О внесении изменений и дополнений в решение от 27 декабря 2010 года № 26-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 27-4. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2011 года за N 5-16-111. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Тарбагатайского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 105)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Тарбагатайского районного маслихата от 30.12.2011 № 105).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 марта 2011 года за номером 2543) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 26-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 5-16-105, опубликовано в газете «Тарбағатай» от 13 января 2011 года № 4, от 17 января 2011 года № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3989457,0» заменить цифрами «4114184,4»;
цифры «3607564,0» заменить цифрами «3732291,4»;
в подпункте 2) цифры «3942129,0» заменить цифрами «4072381,8»;
в подпункте 3) цифры «9792,0» заменить цифрами «9139,0»;
дополнить предложением следующего содержания:
"погашение бюджетных кредитов - 653,0 тысяч тенге;";
в подпункте 4):
цифры «47328,0» заменить цифрами «51488,0»;
цифры «47328,0» заменить цифрами «51488,0»;
2) в пункте 2:
второй абзац изложить в следующей редакции:
«Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения,  образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, на приобретение топлива предусмотреть в размере 7200 тенге.»;
3) в пункте 3:
цифры «22638» заменить цифрами «14340,9»;
цифры «1445» заменить цифрами «2445,0»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 27-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда № 5-16-111 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Тарбағатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 105 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Тарбағатай аудандық мәслихатының 2011.12.30 № 105 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6–бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" IV шақырылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы ХXVIІ сессиясының № 27/336-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2543 нөмірімен 2011 жылдың 17 наурызында тіркелді) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-16-105, "Тарбағатай" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4, 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3989457,0" сандары "4114184,4" сандарымен ауыстырылсын;
"3607564,0" сандары "3732291,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3942129,0" сандары "4072381,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"9792,0" сандары "9139,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай сөйлеммен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттерді өтеу - 653,0 мың теңге.";
4) тармақшада:
"47328,0" сандары "51488,0" сандарымен ауыстырылсын;
"47328,0" сандары "51488,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2 тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн аудандық бюджет қаражаты есебiнен 7200 теңге көлемінде әлеуметтік көмек берiлсін.";
3) 3 тармақта:
"22638" сандары "14340,9" сандарымен ауыстырылсын;
"1445" сандары "2445,0" сандарымен ауыстырылсын;

цифры «20993» заменить цифрами «11695,9»;
4) в пункте 7:
в абзаце первом цифры «163901» заменить цифрами «186467,4»;
в абзаце втором цифры «7020» заменить цифрами «6804»;
дополнить абзацами четырнадцатым - семнадцатым следующего содержания:
"на размещение государственного заказа во вновь открываемых дошкольных организациях 14944,4 тысяч тенге;
на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ 716,0 тысяч тенге;
реконструкцию водопроводных сетей и водозаборных сооружений с. Аксуат 4899,0 тысяч тенге;
на проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана" 2223,0 тысяч тенге.";
5) в пункте 8:
в абзаце первом цифры «410997,0» заменить цифрами «514835,0»;
в абзаце третьем цифры «44635» заменить цифрами «42464,0»,   цифры «4672» заменить цифрами «2501,0»;
в абзаце шестом цифры «1677,0» заменить цифрами «1748,0»;
в абзаце восьмом цифры «74509,0» заменить цифрами «96673,0»;
дополнить абзацами десятым - тринадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 17953,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы на программу занятости 13585,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости 7599,0 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 43000,0 тысяч тенге, из них:
в рамках содействия развитию предпринимательства на селе 43000 тысяч тенге.";
6) приложения 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
7) дополнить приложением 9 согласно приложения 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Б. Ахметов
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата                        М. Магжаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

"20993" сандары "11695,9" сандарымен ауыстырылсын;
4) 7 тармақта:
бірінші абзацтағы "163901" сандары "186467,4" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "7020" сандары "6804" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он төртінші - он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"қайта ашылатын мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға 14944,4 мың теңге;
жалпы білім беру мектептерінің толық телефонизациясын ұйымдастыруға 716,0 мың теңге;
Ақсуат ауылындағы су құбырлары мен су тоғаны имараттарын қайта жаңартуға 4899,0 мың теңге;
"Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі" марафон-эстафетасын өткізуге 2223,0 мың теңге.";
5) 8 тармақта:
бірінші абзацтағы "410997,0" сандары "514835,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "44635" сандары "42464,0" сандарымен, "4672" сандары "2501,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "1677,0" сандары "1748,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "74509,0" сандары "96673,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы - он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға 17953,0 мың теңге;
еңбекпен қамту бағдарламасына жалақыны ішінара субсидиялауға 13585,0 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 7599,0 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға 43000,0 мың теңге, оның ішінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде 43000,0 мың теңге.";
6) аталған шешімнің 1, 4, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7) осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес 5 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Ахметов
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы М. Мағжаев
Тарбағатай аудандық мәслихатының