Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2011 года N 3091. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2011 года N 7-1-219
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона РК "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уральской городской избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан на территории города Уральска согласно приложению.
2. Акимам Зачаганского, Деркульского, Круглоозерновского, Желаевского поселковых округов, государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г. Уральска" оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Уральска Сафималиева А.
Аким города                      С. Уразов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Уральской
городской избирательной
комиссии
_____________Абулхатин Ерболат Махамбетович
07.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 8 декабря 2011 года N 3091
Места
для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов в депутаты
Мажилиса Парламента и маслихатов Республики
Казахстан на территории города Уральска
N
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Поселок Зачаганск
Перед магазином "Жазира"
2
Поселок Зачаганск
Перед зданием Западно-Казахстанского аграрно-технического университета имени Жангир хана
3
Поселок Деркул
Перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Деркульского поселкового округа"
4
Поселок Круглоозерное
Перед зданием Круглоозерновской средней общеобразовательной школы
5
Поселок Серебряково
Перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Круглоозерновского поселкового округа"
6
Поселок Желаево
Перед зданием средней общеобразовательной школы N 14
7
Город Уральск
Проспект Достык-Дружбы, перед зданием Западно-Казахстанского государственного университета имени М. Утемисова
8
Город Уральск
Проспект Достык-Дружбы, перед зданием Западно-Казахстанской областной дирекции телекоммуникации
9
Город Уральск
Проспект Достык-Дружбы, на площади имени М. Маметовой
10
Город Уральск
Улица Привокзальная, на площади имени В. Чапаева
11
Город Уральск
Улица Х. Есенжанова, здание остановочного павильона "Нефтебаза"
12
Город Уральск
Улица Карбышева, перед зданием Дома культуры "Молодежи"
13
Город Уральск
Проспект Евразия, перед зданием Торгового центра "Универмаг"
14
Город Уральск
Улица Абулхаир хана, перед зданием кинотеатра "Казахстан"
15
Город Уральск
Улица Абулхаир хана, перед зданием Торгового центра "Астана"
16
Город Уральск
Улица Абулхаир хана, перед зданием Торгово-развлекательного комплекса "Орал"
17
Город Уральск
Улица Жамбыла, перед зданием Центра обслуживания населения
18
Город Уральск
Улица Гагарина, здание остановочного павильона автобусного маршрута N 2
19
Город Уральск
Улица Курмангазы, перед зданием Налогового департамента по Западно-Казахстанской области
20
Город Уральск
Улица Курмангазы, перед зданием гостиницы "Урал"
21
Город Уральск
Улица Курмангазы, перед зданием Торгового центра "Дом быта"

Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 3091 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 7-1-219 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп, (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Орал қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Зачаган, Деркөл, Круглоозерное, Желаев кенттік округ әкімдері, "Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары А. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов
КЕЛІСІЛДІ:
Орал қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Абулхатин Ерболат Махамбетұлы
07.12.2011 ж.
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 3091 қаулысына қосымша
Орал қаласының аумағында Қазақстан Республикасы
Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының
депутаттығына барлық кандидаттар үшін
үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
орындар
N
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Зачаган кенті
"Жазира" дүкенінің алдында
2
Зачаган кенті
Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің алдында
3
Деркөл кенті
"Деркөл кенттік округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
4
Круглоозерное кенті
Круглоозерное жалпы орта білім беретін мектебінің алдында
5
Серебряково кенті
"Круглоозерное кенттік округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
6
Желаев кенті
N 14 жалпы орта білім беретін мектебінің алдында
7
Орал қаласы
Достық-Дружба даңғылы, М. Өтемісұлы атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің алдында
8
Орал қаласы
Достық-Дружба даңғылы, Батыс Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясы ғимаратының алдында
9
Орал қаласы
Достық-Дружба даңғылы, М. Мәметова алаңында
10
Орал қаласы
Привокзальная көшесі, В. Чапаев алаңында
11
Орал қаласы
Х. Есенжанов көшесі, "Нефтебаза" аялдамасында
12
Орал қаласы
Карбышев көшесі, "Жастар" мәдениет үйі ғимаратының алдында
13
Орал қаласы
Еуразия даңғылы, "Әмбебап дүкен" сауда орталығы ғимаратының алдында
14
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Қазақстан" кинотеатры ғимаратының алдында
15
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Астана" сауда орталығы ғимаратының алдында
16
Орал қаласы
Әбілқайыр хан даңғылы, "Орал" сауда ойын-сауық кешені ғимаратының алдында
17
Орал қаласы
Жамбыл көшесі, Халыққа қызмет көрсету орталығы ғимаратының алдында
18
Орал қаласы
Гагарин көшесі, N 2 автобус маршрутының соңғы аялдамасында
19
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, Батыс Қазақстан облысы бойынша салық департаменті ғимаратының алдында
20
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, "Орал" қонақ үйі ғимаратының алдында
21
Орал қаласы
Құрманғазы көшесі, "Тұрмыс үйі" сауда орталығы ғимаратының алдында