О внесении изменений и дополнений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 26-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2011 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2011 года № 7-5-133. Утратило силу - решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 2-20
Сноска. Утратило силу - Решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.04.2012 № 2-20
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 26-1 (зарегистированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-125, опубликованное 22 января 2011 года, 29 января 2011 года, 8 марта 2011 года, 12 марта 2011 года, 22 марта 2011 года, 26 марта 2011 года, 9 июля 2011 года районном газете "Жаңарған өңір" № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15, № 31), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 989 888" заменить цифрой "1 973 567";
цифру "1 526 161" заменить цифрой "1 509 840";
в подпункте 2):
цифру "1 995 430" заменить цифрой "1 989 056";
в подпункте 5):
цифру "-37 023" заменить цифрой "-46 970"
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "37 023" заменить цифрой "46 970";
в строке "погашение займов" цифру "11 241" заменить цифрой "1 294";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 30-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 тамызда № 7-5-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 2-20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012.04.19 № 2-20 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-125 нөмерімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 29 қаңтардағы, 2011 жылғы 8 наурыздағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы, 2011 жылғы 22 наурыздағы, 2011 жылғы 26 наурыздағы, 2011 жылғы 9 шілдедегі аудандық "Жаңарған өңір" газетінде № 4, № 5-6, № 12, № 13, № 14, № 15, № 31 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1–тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 989 888" деген сан "1 973 567" деген санмен ауыстырылсын;
"1 526 161" деген сан "1 509 840" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 995 430" деген сан "1 989 056" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-37 023" деген сан "-46 970" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "37 023" деген сан "46 970" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "11 241" деген сан "1 294" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.