О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2011 года N 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2011 года N 7-7-131. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2012 N 2-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "Об районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-7-123 от 6 января 2011 года, опубликованное 15 января 2011 года, 22 января 2011 года, 9 апреля 2011 года, 16 апреля 2011 года, 25 мая 2011, 4 июня 2011 года, 8 июля 2011 года в газете "Ауыл тынысы" N 3, N 4, N 15, N 21, N 22, N 23) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 446 687" заменить цифрой "4 506 687";
цифру "735 351" заменить цифрой "795 351";
в подпункте 2) цифру "4 875 464" заменить цифрой "4 935 464";

Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 28 шілдедегі N 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 тамызда N 7-7-131 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 наурыздағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012.03.16 N 2-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 7-7-123 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 9 сәуірдегі, 2011 жылғы 16 сәуірдегі, 2011 жылғы 25 мамырдағы, 2011 жылғы 4 маусымдағы, 2011 жылғы 8 шілдедегі "Ауыл тынысы" газетінде N 3, N 4, N 14, N 15, N 21, N 22, N 23 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 446 687" деген сан "4 506 687" деген санмен ауыстырылсын:
"735 351" деген сан "795 351" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 875 464" деген сан "4 935 464" деген санмен ауыстырылсын;