О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 24-1 "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года N 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2011 года N 7-3-117. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2011 года № 32-7
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 24-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-3-106, опубликованное 14 января 2011 года, 23 февраля 2011 года, 6 мая 2011 года, 12 июля 2011 года и 17 августа 2011 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" N 4-5, 16, 36-37 и 65), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "5 945 703" заменить цифрой "6 221 404";
цифру "4 733 030" заменить цифрой "3 345 760";
цифру "15 016" заменить цифрой "14 237";
цифру "118 586" заменить цифрой "178 586";
цифру "1 079 071" заменить цифрой " 2 682 821";
в подпункте 2) цифру "5 937 892" заменить цифрой " 6 507 087";
в подпункте 3) цифру "41 755" заменить цифрой "3 026";
цифру "58 908" заменить цифрой "20 179";
в подпункте 5) цифру "-33 944" заменить цифрой "-288 709";
в подпункте 6) цифру "33 944" заменить цифрой "288 709";
цифру "35 608" заменить цифрой "306 998";
цифру "2 552" заменить цифрой "19 177";
2) в пункте 3:
в подпункте 1): цифру "1 118 279" заменить цифрой "2 989 819";
в абзаце третьем цифру "8 194" заменить цифрой "8 192";
в абзаце пятом цифру "8 790" заменить цифрой "6 805";
в абзаце шестом цифру "6 503" заменить цифрой "5 926";
в абзаце восьмом цифру "5 825" заменить цифрой "6 204";

Бөрлі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданынық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қарашада N 7-3-117 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.12.2011 № 32-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5-тармағына, 106-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-3-106 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы, 2011 жылғы 23 ақпандағы, 2011 жылғы 6 мамырдағы, 2011 жылғы 12 шілдедегі және 2011 жылғы 17 тамыздағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде N 4-5, 16, 36-37 және 65 жарияланған), келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізіледі:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "5 945 703" деген сандар "6 221 404" сандарымен ауыстырылсын;
"4 733 030" деген сандар "3 345 760" сандарымен ауыстырылсын;
"15 016" деген сандар "14 237" сандарымен ауыстырылсын;
"118 586" деген сандар "178 586" сандарымен ауыстырылсын;
"1 079 071" деген сандар "2 682 821" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "5 937 892" деген сандар "6 507 087" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "41 755" деген сандар "3а026" сандарымен ауыстырылсын;
"58 908" деген сандар "306 998" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-33а944" деген сандар "-288а709" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "33а944" деген сандар "288 709" сандарымен ауыстырылсын;
"35 608" деген сандар "306 998" сандарымен ауыстырылсын;
"2 552" деген сандар "19 177" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтың 1) тармақшасында: "1 118 279" деген сандар "2 989 819" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8 194" деген сандар "8 192" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "8 790" деген сандар "6 805" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "6 503" деген сандар "5 926" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "5 825" деген сандар "6 204" санымен ауыстырылсын;

в абзаце девятом цифру "150 000" заменить цифрой "388 974";
в абзаце двенадцатом цифру "182 271" заменить цифрой "222 128";
в абзаце тринадцатом цифру "35 608" заменить цифрой "12 998";
в абзаце шестнадцатом цифру "12 480" заменить цифрой "7 930";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 464 280 тыс. тенге;";
дополнить абзацами девятнадцатый и двадцатый следующего содержания:
"кредитование строительства по "Программе занятость - 2020" - 294 000 тыс. тенге;

тоғызыншы абзацта "150 000" деген сандар "388 974" санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "182 271" деген сандар "222 128" санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "35 608" деген сандар "12 998" санымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "12 480" деген сандар "7 930" санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 464 280 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы және жиырмасыншы абзацтармен толықтырылсын:
""Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы" бойынша құрылысты несиелендіру - 294 000 мың теңге;