Об определении помещений для встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 02 марта 2011 года N 84. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2011 года за N 5-16-110. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района от 23 мая 2011 года № 146
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района от 23.05.2011 № 146.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 «О выборах в Республике Казахстан» Тарбагатайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В сельских округах определить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан и их доверенных лиц (приложение 1).
2. В населенных пунктах определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов (приложение 2).
3. Акимам сельских округов обеспечить оснащение мест, где размещены агитационные печатные материалы, стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Мауадинова К.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                            М. Сапаргалиев
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тарбагатайского района                 Г. Нугиев
01.03.2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата № 84
от 02 марта 2011 года
Помещения для встреч с избирателями кандидатов
в Президенты Республики Казахстан
№ п/п
Сельские округа
Помещение
Адрес
1
Аксуатский сельский округ
Дом культуры
Село Аксуат,
ул. Абылайхана, № 20
2
Акжарский сельский округ
Дом культуры
Село Акжар,
ул. Жамбыла, № 17
3
Екпинский сельский округ
Средняя школа имени Ы. Кабекова
Село Екпин
4
Жана-Ауылский сельский округ
Дом культуры
Село Жана-Ауыл,
ул. Буланбаева, № 8
5
Жантикейский сельский округ
Средняя школа имени К. Сатпаева
Село Жантикей,
3 квартал
6
Жетиаралский сельский округ
Дом культуры
Село Жетиарал,
ул. Билялова, № 4-1
7
Кабанбайский сельский округ
Средняя школа имени К. Тогисова
Село Кабанбай
8
Карасуский сельский округ
Средняя школа имени В. Чкалова
Село Карасу,
ул. Атабаева, № 3
9
Кокжиринский сельский округ
Дом культуры
Село Кокжыра
10
Кумкольский сельский округ
Средняя школа имени Сасан би
Село Кумколь,
ул. Абая, № 13
11
Куйганский сельский округ
Средняя школа Куйган
Село Куйган
12
Кызыл-Кесикский  сельский округ
Дом культуры
Село Кызыл-Кесик
13
Киндиктинский сельский округ
Средняя школа имени Г. Муратбаева
Село Киндикты
14
Маныракский сельский округ
Средняя школа имени А. Байтурсынова
Село Манырак
15
Ойшиликский сельский округ
Дом культуры
Село Ойшилик,
ул. Сасан би, № 4
16
Сатпаевский сельский округ
Средняя школа имени С. Сейфуллина
Село Сатпаев,
ул. Кабанбая, № 17
17
Тугылский сельский округ
Дом культуры
Село Тугыл,
ул. Советов, № 12
Руководитель аппарата акима района             К. Мауадинов
Приложение 2
к постановлению акимата № 84

Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 02 наурыздағы N 84 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда N 5-16-110 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы N 146 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2011.05.23 N 146 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарын басшылыққа алып Тарбағатай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауылдық округтер бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауында кандидаттар және олардың сенімді өкілдерінің сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлары белгіленсін (1 қосымша).
2. Елді мекендерде барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін (2 қосымша).
3. Ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдары орналастырылған орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Мауадиновқа жүктеледі.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                              М. Сапарғалиев
Келісілді:
Тарбағатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы            Ғ. Нұғиев
01.03.2011 жыл
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 84 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың
сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлары
№ р/с
Ауылдық округ
Үй-жай
Мекен-жайы
1
Ақсуат ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, № 20
2
Ақжар ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
3
Екпін ауылдық округі
Ы. Кабеков атындағы орта мектеп
Екпін ауылы
4
Жаңа-ауыл ауылдық округі
Мәдениет үйі
Жаңа-ауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 8
5
Жәнтікей ауылдық округі
Сатпаев атындағы орта мектеп
Жәнтікей ауылы,
3 квартал
6
Жетіарал ауылдық округі
Мәдениет үйі
Жетіарал ауылы, Билялов көшесі, № 4-1
7
Қабанбай ауылдық округі
К. Төгісов атындағы орта мектеп
Қабанбай ауылы
8
Қарасу ауылдық округі
В. Чкалов атындағы орта мектеп
Қарасу ауылы, Атабаев  көшесі, № 3
9
Көкжыра ауылдық округі
Мәдениет үйі
Көкжыра ауылы
10
Құмкөл ауылдық округі
Сасан би атындағы орта мектеп
Құмкөл ауылы, Абай көшесі, № 13
11
Құйған ауылдық округі
Құйған орта мектебі
Құйған ауылы
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қызыл-Кесік ауылы
13
Кіндікті ауылдық округі
Ғ. Мұратбаев атындағы орта мектеп
Кіндікті ауылы
14
Маңырақ ауылдық округі
А. Байтұрсынов атындағы орта мектеп
Маңырақ ауылы
15
Ойшілік ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
16
Сатпаев ауылдық округі
С. Сейфуллин атындағы орта мектеп
Сатпаев ауылы, Қабанбай көшесі, № 17
17
Тұғыл ауылдық округі
Мәдениет үйі
Тұғыл ауылы, Совет көшесі, № 12
Аудан әкімі аппаратының басшысы            Қ. Мауадинов
Аудан әкімдігінің

от 02 марта 2011 года
Места размещения агитационных печатных материалов
в населенных пунктах
№ п/п
Сельские округа
Адрес
Место размещения
1
Аксуатский сельский округ
Село Аксуат, ул. Кабанбая
Перед зданием рынка «Мереке»
2
Акжарский сельский округ
Село Акжар, ул. Жамбыла, № 17
Перед зданием дома культуры
3
Екпинский сельский округ
Село Екпин, ул. Бейбитшилик, № 8
У магазина «Акбидай»
4
Жана-Ауылский сельский округ
Село Жана-Ауыл, ул. Буланбаева, № 8
Перед зданием дома культуры
5
Жантикейский сельский округ
Село Жантикей, 7 квартал, 129 «А»
Перед зданием «Казпочты»
6
Жетиаралский сельский округ
Село Жетиарал, ул. Билялова, № 4-1
Перед зданием дома культуры
7
Кабанбайский сельский округ
Село Кабанбай
Перед зданием средней школы имени К. Тогисова
8
Карасуский сельский округ
Село Карасу
Во дворе торгового центра «Бибану»
9
Кокжиринский сельский округ
Село Кокжыра
У здания кафе «Кокжыра»
10
Кумкольский сельский округ
Село Карасу, ул. Атабаева, № 3
Перед зданием средней школы имени Сасан би
11
Куйганский сельский округ
Село Куйган
Перед зданием средней школы Куйган
12
Кызыл-Кесикский сельский округ
Село Кызыл-Кесик
Перед зданием дома культуры
13
Киндиктинский сельский округ
Село Киндикты
Перед зданием врачебной амбулатории
14
Маныракский сельский округ
Село Манырак, ул. Даулетбая, № 47
Перед сельским рынком
15
Ойшиликский сельский округ
Село Ойшилик, ул. Сасан би, № 4
Перед зданием дома культуры
16
Сатпаевский сельский округ
Село Сатпаев, ул. Кемербаева, № 14
У здания сельской библиотеки
17
Тугылский сельский округ
Село Тугыл, ул. Советов, № 12
Перед зданием дома культуры на расстоянии 30 метров
Руководитель аппарата акима района           К. Мауадинов

2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 84 қаулысына 2 қосымша
Елді мекендерде үгіттік баспа материалдар
орналастырылатын жерлер
№ р/с
Ауылдық округ
Мекен-жайы
Орналастыру орны
1
Ақсуат ауылдық округі
Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесінің бойында
«Мереке» базарының алды
2
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
Мәдениет үйінің алды
3
Екпін ауылдық округі
Екпін ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 8
«Ақбидай» сауда дүкенінің алды
4
Жаңа-ауыл ауылдық округі
Жаңа-ауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 8
Мәдениет үйінің алды
5
Жәнтікей ауылдық округі
Жәнтікей ауылы, 7 кв., 129 «А»
«Қазпошта» ғимаратының алдында
6
Жетіарал ауылдық округі
Жетіарал ауылы, Билялов көшесі, № 4-1
Мәдениет үйінің алды
7
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы
К. Төгісов атындағы орта мектебінің алды
8
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы
«Бибану» сауда орталығының ауласы
9
Көкжыра ауылдық округі
Көкжыра ауылы
«Көкжыра» орталық тойхана алдында
10
Құмкөл ауылдық округі
Құмкөл ауылы, Абай көшесі, № 13
Сасан би атындағы орта мектебінің алды
11
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы
Құйған орта мектебінің алдында
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Қызыл-Кесік ауылы
Мәдениет үйінің алды
13
Кіндікті ауылдық округі
Кіндікті ауылы
Дәрігерлік амбулаторияның алды
14
Маңырақ ауылдық округі
Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесі, №  47
Ауылдық базар ауласында
15
Ойшілік ауылдық округі
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
Мәдениет үйінің алды
16
Сатпаев ауылдық округі
Сатпаев ауылы, Кемербаев көшесі, № 14
Сатпаев ауылдық кітапхана үйі
17
Тұғыл ауылдық округі
Тұғыл ауылы, Совет көшесі, № 12
Мәдениет үйінің алдында 30 метр қашықтықта
Аудан әкімі аппаратының басшысы            Қ. Мауадинов