О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2011 года N 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 апреля 2011 года N 7-8-124. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года N 4-2.
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2012 N 4-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 37-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-8-120, опубликованное 17 января 2011 года, 7 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года районной газете "Ауыл айнасы" N 3, N 6-7, N 8 ), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 190 876" заменить цифрой "3 275 856";
цифру "712 307" заменить цифрой "725 498";
цифру "2 476 784" заменить цифрой "2 548 573";
в подпункте 2) цифру "3 191 923" заменить цифрой "3 279 531";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "49 851" заменить цифрой "57 481";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "49 851" заменить цифрой "59 024";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "1 543";
в подпункте 5) цифру "-70 898" заменить цифрой "-81 156";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "70 898" заменить цифрой "81 156";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "-1 543";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "21 047" заменить цифрой "32 848";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "613 103" заменить цифрой "684 892";
в абзаце седьмом цифру "39 968" заменить цифрой "45 444";
дополнить абзацами четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым следующего содержания:
"разработка проектно-сметной документации на водоснабжение с. Болашак – 13 305 тыс. тенге;

Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 39-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 сәуірде N 7-8-124 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы N 4-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012.03.30 N 4-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-8-120 тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы, 2011 жылғы 7 ақпандағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде N 3, N 6-7, N 8 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1)-тармақшадағы "3 190 876" деген сан "3 275 856" деген санмен ауыстырылсын;
"712 307" деген сан "725 498" деген санмен ауыстырылсын;
"2 476 784" деген сан "2 548 573" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 191 923" деген сан "3 279 531" деген санмен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "49 851" деген сан "57 481" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "49 851" деген сан "59 024" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "0" деген сан "1 543" деген санмен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы "-70 898" деген сан "-81 156" деген санмен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы "бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру" жолындағы "70 898" деген сан "81 156" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "-1 543" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "21 047" деген сан "32 848" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1)-тармақшадағы "613 103" деген сан "684 892" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "39 968" деген сан "45 444" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"Болашақ ауылын сумен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар әзірлеуге – 13 305 мың теңге;

строительства детского сада на 280 мест в п. Казталовка – 9 187 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 15 429 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" - 20 280 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости - 2020" – 8 112 тыс. тенге.";
3) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в размере 12 500 тыс. тенге.";
4) приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
Н. Дуйсеков
Секретарь районного маслихата
Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 39-2 от 12 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 37-1 от 22 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

Казталов ауылында 280 орындық балабақша салуға – 9 187 мың теңге;
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 15 429 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 20 280 мың теңге;
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 8 112 мың теңге.";
3) 5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві 12 500 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
4) аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы
Н. Дүйсеков
Аудандық мәслихат хатшысы
Е. Газизов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 сәуірдегі
N 39-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 37-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
І. КІРІСТЕР