О субсидировании из местного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства в 2011 году
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2011 года N 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 июня 2011 года N 3064. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2012 года N 114
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 05.06.2012 N 114
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствие с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Западно-Казахстанской области на 2011 год согласно приложению 1.
2. Установить нормативы субсидий по приоритетным сельскохозяйственным культурам Западно-Казахстанской области на 2011 год согласно приложению 2.
3. Установить следующие субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий:
1) на 1 тонну (литр, килограмм) реализованных отечественными производителями удобрений на 2011 год согласно приложению 3;
2) на 1 тонну (литр, килограмм) приобретенных сельхозтоваропроизводителями удобрений у поставщика и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений на 2011 год согласно приложению 4;
3) на 1 килограмм, литр приобретенных сельхозтоваропроизводителями гербицидов у отечественных поставщиков гербицидов на 2011 год согласно приложению 5.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", принять необходимые меры по осуществлению выплаты субсидий из бюджета Западно-Казахстанской области текущего финансового года на повышение урожайности и качества продукции растениеводства.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Аким области                     Измухамбетов Б.
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________Мамытбеков А.

2011 жылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 27 маусымдағы N 99 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 маусымда N 3064 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы N 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.06.05 N 114 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі айқындалсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған Батыс Қазақстан облысының басым ауыл шаруашылығы дақылдары субсидияларының нормативтері айқындалсын.
3. Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ субсидиялардың нормативтері төмендегідей белгіленсін:
1) 3-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;
2) 4-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) тікелей шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алған тыңайтқыштарының 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;
3) 5-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің гербицид жеткізушілерден сатып алған гербицидтерінің 1 килограммына, литріне арналған.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға ағымдағы қаржы жылында Батыс Қазақстан облысының бюджетінен субсидиялардың төленуін жүзеге асыру жөнінде қажетті шараларды алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Б. Ізмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков

от 27 июня 2011 года N 99
Субсидируемые виды гербицидов и нормативы
субсидий на 1 килограмм, литр приобретенных
сельхозтоваропроизводителями гербицидов
у отечественных поставщиков гербицидов на 2011 год
N п\п
Субсидируемые виды гербицидов
Процент удешевления стоимости 1 килограмма, литра гербицидов, до
Норматив субсидий на 1 килограмм, литр приобретенных гербицидов, тенге
Гербициды против однолетних и многолетних двудольных сорняков
1
Дезормон эфир, 72% к.э.
50

2011 жылғы 27 маусымдағы N 99
облыс әкімдігінің қаулысына
5-қосымша
2011 жылға арналған ауыл шаруашылығы
тауарын өндірушілердің гербицид
жеткізушілерден сатып алған гербицидтерінің
1 килограммына, литріне арналған
гербицидтердің субсидияланатын түрлері
және субсидиялардың нормативтері
Р/с N
Субсидияланатын тыңайтқышардың түрлері
1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқыштың бағасын арзандату пайызы, дейін
Сатып алынған 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқыштың субсидия нормативі, теңге
Қосжарнақты біржылдық және көпжылдық
арамшөптерге қарсы гербицидтер
1
Дезормон эфир, 72% э.к.
50