О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 36-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2011 года N 7-12-106. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 2-7
Сноска. Утратило силу - Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 N 2-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-104, опубликованное 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 18 февраля 2011 года, 25 февраля 2011 года, 4 марта 2011 года, 11 марта 2011 года, 18 марта 2011 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 592 283" заменить цифрой "3 783 717";
цифру "3 076 956" заменить цифрой "3 268 390";
в подпункте 2) цифру "3 592 283" заменить цифрой "3 768 102";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "50 740" заменить цифрой "75 006";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "50 740" заменить цифрой "77 379";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "2 373";
в подпункте 5) цифру "-50 740" заменить цифрой "-59 391";
в подпункте 6) цифру "50 740" заменить цифрой "59 391";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрой "101 741";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрой "110 392";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "452 185" заменить цифрой "512 260";
в абзаце седьмом цифру "18 155" заменить цифрой "24 326";
в абзаце девятом цифру "6 000" заменить цифрой "26 000";
дополнить абзацами тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 15 652 тыс. тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1" 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 38-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 сәуірде N 7-12-106 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазастан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазастан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 N 2-7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-104 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы, 2011 жылғы 21 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 ақпандағы, 2011 жылғы 25 ақпандағы, 2011 жылғы 4 наурыздағы, 2011 жылғы 11 наурыздағы, 2011 жылғы 18 наурыздағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "3 592 283" деген сан "3 783 717" деген санмен ауыстырылсын;
"3 076 956" деген сан "3 268 390" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 592 283" деген сан "3 768 102" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "50 740" деген сан "75 006" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "50 740" деген сан "77 379" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "0" деген сан "2 373" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-50 740" деген сан "-59 391" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "50 740" деген сан "59 391" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "0" деген сан "101 741" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "0" деген сан "110 392" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1)тармақшадағы "452 185" деген сан "512 260" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "18 155" деген сан "24 326" деген санмен ауыстырылсын;
"6 000" деген сан "26 000" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он үшінші, он төртінші, он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға - 15 652 мың теңге;

на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 10 140 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости 2020 – 8 112 тыс. тенге;";
дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 131 359 тыс. тенге, в том числе:
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет – 43 197 тыс. тенге;
на общественные работы - 15 903 тыс. тенге;
на выплату адресной социальной помощи – 5 000 тыс. тенге;
на программу занятости - 6 417 тыс. тенге;
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 7 000 тыс. тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 3 000 тыс. тенге;
на общеобразовательное обучение – 50 842 тыс. тенге;";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              М. О. Тулегенов
Секретарь районного маслихата    М. О. Тулегенов
Приложение
к решению маслихата
от 28 марта 2011 года N 38-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года N 36-1
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға — 10 140 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 8 112 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер жалпы сомасы 131 359 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеу – 43 197 мың теңге;
қоғамдық жұмыстарға – 15 903 мың теңге;
атаулы әлеуметтік көмек төлеу – 5 000 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасына – 6 417 мың теңге;
жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек – 7 000 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету – 3 000 мың теңге;
жалпы білім беруге – 50 842 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. О. Төлегенов
Аудандық мәслихат хатшысы        М. О. Төлегенов
2011 жылғы 28 наурыздағы
N 38-2 мәслихаттың шешіміне
қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 36-1 мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
750
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
171391
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
171391
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
171391
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10470
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10470
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7570
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2900
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24326
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
24326
12
Транспорт и коммуникации
24326
1
Автомобильный транспорт
9757
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9757
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
9757
13
Прочие
7557
9
Прочие
2200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4900
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4900
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
32875
15
Трансферты
9204
1
Трансферты
9204
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9204
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10470
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7570
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2900
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24326
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24326
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24326
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9757
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9757
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9757
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7557
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың), кенттердің және өзге де ауылдық елді-мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2200
12
Көлік және коммуникация
4900
1
Автомобиль көлігі
4900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4900
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4900
13
Басқалар
32875
9
Басқалар
32875
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6550
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6550
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10306
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10306
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16019
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16019
15
Трансферттер
9204
1
Трансферттер
9204
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9204
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару