2011 года) Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-120, опубликовано в газете «Рауан» от 22 января за № 5, 05 февраля за № 10 и 11 февраля 2011 года за № 12) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2889877» заменить цифрами «2964968»;
цифры «2546512» заменить цифрами «2621603»;
в подпункте 2) цифры «2856877» заменить цифрами «2940534,1»;
в подпункте 5) цифры «-24450» заменить цифрами «-33016,1»;
в подпункте 6) цифры «24450» заменить цифрами «33016,1»;
2) в пункте 8:
в абзаце втором цифры «51208» заменить цифрами «52606»;
дополнить абзацами четвертым - пятым следующего содержания:
"6532 тысяч тенге - на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ;
2223 тысяч тенге – на проведение марафона-эстафеты - "Расцвет села - расцвет Казахстана.";
3) в пункте 9:
в абзаце втором цифры «3732» заменить цифрами «3923»;
в абзаце третьем цифры «42573» заменить цифрами «53736»;
в абзаце шестом цифры «39286» заменить цифрами «38865»;
дополнить абзацами девятым – тринадцатым следующего содержания:
"11312 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
12693 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости:
в том числе: 7293 тысяч тенге - частичное субсидирование заработной платы;
5400 тысяч тенге - создание центров занятости;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 наурыздағы N 27-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 5-14-124 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 03 қаңтардағы N 20 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012.01.03 N 20 хаты).
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2543 нөмірімен 2011 жылдың 17 наурызында тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Күршім аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-14-120, «Рауан» газетінің 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 6, 05 ақпандағы № 10 және 11 ақпандағы № 12 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
«2889877» сандары «2964968» сандарымен ауыстырылсын;
«2546512» сандары «2621603» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «2856877» сандары «2940534,1» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы «-24450» сандары «-33016,1» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы «24450» сандары «33016,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақтың:
екінші азат жолындағы «51208» сандары «52606» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы төртінші - бесінші азат жолдарымен толықтырылсын:
"6532 мың теңге – жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға;
2223 мың теңге – «Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын өткізуге.";
3) 9 тармақтың:
екінші азат жолындағы «3732» сандары «3923» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші жолындағы «42573» сандары «53736» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы жолындағы «39286» сандары «38865» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы тоғызыншы – он үшінші азат жолдарымен толықтырылсын:
"11312 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
12693 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға:
оның ішінде: 7293 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға;
5400 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға;

30000 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";
4) приложения 1, 4, 6, 7, 9, 11, 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         Б. Анапиев
Секретарь районного маслихата               К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 17 марта 2011 года № 27-6
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

30000 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.";
4) 146791112 қосымшалары осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                          Б. Анапиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы             Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 27-6 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 26-5 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Кірістер атауы
І. Кірістер

693
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
102
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
3
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
287
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
27
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
57
2
Неналоговые поступления
2250
01
Доходы от государственной собственности
1200
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1200
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1200
9
Прочие доходы от государственной собственности
0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
06
Прочие неналоговые поступления
1050
1
Прочие неналоговые поступления
1050
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
50
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1000
3
Поступления от продажи основного капитала
255
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
255
1
Продажа земли
255
01
Поступления от продажи земельных участков
255
02
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0
4
Поступления трансфертов
2621603,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2621603,0
2
Трансферты из областного бюджета
2621603,0
01
Целевые текущие трансферты

693
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
102
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
3
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
287
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
57
2
Салықтық емес түсiмдер
2250
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1200
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1200
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1200
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін басқа да кірістер
0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1050
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1050
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
50
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1000
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
255
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
255
1
Жерді сату
255
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
255
02
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
2621603,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2621603,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2621603,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2758
006
Капитальные расходы государственных органов
180
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6610
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6440
004
Капитальные расходы государственных органов
170
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
67358
1
Сельское хозяйство
5338
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3923
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3923
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1415
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
720
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
695
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
6
Земельные отношения
8284
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8284
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8284
007
Капитальные расходы государственных органов
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
53736
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
53736
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53736
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17241
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17241
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17241
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7241
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации

2758
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
6610
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6440
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
170
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
67358
1
Ауыл шаруашылығы
5338
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3923
006
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3923
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1415
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
720
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
695
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
8284
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8284
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8284
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
53736
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
53736
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53736
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17241
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17241
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17241
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7241
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органдардың  күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация