Об образовании избирательных участков
Решение акима Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 02 марта 2011 года N 04. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 марта 2011 года за N 5-16-109. Утратило силу решением акима Тарбагатайского района от 23 мая 2011 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Тарбагатайского района от 23.05.2011 № 12.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 «О выборах в Республике Казахстан» РЕШИЛ:
1. Образовать следующие избирательные участки на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему решению.
2. Отменить решение акима Тарбагатайского района от 22 июня 2007 года № 7 «Об образовании избирательных участков по выборам депутатов в Мажилис Парламента Республики Казахстан, областной и районный маслихаты».
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Мауадинова К.М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Сапаргалиев
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тарбагатайского района Г. Нугиев
Приложение
к решению акима № 04
от 02 марта 2011 года
Избирательные участки по Тарбагатайскому району Тарбагатайская районная территориальная избирательная комиссия
Центр: с. Аксуат, ул. Кабекова 13, тел. 2-18-61.
В границе Тарбагатайского района.
№ 897 Ахметбулакский избирательный участок
Центр: с. Ахметбулак, школа имени Д. Кунаева, тел. 8(72359) 39-0-20.
В границах с. Ахметбулак.
№ 898 Жанаталапский избирательный участок
Центр: с. Жанаталап, школа Жанаталап, тел. 8(72359) 34-1-10.
В границах с. Жанаталап.
№ 899 Жанаауылский избирательный участок
Центр: с. Жанаауыл, школа имени К. Акынова, ул. Буланбаева 3, тел. 23-373.
В границах с. Жанаауыл.
№ 900 Сарыоленский избирательный участок
Центр: с. Сарыолен, школа имени Б. Момышулы, тел. 23-396.
В границах с. Сарыолен.
№ 901 Бозшинский избирательный участок
Центр: с. Бозша, средняя школа имени Даулетбая.
В границах с. Бозша.
№ 902 Маныракский избирательный участок
Центр: с. Манырак, ул. Даулетбая 45, дом культуры, тел. 50-201.
В границах с. Манырак и Сагындык.
№ 903 Жаналыкский избирательный участок
Центр: с. Жаналык, школа имени С. Сейфуллина, тел. 21-508.
В границах с. Жаналык.
№ 904 Жанатилеуский избирательный участок
Центр: с. Жанатилеу, начальная школа, тел. 20-459.
В границах с. Жанатилеу.
№ 905 Абайский избирательный участок

Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімінің 2011 жылғы 02 наурыздағы N 04 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 09 наурызда N 5-16-109 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 мамырдағы N 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімінің 2011.05.23 N 12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23 бабын басшылыққа алып, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауында сайлау учаскелері құрылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау учаскелерін құру туралы» Тарбағатай ауданының әкімінің 2007 жылғы 22 маусымдағы № 7 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Мауадиновқа жүктеледі.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             М. Сапарғалиев
Келісілді:
Тарбағатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы           Ғ. Нұғиев
Аудан әкімінің
2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 04 шешіміне қосымша
Тарбағатай ауданы бойынша сайлау учаскелері Тарбағатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақсуат ауылы, Кабеков көшесі 13, тел. 2-18-61.
Тарбағатай ауданы шекарасында.
№ 897 Ахметбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Ахметбұлақ ауылы, Д. Қонаев атындағы мектеп, тел. 8 (72359) 39-0-20.
Ахметбұлақ ауылы шекарасында.
№ 898 Жаңаталап сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Жаңаталап мектебі, тел. 8 (72359) 34-1-10.
Жаңаталап ауылы шекарасында.
№ 899 Жаңаауыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаауыл ауылы, К. Ақынов атындағы орта мектеп, Бұланбаев көшесі 3, тел. 23-3-73.
Жаңаауыл ауылы шекарасында.
№ 900 Сарыөлең сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыөлең ауылы, Б. Момышұлы атындағы мектеп, тел. 23-396.
Сарыөлең ауылы шекарасында.
№ 901 Бозша сайлау учаскесі
Орталығы: Бозша ауылы, Дәулетбай атындағы орта мектеп.
Бозша ауылы шекарасында.
№ 902 Маңырақ сайлау учаскесі
Орталығы: Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесі 45, мәдениет үйі, тел. 50-201.
Маңырақ және Сағындық елді мекендері шекарасында.
№ 903 Жаңалық сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңалық ауылы, С. Сейфуллин атындағы мектеп, тел. 21-508.
Жаңалық ауылы шекарасында.
№ 904 Жаңатілеу сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңатілеу ауылы, бастауыш мектеп, тел. 20-459.
Жаңатілеу ауылы шекарасында.
№ 905 Абай сайлау учаскесі

Центр: с. Акжар, улица Байжигит № 65, средняя школа имени Абая, тел. 21-747.
В границах улиц С. Торайгырова № 1-135, Амангелды № 1-11, Даулетбая № 2-34, И. Жансугурова № 1-11, А. Байтурсынова № 1-30, Т. Аубакирова № 1-16, Желтоксан № 1-27, О. Бокей № 1-15, Жумабаева № 1-20, Т. Токтарова № 1-27, Шапатова № 1-15, Шакарима № 2-16, Уалиева № 1-13, М. Маметова № 7-23, Молдагали № 1-16, Курмангазы № 1-38, Ы. Алтынсарина № 1-8, А. Молдагуловой № 1-38, Байжигит № 1-76, Жамбыла 18-34.
№ 906 Акжарский избирательный участок
Центр: с. Акжар, улица Жамбыла № 17, дом культуры, тел. 21-568.
В границах улиц Кабанбая № 2-78, Муратбаева № 1-43, Рыскулова № 1-31, Нуразханова № 1-45, Сейфуллина № 1-24, Мухамадиева № 1-10, Жамбыла № 1-31, Байжигит № 77-97, Даулетбая № 36-48, Торайгырова № 141-155, Абая № 1-8, Толагай № 1-15, Сайханова № 1-18, Макатаева № 1-12, Интин Касен № 1-23.
№ 907 Ауезовский избирательный участок
Центр: с. Акжар, улица, Кабанбай батыра № 29, средняя школа имени М. Ауэзова, тел. 21-184.
В границах улиц С. Торайгыров № 155-165, Даулетбая № 47-126, Байжигит № 97-120, Тогисова № 3-28, М. Ауэзова № 7-63, Абая № 9-25, Т. Бигельдинова № 1-28, Мухамадиева № 11-62, Баширова № 1-24, Майлина № 2-21, Каленова № 1-23, Ш. Уалиханова № 1-4, Кабанбая № 5-25, Б. Момышулы № 1-14.
№ 908 Жетиаралский избирательный участок
Центр: с. Жетиарал, средняя школа Жетиарал, тел. 28-992.
В границах с. Жетиарал.
№ 909 Асусайский избирательный участок
Центр: с. Асусай, средняя школа Асусай, тел. 61-220.
В границах с. Асусай.
№ 910 Қамыстинский избирательный участок
Центр: с. Камысты, школа имени С. Торайгырова, тел. 28-937.
В границах с. Камысты.
№ 911 Жангызталский избирательный участок
Центр: с. Жангызтал, начальная школа, тел. 27-972.
В границах с. Жангызтал.
№ 912 Куйганский избирательный участок
Центр: с. Куйган, молодежный центр.
В границах с. Куйган.
№ 913 Жаланашский избирательный участок
Центр: с. Жаланаш, школа имени С. Кобеева, тел. 28-500.
В границах с. Жаланаш.
№ 914 Жамбылский избирательный участок
Центр: с. Жамбыл, школа имени Жамбыла, тел. 28-674.
В границах с. Жамбыл.
№ 915 Шолакординский избирательный участок
Центр: с. Шолакорда, школа имени Б. Майлина, тел. 28-679.
В границах с. Шолакорда.
№ 916 Карасуский избирательный участок
Центр: с. Қарасу, ул. Атабаева 3, средняя школа имени Чкалова, тел. 50-062.
В границах с. Карасу и Бакей.
№ 917 Акмектепский избирательный участок
Центр: с. Акмектеп, школа Акмектеп, тел. 50-134.
В границах с. Акмектеп.
№ 918 Каройский избирательный участок

Орталығы: Ақжар ауылы, Байжігіт көшесі № 65, Абай атындағы орта мектеп, тел. 21-747.
С. Торайғыров № 1-135, Амангелді № 1-11, Дәулетбай № 2-34, И. Жансүгіров № 1-11, А. Байтұрсынов № 1-30, Т. Аубакиров № 1-16, Желтоқсан № 1-27, О. Бөкей № 1-15, Жұмабаев № 1-20, Т. Тоқтаров № 1-27, Шапатов № 1-15, Шәкәрім № 2-16, Уалиев № 1-13, М. Мәметова № 7-23, Молдағали № 1-16, Құрманғазы № 1-38, Ы. Алтынсарин № 1-8, Ә. Молдағұлова № 1-38, Байжігіт № 1-76, Жамбыл 18-34 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 906 Ақжар сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі № 17, мәдениет үйі, тел 21-568.
Қабанбай № 2-78, Мұратбаев № 1-43, Рысқұлов № 1-31, Нұразханов № 1-45, Сейфуллин № 1-24, Мұхамадиев № 1-10, Жамбыл № 1-31, Байжігіт № 77-97, Дәулетбай № 36-48, Торайғыров № 141-155, Абай № 1-8, Толағай № 1-15, Сайханов № 1-18, Мақатаев № 1-12, Интин Қасен № 1-23 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 907 Әуезов сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 29, М. Әуезов атындағы орта мектеп, тел. 21-184.
С. Торайғыров № 155-165, Дәулетбай № 47-126, Байжігіт № 97-120, Төгісов № 3-28, М. Әуезов № 7-63, Абай № 9-25, Т. Бигельдинов № 1-28, Мұхамадиев № 11-62, Баширов № 1-24, Б. Майлин № 2-21, Қаленов № 1-23, Ш. Уәлиханов № 1-4, Қабанбай № 5-25, Б. Момышұлы № 1-14 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 908 Жетіарал сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіарал ауылы, Жетіарал орта мектебі, тел. 28-992.
Жетіарал ауылы шекарасында.
№ 909 Асусай сайлау учаскесі
Орталығы: Асусай ауылы, Асусай орта мектебі, тел. 61-220.
Асусай ауылы шекарасында.
910 Қамысты сайлау учаскесі
Орталығы: Қамысты ауылы, С. Торайғыров атындағы мектеп, тел. 28-937.
Қамысты ауылы шекарасында.
№ 911 Жаңғызтал сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңғызтал ауылы, бастауыш мектеп, тел. 27-972.
Жаңғызтал ауылы шекарасында.
№ 912 Құйған сайлау учаскесі
Орталығы: Құйған ауылы, жастар орталығы.
Құйған ауылы шекарасында.
№ 913 Жалаңаш сайлау учаскесі
Орталығы: Жалаңаш ауылы, С. Көбеев атындағы мектеп, тел. 28-500.
Жалаңаш ауылы шекарасында.
№ 914 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл атындағы мектеп, тел. 28-674.
Жамбыл ауылы шекарасында.
№ 915 Шолақорда сайлау учаскесі
Орталығы: Шолақорда ауылы, Б. Майлин атындағы мектеп, тел. 28-679.
Шолақорда ауылы шекарасында.
№ 916 Қарасу сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылы, Атабаев көшесі 3, Чкалов атындағы орта мектеп, тел. 50-062.
Қарасу және Бәкей елді мекендері шекарасында.
№ 917 Ақмектеп сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмектеп ауылы, Ақмектеп мектебі, тел. 50-134.
Ақмектеп ауылы шекарасында.
№ 918 Қарой сайлау учаскесі

Центр: с. Карой, школа, тел. 20-382.
В границах с. Карой.
№ 919 Таукесский избирательный участок
Центр: с. Тауке, школа имени Т. Токтарова, тел. 28-593.
В границах с. Тауке.
№ 920 Кабанбайский избирательный участок
Центр: с. Кабанбай, дом культуры.
В границах с. Кабанбай.
№ 921 Шенгелдинский избирательный участок
Центр: с. Шенгелды, школа имени Сатпаева.
В границах с. Шенгелды.
№ 922 Казахстанский избирательный участок
Центр: с. Казахстан, начальная школа, тел. 28-666.
В границах с. Казахстан.
№ 923 Шоргинский избирательный участок
Центр: с. Шорга, школа имени Ы. Алтынсарина, тел. 28-233.
В границах с. Шорга.
№ 924 Рыскуловский избирательный участок
Центр: с. Тугыл улица Советская № 7, школа имени Т. Рыскулова, тел. 22-159.
В границах улиц Рыбацкая № 1-36, Абая № 1-51, Маметовой № 1-40, Сатпаева № 1-39, Алтынсарина № 1-39, Кабдрасул № 1-40, Островская № 1-15, Тарбагатай № 1-43, Шаганова № 1-22, Советская № 1-18, Ю. Гагарина № 1-12, Лихачева № 1-16, Юность № 1-26, Молдагуловой № 1-15, Юбилейная № 1-18, Байбише № 1-7.
№ 925 Балыкшинский избирательный участок
Центр: с. Тугыл, Советская № 12, дом культуры, тел. 27-007.
в границах улиц Рыбацкая № 37-98, Абая № 52-119, М. Маметова № 41-107, К. Сатпаева № 40-96, Кабдрасул № 42-101, Алтынсарина № 40-102, Советская № 30, 34, 38, Уалиханова № 26.
№ 926 Тугылский избирательный участок
Центр: с. Тугыл, улица Амангелды № 95, средняя школа имени Ш. Уалиханова, тел. 27-301.
В границах улиц Рыбацкая № 99-152, Кабанбая № 1-28, Жамбыла № 1-30, Б. Момышулы № 1-40, М. Маметова № 108-147, К. Сатпаева № 97-138, Ы. Алтынсарина № 103-125, Карасуат № 1-31, Алтынбалык № 1-5.
№ 927 Байтогаский избирательный участок
Центр: с. Байтогас, школа имени Г. Мусрепова, тел. 50-202.
в границах с. Байтогас и Карсакбай.
№ 928 Ойшиликский избирательный участок
Центр: с. Ойшилик, Дом культуры, ул. Сасан би 4, тел. 2-21-18.
в границах с. Ойшилик.
№ 929 Томарский избирательный участок
Центр: с. Томар, Частный дом, тел. 23-2-73.
в границах с. Томар, Акжал, Айнабастау.
№ 930 Тана мырзинский избирательный участок
Центр: с. Тана мырза, школа имени Тана мырзы, тел. 2-21-88.
в границах с. Тана мырза и Есим.
№ 931 Кумкольский избирательный участок
Центр: с. Кумколь, ул. Абая 14, средняя школа имени Сасан би, тел. 24-184.
в границах с. Кумколь.
№ 932 Каргыбинский избирательный участок
Центр: с. Каргыба, средняя школа имени Ю. Гагарина, тел. 2-12-38.
в границах с. Каргыба.
№ 933 Кокбастауский избирательный участок
Центр: с. Кокбастау, фельдшерский пункт, тел. 2-01-93.
в границах с. Кокбастау.
№ 934 Кызылжулдызский избирательный участок

Орталығы: Қарой ауылы, Қарой мектебі, тел. 20-382.
Қарой ауылы шекарасында.
№ 919 Тәуке сайлау учаскесі
Орталығы: Тәуке ауылы, Т. Тоқтаров атындағы мектеп, тел. 28-593.
Тәуке ауылы шекарасында.
№ 920 Қабанбай сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, мәдениет үйі.
Қабанбай ауылы шекарасында.
№ 921 Шеңгелді сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Сәтбаев атындағы мектеп.
Шеңгелді ауылы шекарасында.
№ 922 Қазақстан сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан ауылы, бастауыш мектеп, тел. 28-666.
Қазақстан ауылы шекарасында.
№ 923 Шорға сайлау учаскесі
Орталығы: Шорға ауылы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп, тел. 28-233.
Шорға ауылы шекарасында.
№ 924 Рысқұлов сайлау учаскесі
Орталығы: Тұғыл ауылы, Совет көшесі № 7, Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп, тел. 22-159.
Рыбацкая № 1-36, Абай № 1-51, М. Мәметова № 1-40, Сәтбаев № 1-39, Алтынсарин № 1-39, Қабдрасұл № 1-40, Островская № 1-15, Тарбағатай № 1-43, Шағанова № 1-22, Советская № 1-18, Болашақ № 1-12, Лихачев № 1-16, Юность № 1-26, Молдағұлова № 1-15, Юбилейная № 1-18, Бәйбіше № 1 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 925 Балықшы сайлау учаскесі
Орталығы: Тұғыл ауылы, Совет көшесі № 12, мәдениет үйі, тел. 27-007.
Рыбацкая № 37-98, Абай № 52-119, М. Мәметова № 41-107, Қ. Сәтбаев № 40-96, Қабдрасұл № 42-101, Алтынсарин № 40-102, Советская № 30, 34, 38, Уәлиханов № 26 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 926 Тұғыл сайлау учаскесі
Орталығы: Тұғыл ауылы, Амангелді көшесі № 95, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп, тел. 27-301.
Рыбацкая № 99-152, Қабанбай № 1-28, Жамбыл № 1-30, Б. Момышұлы № 1-40, М. Мәметова № 108-147, Қ. Сәтбаев № 97-138, Ы. Алтынсарин № 103-125, Қарасуат № 1-31, Алтынбалық № 1-5, көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 927 Байтоғас сайлау учаскесі
Орталығы: Байтоғас ауылы, Ғ. Мүсірепов атындағы мектеп, тел. 50-202.
Байтоғас және Қарсақбай елді мекендері шекарасында.
№ 928 Ойшілік сайлау учаскесі
Орталығы: Ойшілік ауылы, Мәдениет үйі, Сасан би 4.
Ойшілік ауылы шекарасында.
№ 929 Томар сайлау учаскесі
Орталығы: Томар ауылы. Жеке меншік үй, тел. 23-2-73.
Томар, Ақжал және Айнабастау ауылдары шекарасында.
№ 930 Тана мырза сайлау учаскесі
Орталығы: Тана мырза ауылы, Тана мырза атындағы мектеп, тел. 2-21-88.
Тана мырза және Есім ауылдары шекарасында.
№ 931 Құмкөл сайлау учаскесі
Орталығы: Құмкөл ауылы, Абай көшесі 14, Сасан би атындағы орта мектеп, тел. 24-184.
Құмкөл ауылы шекарасында.
№ 932 Қарғыба сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғыба ауылы, Ю. Гагарин атындағы орта мектеп, тел. 2-12-38.
Қарғыба ауылы шекарасында.
№ 933 Көкбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, фельдшерлік пункт, 2-01-93.
Көкбастау ауылы шекарасында.
№ 934 Қызыл жұлдыз сайлау учаскесі

Центр: с. Кызыл Жулдыз, начальная школа, тел. 2-02-39.
в границах с. Кызыл Жулдыз.
№ 935 Мадениетский избирательный участок
Центр: с. Аксуат, улица Абылайхана № 20, дом культуры, тел. 2-17-12.
в границах улиц Аблайхана № 1-45, Кабанбая № 14-64, Ы. Кабекова № 4-39, Г. Мусырепова № 3-49, Амангелды № 6-49, Молдабая № 1-62, Телеграфная № 1-59, Карибая № 1-18, Курмангазы № 1-32, Т. Рыскулова № 1-32, Казыбаева № 1-38, К. Самарханова № 1-48, Каршыгина № 1-36, Ш. Уалиханова № 1-45, С. Сейфуллина № 1-30 и населенный пункт Училище.
№ 936 Центральный избирательный участок
Центр: с. Аксуат, улица Кабанбая № 35, спортивная школа имени М. Имашева, тел. 2-15-90.
в границах улиц М. Имашева № 1-15, А. Байкыдырова № 1-28, Ю. Гагарина № 1-28, М. Ауэзова № 1-26, Кожамкулов № 1-29, А. Молдагуловой № 1-38, Баянауыл № 1-49, Ш. Айманова № 1-40, Т. Косаева № 1-30, У. Байзакова № 1-26, Т. Уранхаева № 1-47, Жамбыл № 1-20, К. Нурбаева № 1-25, Б. Момышулы № 1-19, Ш. Жунускулова № 1-18, Жандосов 1-20, Кабанбая № 17-23, Жаксылыкова № 1-5, С. Муканов № 5-10.
№ 937 Училищинский избирательный участок
Центр: с. Ақсуат, улица Кабанбая 1, профессиональный лицей № 17, тел. 2-15-69.
в границах улиц Касымханова № 1-28, М. Имашева № 15-48, Абая № 1-60, М. Маметова № 1-40, Би Боранбая № 1-30, Бакина № 1-40, Кабанбая № 1-54, К. Сатпаева № 1-36, С. Сейфуллина № 15-50, Ыргызбай ата № 1-28, Тогасбаева № 1-28, Бейбитшилик № 1-48.
№ 938 Екпинский избирательный участок
Центр: с. Екпин, средняя школа имени Ы. Кабекова, тел. 23-547.
в границах с. Екпин, Нарын, Наум и Кокжол.
№ 939 Аккалинский избирательный участок
Центр: с. Аккала, начальная школа, тел. 2-24-49.
в границах с. Аккала.
№ 940 Кокжиринский избирательный участок
Центр: с. Кокжыра, дом культуры, тел. 20-764.
в границах с. Кокжыра.
№ 941 Сериктесский избирательный участок
Центр: с. Сериктес, начальная школа, тел. 20-727.
в границах с. Серіктес, Базар.
№ 942 Мурсалимский избирательный участок
Центр: с. Мурсалим, частный дом, тел. 8 (72359) 38-010.
в границах с. Мурсалим, Кызбай, Мешел.
№ 943 Сатпаевский избирательный участок
Центр: с. Сатпаев, школа имени С. Сейфуллина, ул. Кабанбая 34, тел. 20-891.
в границах с. Сатпаев.
№ 944 Коктубекский избирательный участок
Центр: с. Коктубек, школа Коктубек, тел. 20-100.
в границах с. Коктубек.
№ 945 Сулуталский избирательный участок
Центр: с. Сулутал, начальная школа, тел. 2-03-81.
в границах с. Сулутал.
№ 946 Жантикейский избирательный участок
Центр: Жантикей, 3 квартал, средняя школа имени К. Сатпаева, тел. 2-05-25.
в границах с. Жантикей и Уан.
№ 947 Кожакелдинский избирательный участок

Орталығы: Қызыл жұлдыз ауылы, бастауыш мектеп, тел. 2-02-39.
Қызыл жұлдыз ауылы шекарасында.
№ 935 Мәдениет сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі № 20, мәдениет үйі, тел. 2-17-12.
Абылайхан № 1-45, Қабанбай № 14-64, Ы. Кабеков № 4-39, Ғ. Мүсірепов № 3-49, Амангелді № 6-49, Молдабай № 1-62, Телеграфная № 1-59, Кәрібай № 1-18, Құрманғазы № 1-32, Т. Рысқұлов № 1-32, Қазыбаев № 1-38, Қ. Самарханов № 1-48, Ш. Уәлиханов № 1-45, С. Сейфуллин № 1-30 көшелеріндегі үйлердің шекарасында және Училище елді мекені.
№ 936 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі № 35, М. Имашев атындағы спорт мектебі, тел. 2-15-90.
М. Имашев № 1-15, А. Байқыдыров № 1-28, Ж. Тыныбаев № 1-28, М. Әуезов № 1-26, Қожамқұлов № 1-29, Ә. Молдағұлова № 1-38, Баянауыл № 1-49, Ш. Айманов № 1-40, Т. Қосаев № 1-30, У. Байзақов № 1-26, Т. Ұранхаев № 1-47, Жамбыл № 1-20, К. Нұрбаев № 1-25, Б. Момышұлы № 1-19, Ш. Жүнісқұлов № 1-18, Жандосов 1-20, Қабанбай № 17-23, Жақсылықова № 1-5, С. Мұқанов № 5-10 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 937 Училище сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі 1, № 17 кәсіптік лицей, тел. 2-15-69.
Қасымханов № 1-28, М. Имашев № 15-48, Абай № 1-60, М. Мәметова № 1-40, Би Боранбай № 1-30, Бакин № 1-40, Қабанбай № 1-54, Қ. Сәтбаев № 1-36, С. Сейфуллин № 15-50, Ырғызбай ата № 1-28, Тоғасбаев № 1-28, Бейбітшілік № 1-48 көшелеріндегі үйлердің шекарасында.
№ 938 Екпін сайлау учаскесі
Орталығы: Екпін ауылы, Ы. Кабеков атындағы орта мектеп, тел. 23-547.
Екпін ауылы және Нарын, Нәум және Көкжол елді мекендері шекарасында.
№ 939 Аққала сайлау учаскесі
Орталығы: Аққала ауылы, бастауыш мектеп, тел. 2-24-49.
Аққала ауылы шекарасында.
№ 940 Көкжыра сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжыра ауылы, мәдениет үйі, тел. 20-764.
Көкжыра ауылы шекарасында.
№ 941 Серіктес сайлау учаскесі
Орталығы: Серіктес ауылы, бастауыш мектеп, тел. 20-727.
Серіктес және Базар елді мекендері шекарасында.
№ 942 Мүрсәлім сайлау учаскесі
Орталығы: Мүрсәлім ауылы, жеке тұрғын үй, тел. 8(72359) 38-010.
Мүрсәлім, Қызбай және Мешел елді мекендері шекарасында.
№ 943 Сәтбаев сайлау учаскесі
Орталығы: Сәтбаев ауылы, С. Сейфуллин атындағы орта мектеп, Қабанбай көшесі 34, тел. 20-891.
Сәтбаев ауылы шекарасында.
№ 944 Көктүбек сайлау учаскесі
Орталығы: Көктүбек ауылы, Көктүбек орта мектебі, тел. 20-100.
Көктүбек ауылы шекарасында.
№ 945 Сұлутал сайлау учаскесі
Орталығы: Сұлутал ауылы, бастауыш мектеп, тел. 2-03-81.
Сұлутал ауылы шекарасында.
№ 946 Жәнтікей сайлау учаскесі
Орталығы: Жәнтікей ауылы, 3 квартал, Қ. Сәтбаев атындағы орта мектеп, тел. 2-05-25.
Жәнтікей және Уан елді мекендері шекарасында.
№ 947 Қожакелді сайлау учаскесі

Центр: с. Кожакелды, начальная школа, тел. 2-02-85.
в границах с. Кожакелды.
№ 948 Киндиктинский избирательный участок
Центр: с. Киндикти, средняя школа имени Г. Муратбаева, тел. 28-171.
в границах с. Киндикти, Алгабас, Сарбулак, Шан, Армандастар.
№ 950 Кызылкесикский избирательный участок
Центр: с. Кызыл кесик, ул. Уйрек ана 1, средняя школа имени Би Боранбая, тел. 27-244.
в границах с. Кызыл кесік, Егиндибулак, Шетбогас.
№ 951 Уштобинский избирательный участок
Центр: с. Уштобе. Средняя школа Окпети, тел. 27-282.
в границах с. Уштобе, Куан.
№ 953 Закрытый избирательный участок
Центр: с. Акжар, пограничная комендатура.
Руководитель аппарата К. Мауадинов

Орталығы: Қожакелді ауылы, бастауыш мектеп, тел. 2-02-85.
Қожакелді ауылы шекарасында.
№ 948 Кіндікті сайлау учаскесі
Орталығы: Кіндікті ауылы, Ғ. Мұратбаев атындағы орта мектеп, тел. 28-171.
Кіндікті, Алғабас, Сарбұлақ, Шаң және Армандастар елді мекендері шекарасында.
№ 950 Қызылкесік сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылкесік ауылы, Үйрек ана көшесі 1, Би Боранбай атындағы орта мектеп, тел. 27-244.
Қызылкесік, Егіндібұлақ және Шетбоғас елді мекендері шекарасында.
№ 951 Үштөбе сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе ауылы, Өкпеті орта мектебі, тел. 27-282.
Үштөбе және Қуан елді мекендері шекарасында.
№ 953 Жабық учаскелік сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, шекара комендатурасы.
Аудан әкімі аппаратының басшысы           Қ. Мауадинов