О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2010 года № 25-268-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2011 года N 32-343-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года за N 5-18-135. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2011 года № 163-03/11)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26.12.2011 № 163-03/11).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 33/394-IV от 03 ноября 2011 года «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2558 от 04 ноября 2011 года) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2010 года № 25-268-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-108 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 17 января 2011 года в № 4, 5) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы 4 775 275,4 тысяч тенге, в том числе:
неналоговые поступления 11 577,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 128 733,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 4 823 044,3 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 04 «Образование» 2 813 290,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 361 419,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 756 927,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 128 934,8 тысяч тенге;
функциональная группа 14 «Обслуживание долга» 2,6 тысяч тенге;
функциональная группа 15 «Трансферты» 19 928,9 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование 31 340,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета -79 108,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 79 108,9 тысяч тенге.";

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-268-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 қарашадағы N 32-343-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 5-18-135 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 163-03/11 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011.12.26 N 163-03/11 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 03 қарашадағы № 33/394-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 04 қарашасында 2558 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-268-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 5-18-108 санымен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2011 жылдың 17 қаңтарында № 4-5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер 4 775 275,4 мың теңге, оның ішінде:
салық емес түсімдер 11 577,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 4 128 733,8 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар 4 823 044,3 мың теңге, оның ішінде:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 2 813 290,0 мың теңге;
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 361 419,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 756 927,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 128 934,8 мың теңге;
«Борышқа қызмет көрсету» 14 функционалдық тобы 2,6 мың теңге;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы 19 928,9 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру 31 340,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) -79 108,9 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 79 108,9 мың теңге.";