О нормативах субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2011 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 ноября 2011 года № 3074. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2012 года № 6
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 26.01.2012 № 6
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить согласно приложения к настоящему постановлению нормативы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры по осуществлению выплаты субсидий из бюджета области текущего финансового года по частичному возмещению стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                     Измухамбетов Б.
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________Мамытбеков А.
15.11.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата области

Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормативтері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 198 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 қарашада № 3074 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.01.26 № 6 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормативтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындардың құнын ішінара өтеу бойынша ағымдағы қаржы жылында облыс бюджетінен субсидиялардың төленуін жүзеге асыру жөнінде қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Б. Ізмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков
15.11.2011 ж.

от 16 ноября 2011 года № 198
Нормативы субсидий
на частичное возмещение стоимости затрат
на закладку и выращивание многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
тенге/га
Характеристика многолетних насаждений
Закладка с учетом затрат на приоб-
ретение и монтаж иррига-
ционного обору-
дования капельного орошения
Субсидия (до 40%)
2 веге-
тация
Косточковые сады:
заложенные полукарликовыми и высокорослыми подвоями без применения шпалер

2011 жылғы 16 қарашадағы № 198
облыс әкімдігінің қаулысына
қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің
көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге
шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған
субсидиялардың нормативтері
теңге/га
Көп жылдық екпелердің сипаттамасы
Тамшылатып суарудың ирригациялық құралдарын сатып алу мен монтаждауға кеткен шығынды есептегендегі отырғызу
Субсидия (40% дейін)
2 жыл өсіп өнуі
Сүйекті бақтар:
тіреуіш бағаналарды орнатпай, орта бойлы және биік өсетін телітушілердің көшеттерімен отырғызылған жағдайда