О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 апреля 2011 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2011 года № 7-10-100. Утратило силу - решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года № 2-4
Сноска. Утратило силу - Решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2012 № 2-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата № 30-1 от 15 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3060) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-97, опубликованное 24 марта 2011 года в газете "Сырым елі" № 13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 054 060" заменить цифрой "2 091 724";
цифру "193 240" заменить цифрой "199 155";
цифру "8 580" заменить цифрой "2 665";
цифру "1 851 840" заменить цифрой "1 889 504";
в подпункте 2) цифру "2 054 060" заменить цифрой "2 090 428";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "18 694" заменить цифрой "24 513";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "18 694" заменить цифрой "25 403";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "890";
в подпункте 4)
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой и словами "5 100 тыс. тенге";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой и словами "5 100 тыс. тенге";
в подпункте 5) цифру "-18 694" заменить цифрой "-28 317";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "18 694" заменить цифрой "28 317";

Сырым аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 сәуірде № 7-10-100 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 30-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізлімінде № 3060) шешімін басшылыққа ала отырып Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №  7-10-97 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы, 2011 жылғы 17 ақпандағы "Сырым елі" газетінде № 5, 7, 8 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 054 060" деген сан "2 091 724" деген санмен ауыстырылсын;
"193 240" деген сан "199 155" деген санмен ауыстырылсын;
"8 580" деген сан "2 665" деген санмен ауыстырылсын;
"1 851 840" деген сан "1 889 504" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 054 060" деген сан "2 090 428" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "18 694" деген сан "24 513" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "18 694" деген сан "25 403" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "0" деген сан "890" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы;
"қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "5 100" деген санмен және сөздермен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "5 100"    деген санмен және сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-18 694" деген сан "-28 317" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитын пайдалану)" жолындағы "18 694" деген сан "28 317" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрой и словами "18 694 тыс. тенге";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой и словами "13 272 тыс. тенге";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой и словами "22 895 тыс. тенге";
2) в пункте 4:
в подпункте 1):
цифру "166 553" заменить цифрой "191 835";
в абзаце седьмом цифру "20 089" заменить цифрой "23 084";
дополнить абзацами пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 9 029 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" - 6 552 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках Программы занятости 2020 - 6 706 тыс. тенге;";
в подпункте 2):
цифру "20 779" заменить цифрой "33 161";
дополнить абзацами шестым, седьмым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи 6 000 тыс. тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет 6 382 тыс. тенге;";

"қарыздар түсімі" жолындағы "0" деген сан "18 694 мың теңге" деген санмен және сөздермен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "13 272 мың теңге" деген санмен және сөздермен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "22 895 мың теңге" деген санмен және сөздермен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"166 553" деген сан "191 853" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "20 089" деген сан "23 084" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он бес, он алты, он жетінші абзацтармен толықтырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 9 029 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру – 6 552 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 6 706 мың теңге;";
2) тармақшасында:
"20 779" деген сандар "33 161" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы алтыншы, жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмекке - 6 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар 6 382 мың теңге;";