О внесении изменений в решение от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2011 года N 37/6-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июня 2011 года за N 5-19-152. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30 декабря 2011 года № 245)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 30.12.2011 № 245).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 июня 2011 года за № 2546) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-137, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 14 января 2011 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 год согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 356 054 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 355 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 781 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 990 842 тысяч тенге;
2) затраты – 2 386 000,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 063 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 360 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 297 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27 668 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 27 668 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -83 677,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 83 677,3 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 21 909 тысяч тенге;
погашение займов - 297 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы N 37/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 23 маусымда N 5-19-152 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 245 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.12.30 N 245 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353–IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымында № 2546 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-137 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2011 жылы 14 қаңтарда № 2 санында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 356 054 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1 355 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 781 мың теңге;
трансферттер түсімі – 990 842 мың теңге;
2) шығындар - 2 386 000,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 26 063 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 26 360 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 297 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 27 668 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 27 668 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -83 677,3 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру - 83 677,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыз түсімі – 21 909 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 297 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 62 065,3 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1 700 тысяч тенге.»;
в пункте 8:
подпункты 1) и 6) изложить в следующей редакции:
«1) 17 174 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
«6) 1 485 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күмiс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;»;
подпункт 1) пункта 12 изложить в следующей редакции:
«1) 21 909 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
в пункте 13:
подпункты 1), 2), 4) и 7) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) в сумме 108 139 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«2) затраты на капитальные расходы государственных органов в сумме 372 тысяч тенге, согласно приложению 6;»;
«4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 44 304 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 77 421 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
приложения 156811 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 17 июня 2011 года № 37/6-IV
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 34/2-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

бюджет қаражаты қалдықтарын пайдалану - 62 065,3 мың теңге.»;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1 700 мың теңге сомасымен бекітілсін.»;
8-тармақта:
«1) және 6)–тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 17 174 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушылары мен ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметкерлердің отбасына);»;
«6) 1 485 мың теңге – «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр ана» атағын алған және 1, 2 дәрежедегі «Ана даңқы» орденімен наградталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге;»;
12-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) 21 909 мың теңге - ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін.»;
13-тармақта:
1), 2), 4) және 7)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5 қосымшаға сәйкес, 108 139 мың теңге сомасында қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;»;
«2) 6 қосымшаға сәйкес, 372 мың теңге сомасында мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына;»;
«4) 8 қосымшаға сәйкес, 44 304 мың теңге сомасында елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;»;
«7) 11 қосымшаға сәйкес, 77421 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауыл (село), ауылдық (селолық) автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге;»;
аталған шешімнің 156811 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 17 маусымдағы
№ 37/6-IV шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешiмiне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

7600
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
35838
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8858
010
Капитальные расходы государственных органов
120
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13118
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
5230
006
Капитальные расходы государственных органов
220
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33032
1
Сельское хозяйство
13958
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3439
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3439
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10519
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10519
6
Земельные отношения
7574
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7574
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7097
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
397
007
Капитальные расходы государственных органов
80
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11500
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11500
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9278
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9278
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9278
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне

7600
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
35838
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тiлдердi дамыту бөлiмi
8978
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тiлдердi дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8858
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
120
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) iшкi саясат бөлiмi
18568
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13118
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
5230
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
220
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлiмi
8292
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
33032
1
Ауыл шаруашылығы
13958
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3439
099
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3439
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10519
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10519
6
Жер қатынастары
7574
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
7574
001
Аудан (облыстық маңызы бар) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7097
006
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
397
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
80
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары саласындағы басқада қызметтер
11500
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11500
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
11500
11
Өнеркәсiп, сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметi
9278
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
9278
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9278
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер