Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 24 марта 2011 года N 398. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-17-144. Прекращено действие в связи с исполнением его требований (письмо руководителя аппарата акима Уланского района от 29 апреля 2011 года № 12/1524)
Сноска. Прекращено действие в связи с исполнением его требований (письмо руководителя аппарата акима Уланского района от 29.04.2011 № 12/1524).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года, пункта 2 статьи 31 Закона «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан (приложение 1).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района                      Ж. Муратов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Уланского района                           Г. Лутфуллина
24 марта 2011 г.
Приложение 1
Утверждено постановлением
акимата района
от 24 марта 2011 года № 398
Наименование сельского округа и поселка
Размещаемые места агитационно-издательских материалов
Места проведения встреч
Аблакетский сельский округ
Растяжка перед средней школой имени Пушкина в селе Сагыр, растяжка перед средней школой имени Ломоносова в селе Мамай Батыр, растяжка перед средней школой имени М. Горького в селе Бестерек, растяжка по улице Центральная дом № 18 в селе Желдиозек
Актовый зал средней школы имени Пушкина в селе Сагыр, актовый зал средней школы имени Ломоносова в селе Мамай Батыр, актовый зал лечебно-специализированного профилактического предприятия в селе Желдиозек
Айыртауский сельский округ
Растяжки перед магазинами «Чингиз», «Назгүл», «Алтай» в селе Айыртау, растяжка перед областной психиатрической больницей в селе Ново-Канайка
Клуб в селе Айыртау, клуб в селе Ново-Канайка, частный дом в селе Узын-Булак
Алмасайский сельский округ
Растяжка перед средней школой имени Абая в селе Алмасай, растяжка перед клубом в селе Б. Утепова
Актовый зал средней школы имени Абая в селе Алмасай, клуб в селе Б. Утепова
Азовский сельский округ
Растяжка на улице Центральная в селе Ново-Азовое, растяжка на улице Центральная в селе Азовое, растяжка на улице Центральная в селе Беткудык

Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы N 398 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 5-17-144 тіркелді. Қаулы қамтылған тапсырмаларды орындауына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Ұлан ауданы әкімінің аппараты басшысының 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 12-1524 хаты)
Ескерту. Қаулы қамтылған тапсырмаларды орындауына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Ұлан ауданы әкімінің аппараты басшысының 2011.04.29 N 12-1524 хаты).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлерінің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізуге үй-жайлар бекітілсін (қосымша 1).
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі                       Ж. Муратов
Келісілді:
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Г. Лутфуллина
24 наурыз 2011 ж.
Қосымша 1
2011 жылғы 24 наурыздағы № 398
аудан әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Округ пен кент атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
Кездесу өтетін үй-жайлар
Аблакет ауылдық округі
Сағыр ауылының Пушкин атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Мамай Батыр ауылының Ломоносов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Бестерек ауылының М. Горький атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Желдіөзек ауылының Орталық көшесіндегі № 18 үйінің алдындағы қалқан
Сағыр ауылының Пушкин атындағы орта мектебінің акт залы, Мамай Батыр ауылының Ломоносов атындағы орта мектебінің акт залы, Желдіөзек ауылының мамандандырылған емдеу, алдын-алу кәсіпорынның акт залы
Айыртау ауылдық округі
Айыртау ауылындағы «Чингиз», «Назгүл», «Алтай» дүкендерінің алдындағы қалқандар, Ново-Қанайка ауылының облыстық жүйке ауруханасының алдындағы қалқан
Айыртау ауылындағы клуб, Ново-Қанайка ауылындағы клуб, Ұзын-Бұлақ ауылындағы жеке меншік үй
Алмасай ауылдық округі
Алмасай ауылының Абай атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Б. Өтепов ауылындағы клубтың алдындағы қалқан
Алмасай ауылының Абай атындағы орта мектебінің акт залы, Б. Өтепов ауылындағы клуб
Азовое ауылдық округі
Ново-Азовое ауылының Центральная көшесіндегі қалқан, Азовое ауылының Центральная көшесіндегі қалқан, Бетқұдық ауылының Центральная көшесіндегі қалқан

Актовый зал средней школы Ново-Азовое в селе Азовое, дом № 9 в селе Азовое, дом № 15 в селе Беткудык
поселок Асубулак
Растяжка перед Асубулакской средней школой в поселке Асубулак, растяжка перед участковой больницей в поселке Асубулак
Актовый зал Асубулакской средней школы в поселке Асубулак
Багратионовский сельский округ
Растяжка на улице Лут в селе Привольное, растяжка на центральной улице в селе Митрофановка
Актовый зал средней школы в селе Привольное, актовый зал средней школы имени Лута в селе Митрофановка
поселок Белогорский
Растяжка перед средней школой имени О. Бокеева в поселке Белогор
Актовый зал средней школы имени О. Бокеева в поселке Белогор
Бозанбайский сельский округ
Растяжка перед Домом культуры в селе Бозанбай, растяжка перед клубом в селе Алгабас, растяжка перед клубом в селе Екатериновка, растяжка перед офисом товарищества с ограниченной ответственностью «Қызыл-су Агро» в селе Кызылсу
Дом культуры в селе Бозанбай, клуб в селе Алгабас, фельдшерско-акушерский пункт в селе Екатериновка, общежитие товарищества с ограниченной ответственностью «Қызыл-су Агро» в селе Кызылсу
Гагаринский сельский округ
Растяжка по улице Центральная дом № 43 в селе Гагарино
Актовый зал Гагаринской средней школы в селе Гагарино
Егинсуский сельский округ
Растяжка перед магазином «Дархан» в селе Уланское
Клуб в селе Уланское, актовый зал основной школы имени Башикова в селе Жанузак, начальная школа имени Алтынсарина в селе Бурсак
Каменский сельский округ
Растяжка перед Тройницкой средней школой в селе Тройницкое
Актовый зал Каменской средней школы в селе Каменка, актовый зал Тройницкой основной школы в селе Тройницкое
поселок Молодежный
Растяжка рядом с кафе «Виктория» в поселке Молодежный
Районный Дом культуры
поселок Огневка
Растяжка по улице Панина дом № 2 в поселке Огневка, растяжка перед почтой в поселке Огневка, растяжка перед железнодорожным отделением станции Смолянка
Актовый зал средней школы имени Сейфуллина в поселке Огневка
Усть-Каменогорский сельский округ
Растяжка перед магазином «Пчелка» в селе Донское, растяжка перед магазином «У Салимы» в селе Макеевка, растяжка перед средней школой имени «17 лет Октября» в селе Восточное
Актовый зал средней школы имени Тохтарова в селе Донское, фельдшерско- акушерский пункт в селе Макеевка, актовый зал средней школы имени «17 лет Октября» в селе Восточное
Саратовский сельский округ
Растяжка перед «Восточно Казахстанским сельскохозяйственным колледжем» в селе Саратовка, растяжка перед клубом в селе Ново-Одесское
Актовый зал «Восточно Казахстанского сельскохозяйственного колледжа» в селе Саратовка, фельдшерско-акушерский пункт в селе Ново- Одесское, клуб в селе Отрадное
Таргынский сельский округ
Растяжка перед средней школой имени И. Айтыкова в селе Таргын, растяжка перед основной школой имени К. Кайсенова в селе И. Айтыкова, растяжка перед средней школой имени М. Таенова села Верхние Тайынты
Частный дом в селе Жантас, актовый зал средней школы имени И. Айтыкова в селе Таргын, актовый зал средней школы имени Акжолова в селе Манат, актовый зал основной школы имени К. Кайсенова в селе И. Айтыкова, актовый зал средней школы имени М. Таенова в селе Верхние Тайынты
Таврический сельский округ
Растяжка по улице Октябрьская в селе Таврия, растяжка перед Актюбинской основной школой в селе Актюба, растяжка перед Пролетарской основной школой в селе Пролетарка
Клуб в селе Таврия, актовый зал Актюбинской основной школы в селе Актюба, актовый зал Пролетарской основной школы в селе Пролетарка
Толеген Тохтаровский сельский округ
Растяжка перед клубом в селе Герасимовка, растяжка перед Украинской средней школой в селе Украинка
Клуб в селе Герасимовка, актовый зал Украинской средней школы в селе Украинка

Азовое ауылының Ново-Азовое орта мектебінің акт залы, Азовое ауылындағы № 9 үй, Бетқұдық ауылындағы № 15 үй
Асубұлақ кенті
Асубұлақ кентіндегі Асубұлақ орта мектебінің алдындағы қалқан, Асубұлақ кентіндегі учаскелік ауруханасының алдындағы қалқан
Асубұлақ кентіндегі Асубұлақ орта мектебінің акт залы
Багратион ауылдық округі
Привольное ауылының Лут көшесіндегі қалқан, Митрофановка ауылының Орталық көшесіндегі қалқан
Привольное ауылындағы Привольное орта мектебінің акт залы, Митрофановка ауылындағы Лут атындағы орта мектебінің акт залы
Белогор кенті
Белогор кентіндегі О. Бөкеев атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан
Белогор кентіндегі О. Бөкеев атындағы орта мектебінің акт залы
Бозанбай ауылдық округі
Бозанбай ауылындағы мәдениет үйінің алдындағы қалқан, Алғабас ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, Екатериновка ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, Қызылсу ауылындағы «Қызыл-су Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің алдындағы қалқан
Бозанбай ауылындағы мәдениет үйі, Алғабас ауылындағы клуб, Екатериновка ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункті, Қызылсу ауылындағы «Қызыл-су Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы
Гагарин ауылдық округі
Гагарин ауылының Орталық көшесіндегі № 43 үйінің алдындағы қалқан
Гагарин ауылындағы Гагарин орта мектебінің акт залы
Егінсу ауылдық округі
Ұлан ауылындағы «Дархан» дүкенінің алдындағы қалқан
Ұлан ауылындағы клуб, Жанұзақ ауылындағы Башиков атындағы негізгі мектебінің акт залы, Борсақ ауылындағы Алтынсарин атындағы бастауыш мектеп
Каменка ауылдық округі
Тройницкое ауылындағы Тройницкое орта мектебінің алдындағы қалқан
Каменка ауылындағы Каменка орта мектебінің акт залы, Тройницкое ауылындағы Тройницкое негізгі мектебінің акт залы
Молодежный кенті
Молодежный кентіндегі «Виктория» кафесінің жанындағы қалқан
Аудандық мәдениет үйі
Огневка кенті
Огневка кентінің Панин көшесіндегі № 2 үйінің алдындағы қалқан, Огневка кентіндегі пошта бөлімшесінің алдындағы қалқан, Смолянка темір жол станция бөлімшесінің алдындағы қалқан
Огневка кентіндегі Сейфуллин атындағы орта мектебінің акт залы
Өскемен ауылдық округі
Донское ауылындағы «Пчелка» дүкенінің алдындағы қалқан, Макеевка ауылындағы «У Салимы» дүкенінің алдындағы қалқан, Восточное ауылындағы «17 лет Октября» атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан
Донское ауылындағы Тоқтаров атындағы орта мектебінің акт залы, Макеевка ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункт, Восточное ауылындағы «17 лет Октября» атындағы орта мектебінің акт залы
Саратовка ауылдық округі
Саратовка ауылындағы «Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің» алдындағы қалқан, Ново-Одесское ауылындағы клубтың алдындағы қалқан
Саратовка ауылындағы «Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің» акт залы, Ново-Одесское ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункт, Отрадное ауылындағы клуб
Тарғын ауылдық округі
Тарғын ауылындағы І. Айтықов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, І. Айтықов ауылындағы Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебінің алдындағы қалқан, Жоғары Тайынты ауылындағы М. Таенов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан
Жантас ауылындағы жеке меншік тұрғын үй, Тарғын ауылындағы І. Айтықов атындағы орта мектебінің акт залы, Манат ауылындағы Ақжолов орта мектебінің акт залы, І. Айтықов ауылындағы Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебінің акт залы, Жоғарғы Тайынты ауылының М. Таенов атындағы орта мектебінің акт залы
Таврия ауылдық округі
Таврия ауылының Октябрьская көшесіндегі қалқан, Ақтөбе ауылындағы Ақтөбе негізгі мектебінің алдындағы қалқан, Пролетарка ауылындағы Пролетарка негізгі мектебінің алдындағы қалқан
Таврия ауылындағы клуб, Ақтөбе ауылындағы Ақтөбе негізгі мектебінің акт залы, Пролетарка ауылындағы Пролетарка негізгі мектебінің акт залы
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі
Герасимовка ауылындағы клубтың алдындағы қалқан, Украинка ауылындағы Украинка орта мектебінің алдындағы қалқан
Герасимовка ауылындағы клуб, Украинка ауылындағы Украинка орта мектебінің акт залы