О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2010 года № 35-2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2011 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года № 7-1-220. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2012 № 3-3
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 35-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-200, опубликованное 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 и 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 145 246 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 090 243 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 98 876 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 756 711 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 6 199 416 тыс. тенге;
2) затраты – 17 281 456 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 1 000 000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 136 210 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 136 210 тыс. тенге:
поступление займов – 2 320 000 тыс. тенге;
погашение займов – -420 174 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 384 тыс. тенге.";
в пункте 8:
в абзаце пятом:

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 7-1-220 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012.02.27 № 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-200 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 және 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 145 246 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 090 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 876 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 756 711 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 6 199 416 мың теңге;
2) шығындар – 17 281 456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 136 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
2 136 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 320 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -420 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 384 мың теңге.";
8-тармақта:
бесінші абзацта:

цифры "72 047" заменить цифрами "68 888";
в пункте 8-1:
цифры "58 459" заменить цифрами "62 335";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 43-й очередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Т. К. Рудич
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

"72 047" саны "68 888" санымен ауыстырылсын;
8-1-тармақта:
"58 459" саны "62 335" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
43-ші кезекті сессиясының
төрайымы                         Т. К. Рудич
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          Ә. Қ. Истелюев