О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 января 2012 года № 7-9-112. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2013 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.06.2013 № 12-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и в соответствии с решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2010 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 962 244 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 398 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 2 621 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 1 802 139 тыс. тенге;
2) затраты – 1 970 025 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 425 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 074 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 649 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 000 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 206 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  48 206 тыс. тенге:
поступление займов – 26 697 тыс. тенге;
погашение займов – 2 649 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 24 158 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Решениями Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 17.04.2012 № 2-1, от 21.12.2012 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Поступления в районный бюджет на 2012 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 250 933 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 4 094 тыс. тенге;

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қаңтарда № 7-9-112 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 маусымдағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 12.06.2013 № 12-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 962 244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 398 мың. теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 621 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 802 139 мың теңге;
2) шығындар – 1 970 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 40 425 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 43 074 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2 649 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48  206 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26 697 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 649 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 158 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012.04.17 № 2-1, 2012.12.21 № 7-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 250 933 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 094 мың теңге;

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 1 800 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 28 550 тыс. тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей - 4 101 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 17 168 тыс. тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" - 306 тыс. тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 20 000 тыс. тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 43 200 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий - 20 037 тыс. тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг - 4 890 тыс. тенге;
на субсидирование заработной платы - 13 569 тыс. тенге;
на организацию молодежной практики - 11 150 тыс. тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости - 7 505 тыс. тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 4 391 тыс. тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 26 697 тыс. тенге.
на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 685 тыс. тенге;
на реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов" - 2 196 тыс. тенге;
на завершение строительства водопровода в селе Егиндикуль Каратобинского района – 27 654 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода в селе Жусандой Каратобинского района" - 1 260 тыс. тенге;
на оборудование медицинских кабинетов в общеобразовательных школах – 1 700 тыс. тенге;
награждение победителей конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 2 000 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Ушагаш Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 270 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Соналы Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 300 тыс. тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов в селе Калдыгайты Каратобинского района Западно-Казахстанской области" - 750 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 960 тыс. тенге;

үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 1 800 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 28 550 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 4 101 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 17 168 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 306 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 20 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 43 200 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 20 037 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге – 4 890 мың теңге;
еңбекақыны субсидиялауға – 13 569 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға – 11 150 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 7 505 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 4 391 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 26 697 мың теңге;
ішінара жұмыспен қамтылған қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға - 685 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға - 2 196 мың теңге;
Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылындағы су құбырының құрылысын аяқтауға - 27 654 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Жусандой ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға - 1 260 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттерді жабдықтау үшін - 1 700 мың теңге;
"2011 жылғы облыстық үздік елді мекен" конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 2 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшағаш ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 270 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Соналы ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 300 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қалдығайты ауылындағы әлеуметтік объектілердің газдандырудың жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 750 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге - 960 мың теңге;

на коммунальные услуги объектов образования – 5 700 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции Решения Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 17.04.2012 № 2-1; с изменениями, внесенными Решением Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 21.12.2012 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Установить на 2012 год норматив распределения доходов для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет, в размере 100 процентов;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100 процентов.
5. Деньги вырученные от реализации товаров и услуг, предоставляемых местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Установить на 2012 год размеры субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 577 903 тыс. тенге.
7. Установить, что бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет на 2012 год не предусматриваются.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Каратобинского района на 2012 год в размере 2 200 тыс. тенге.
9. Установить гражданским служащим работающим в аульной (сельской) местности согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2012 года.

білім беру нысандарының коммуналдық қызметтеріне - 5 700 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012.04.17 № 2-1; өзгерту енгізілді -  Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 7-1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімдігін қамтамасыз ету үшін 2012 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетте 100 пайызда есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетте 100 пайызда есепке алынады.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Облыстық бюджеттен 2012 жылы аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 1 577 903 мың теңге.
7. Аудан бюджетінен бюджеттік алымдар облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.
8. 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві 2 200 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық (селолық) жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.

10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год согласно приложения 4.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                    А. Исағалиев
Секретарь районного маслихата          Б. Тойшыбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2011 года № 34-2
Районный бюджет на 2012 год

10. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқару үдерісінде секвестрлендіруге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сай бекітілсін.
11. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Исағалиев
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет

90827
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
90827
022
Капитальные расходы государственного органа
0
2
Финансовая деятельность
270
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
270
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
270
9
Прочие государственные услуги общего характера
13809
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13809
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13809
02
Оборона
2822
1
Военные нужды
2822
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2822
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2822
04
Образование
1300343
1
Дошкольное воспитание и обучение
122381
464
Отдел образования района (города областного значения)
122381
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
93552
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних
за счет трансфертов из республиканского бюджета
279
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28550
2
Начальное,основное среднее и общее среднее образование
1146511
464
Отдел образования района (города областного значения)
1146511
003
Общеобразовательное обучение
1067400
006
Дополнительное образование для детей
61916
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
306
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16889
9
Прочие услуги в области образования
31451
464
Отдел образования района (города областного значения)
31451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6342
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

90827
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
90827
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
02
Қаржылық қызмет
270
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
270
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
270
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
13809
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13809
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13809
02
Қорғаныс
2822
1
Әскери мұқтаждықтар
2822
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2822
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2822
04
Білім беру
1300343
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
122381
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
122381
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
93552
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар,шағын орталықтар,мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
279
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28550
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
1146511
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1146511
003
Жалпы білім беру
1067400
006
Балаларға қосымша білім беру
61916
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
306
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16889
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
31451
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31451
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6342
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

5187
003
Реализация мероприятии в сфере молодежной политики
2675
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8115
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30963
1
Сельское хозяйство
4391
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4391
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4391
6
Земельные отношения
6535
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6535
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6535
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20037
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20037
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20037
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9151
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9151
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9151
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9151
015
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
23299
9
Прочие
23299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2196
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2196
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6498
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3900

5187
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2675
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8115
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8115
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30963
1
Ауыл шаруашылығы
4391
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4391
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
4391
6
Жер қатынастары
6535
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6535
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6535
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
20037
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20037
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20037
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9151
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9151
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9151
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9151
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
13
Өзгелер
23299
9
Өзгелер
23299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2196
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2196
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7498
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6498
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3900

7990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5128
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2862
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8335
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7019
1
Сельское хозяйство
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
0
2
Водное хозяйство
0
6
Земельные отношения
7019
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7019
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7019
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9836
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9836
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9836
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9836
13
Прочие
22937
9
Прочие
22937
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6775
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3200
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

7990
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5128
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2862
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8335
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8335
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7019
1
Ауыл шаруашылығы
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді-мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
0
2
Су шаруашылығы
0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7019
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7019
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9836
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9836
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9836
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9836
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
13
Басқалар
22937
9
Басқалар
22937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
0
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6775
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6775
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3200
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві