О внесении изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 26-1 "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 июля 2011 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июля 2011 года № 7-4-119. Утратило силу - решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2012 года № 1-4
Сноска. Утратило силу - Решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2012 № 1-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь решением Западно-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 21 июня 2010 года № 33-2 Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Бокейординского районного маслихата "О бюджете на 2011-2013 годы Бокейординского района" от 22 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-4-114, опубликованое 11-17 января 2011 года в газете "Орда жұлдызы" № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 739 305" заменить цифрами "1 732 439";
цифры "175 896" заменить цифрами "177 356";
цифры "2 150" заменить цифрами "750";
цифры "100" заменить цифрами "40";
цифры "1 561 159" заменить цифрами "1 554 293";
в подпункте 2) цифры "1 756 679" заменить цифрами "1 723 695";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "25 000";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрами "25 000";
в подпункте 5) цифры "-45 160" заменить цифрами "-44 042";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "45 160 тыс. тенге" заменить цифрами "44 042 тыс. тенге";
в поле "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "1 118";
2) в пункте 3:
цифры "267 177" заменить цифрами "260 311";

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 шілдедегі № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 шілдеде № 7-4-119 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 1-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012.01.23 № 1-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 21 маусымдағы № 33-2 шешімін басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 11-17 қантардағы "Орда жұлдызы" газетінің № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 739 305" деген сандар "1 732 439" деген сандармен ауыстырылсын;
"175 896" деген сандар "177 356" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 150" деген сандар "750" деген сандармен ауыстырылсын;
"100" деген сандар "40" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 561 159" деген сандар "1 554 293" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 756 679" деген сандар "1 723 695" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "25 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "25 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-45 160" деген сандар "-44 042" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) жолындағы "45 160" деген сандар "44 042" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "1 118" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"267 177" деген сандар "260 311" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце десятом цифры "19 210" заменить цифрами "10 100";
в абзаце восемьнадцатом цифры "6 706" заменить цифрами "5 800";
дополнить девятнадцатым абзацем следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 3 150 тыс тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2011 года.
Председатель сессии                    Т. Арыстанбеков
Секретарь маслихата                    Г. Бисекенова
Приложение
к решению № 29-1 от 11 июля 2011 года
Бокейординского районного маслихата
Приложение 1
к решению № 26-1 от 22 декабря 2010 года
Бокейординского районного маслихата
Бюджет Бокейординского района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

оныншы абзацтағы "19 210" деген сандар "10 100" деген сандармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "6 706" деген сандар "5 800" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету - 3 150 мың теңге.";
3) аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                        Т. Арыстанбеков
Мәслихат хатшысы                       Г. Бисекенова
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 шілдедегі
№ 29-2 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 26-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Бөкей ордасы ауданының бюджеті
Санат
Сомасы
Сынып
Кіші сынып
Ерекшелік
Табыс түрлерінің мазмұны
І. Кірістер