О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 25-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2011 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2011 года N 7-9-108. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 2-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.04.2012 № 2-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" N 148 от 23 января 2001 года и в соответствии с решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2011 года N 32-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года N 25-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-9-101, опубликованное 21 января 2011 года в газете "Қаратөбе өңірі" N 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "1 836 276" заменить цифрами "1 822 230";
цифру "1 670 199" заменить цифрой "1 656 153";
в подпункте 2) цифру "1 814 063" заменить цифрой "1 800 017";
2) в пункте 3:
в абзаце втором цифру "266 312" заменить "252 266 ";
в абзаце одиннадцатом цифру "27 130" заменить цифрой "10 790";
в абзаце шестнадцатом цифру "6 706" заменить цифрой "5 800";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержаниея:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 3 200 тыс. тенге.";

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 25-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 5 шілдедегі N 30-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде N 7-9-108 тіркелді.Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратобе аудандық мәслихатының 17.04.2012 № 2-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазакстан облыстық маслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы N 32-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-101 болып тіркелген, "Қаратөбе өңірі" газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 836 276" деген сандар "1 822 230" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 670 199" деген сандар "1 656 153" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 814 063" деген сандар "1 800 017" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
екінші абзац "266 312" деген сандар "252 266" сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "27 130" деген сандар "10 790" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "6 706" деген сандар "5 800" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"8йде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 3 200 мың теңге.";