О внесении изменений в решение от 15 апреля 2010 года № 181 "Об утверждении Правил о размерах и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2011 года N 241. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2011 года за N 5-17-149. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 30 июня 2014 года N 203
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата от 30.06.2014 N 203.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», пунктом 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 15 апреля 2010 года № 181 «Об утверждении Правил о размерах и порядке оказания жилищной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 5-17-129, опубликовано в газете «Ұлан таңы» от 4 июня 2010 года № 35) следующие изменения:
1) в разделе 2 «Условия предоставления жилищной помощи»:
в подпункте 2 пункта 7 исключить слова «при предоставлении справки медико-социальной экспертизы», «при предоставлении заключения врачебно-консультативной комиссии медицинской организации», «при предоставлении справки из лечебного учреждения»;
в пункте 9 исключить слова «Погашение старого долга согласовывается и контролируется поставщиками коммунальных услуг.»;
в подпункте 3 пункта 20 слова «ходатайствующий должен представить также справку о доходах родителей ребенка» заменить «определяется доход родителей ребенка», в подпункте 4 исключить слова «ходатайствующий должен представить также справку о доходах родителей и о получении ими жилищной помощи»;
в пункте 24 исключить слова «В случае возникновения сомнения в достоверности представленной информации, работник, назначающий жилищную помощь, имеет право требовать дополнительные документы о доходах семьи, расходах на жилье и действительном месте постоянного проживания членов семьи. Физические и юридические лица обязаны представлять достоверную информацию. В случае непредставления требуемых документов, жилищная помощь не назначается.»;
пункт 27 исключить;

2010 жылғы 15 сәуірдегі № 181 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі және мөлшері туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы N 241 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда N 5-17-149 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы N 203 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 30.06.2014 N 203 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 15-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» қаулысының негізінде Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 181 «Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі және мөлшері туралы Ережені бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-17-129, «Ұлан таңы» газетінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 35 санында жарияланған) Ұлан аудандық мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2 «Тұрғын үй көмегін тағайындау шарттары» бөлімінің:
7 тармағының 2 тармақшасында «медико-әлеуметтік сараптаманың анықтамасы болғанда», «медициналық мекеменің дәрігерлік-кеңес қорытынды болған жағдайда», «емдеу мекемесінен анықтама әкелген жағдайда» сөздері алынып тасталсын;
9 тармағындағы «Бұрынғы қарыздарының өтелуі коммуналдық қызмет көрсетушілермен келісіледі және бақылауға алынады.» сөздері алынып тасталсын;
20 тармағының 3 тармақшасында «ата-анасының табыстары туралы анықтаманы тапсыру қажет» сөзі «баланың ата-анасының табысы айқындалады» сөзіне ауыстырылсын;
20 тармағының 4 тармақшасындағы «ол ата-анасының табыстары және олардың үй жәрдемақыларын алатын немесе алмайтыны туралы анықтаманы тапсыруы қажет» сөздері алынып тасталсын;
24 тармағындағы «Берілген ақпараттың растығы және дұрыстығы туралы күмән пайда болған жағдайда, тұрғын үй көмегін тағайындайтын қызметкер отбасы табыстары, тұрғын үй шығындары және отбасы мүшелерінің анық мекен жайлары туралы ақпаратты талап етуге құқылы.
Заңды және жеке тұлғалар шындық ақпарат беруге құқылы. Талап етілген құжаттар берілмеген жағдайда, тұрғын үй жәрдемақысы тағайындалмайды.» сөздері алынып тасталсын;
27 тармақ жойылсын;

2) в разделе 4 «Исчисление совокупного дохода граждан (семьи), претендующих на получение жилищной помощи»:
в пункте 32 исключить слова «(при предоставлении справки от судебного исполнителя)», «(при предоставлении справки о розыске)», «(при предоставлении справки)», «(ЛТП) (при предоставлении справки)».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Машибаева
Секретарь
районного маслихата                        Д. Турсунбаев

2) 4 «Тұрғын үй жәрдемақыларына үміткер азаматтардың (отбасыларының) жиынтық табысын есептеу» бөлімінің:
32 тармағында «(сот шешімдерін орындаушыдан анықтама әкелгенде)», «(іздеу туралы анықтама болған жағдайда)», «(анықтама болған жағдайда)», «(ЛТП) (анықтама болған жағдайда)» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Машибаева
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Д. Турсунбаев