О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 26-5 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2011 года N 28-7. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2011 года за N 5-14-129. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 03 января 2012 года № 20)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 03.01.2012 № 20).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2546 от 14 июня 2011 года) Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-120, опубликовано в газете «Рауан» от 22 января 2011 года № 6, от 05 февраля 2011 года № 10 и от 11 февраля 2011 года № 12) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 2976686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 352738 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6625 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 255 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2617068 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 2952252,1 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 24293,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 24768,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 475 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -32859,9 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32859,9 тысяч тенге.»;
2) в пункте 8:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме - 48071 тысяч тенге;»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 28-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда N 5-14-129 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 03 қаңтардағы N 20 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012.01.03 N 20 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2546 нөмірімен болып 2011 жылдың 14 маусымында тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-14-120, «Рауан» газетінің 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 6, 2011 жылғы 05 ақпандағы № 10 және 2011 жылғы 11 ақпандағы № 12 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 2976686 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 352738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 6625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 255 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2617068 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 2952252,1 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 24293,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 24768,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 475 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -32859,9 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 32859,9 мың теңге.»;
2) 8 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге - 48071 мың теңге;»;

3) в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских пунктов в сумме - 24767 тысяч тенге.»;
4) приложения 1, 6, 8, 9, 10, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   С. Аканов
Секретарь районного маслихата         К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 июня 2011 года № 28-7
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 26-5
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

3) 10 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер - 24767 мың теңге.»;
4) аталған шешімнің 16891011 қосымшалары осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                         С. Ақанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы            Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 маусымдағы
№ 28-7 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 26-5 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Кірістер атауы
І. Кірістер

741
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1277
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
92
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
387
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
29
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
77
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
118
2
Неналоговые поступления
6625
01
Доходы от государственной собственности
2525
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1200
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1200
9
Прочие доходы от государственной собственности
1325
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
1325
06
Прочие неналоговые поступления
4100
1
Прочие неналоговые поступления
4100
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
1000
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
3100
3
Поступления от продажи основного капитала
255
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
255
1
Продажа земли
255
01
Поступления от продажи земельных участков
255
02
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0
4
Поступления трансфертов
2617068,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2617068,0
2
Трансферты из областного бюджета
2617068,0
01
Целевые текущие трансферты

741
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1277
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
92
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
387
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
29
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
77
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
118
2
Салықтық емес түсiмдер
6625
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2525
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1200
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1200
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін басқа да кірістер
1325
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
1325
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4100
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4100
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
1000
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
3100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
255
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
255
1
Жерді сату
255
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
255
02
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
2617068,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2617068,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2617068,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

53736
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53736
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17241
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17241
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17241
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7241
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации
106147
1
Автомобильный транспорт
104947
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5778
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5778
015
За счет средств местного бюджета
5778
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99169
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
99169
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
99169
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1200
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
0
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1200
13
Прочие
32292
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
0

53736
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53736
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17241
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17241
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17241
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7241
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
106147
1
Автомобиль көлiгi
104947
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5778
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5778
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5778
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99169
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
99169
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
99169
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1200
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
0
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1200
13
Басқалар
32292
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
0

006
Поддержка предпринимательской деятельности
9
Прочие
32292
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1560
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1560
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1560
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6800
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
6800
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2200
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
2200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8798
013
Капитальные расходы государственных органов
95
020
Создание информационных систем
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
12839
15
Трансферты
542,1
1
Трансферты
542,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
542,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
542,1
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
0
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0

006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9
Басқалар
32292
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1560
022
"Бизнестің жол картасы- 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1560
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
1560
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6800
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6800
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
6800
102
Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2200
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8893
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8798
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
95
020
Ақпараттық жүйелер құру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12839
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12839
15
Трансферттер
542,1
1
Трансферттер
542,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
542,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
542,1
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0