О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 36-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2011 года N 39-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июля 2011 года N 7-12-109. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 2-7
Сноска. Утратило силу - Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 N 2-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-104, опубликованное 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 18 февраля 2011 года, 25 февраля 2011 года, 4 марта 2011 года, 11 марта 2011 года, 18 марта 2011 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 783 717" заменить цифрой "3 835 998";
цифру "513 415" заменить цифрой "554 060";
цифру "3 268 390" заменить цифрой "3 280 026";
в подпункте 2) цифру "3 768 102" заменить цифрой "3 820 383";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "512 260" заменить цифрой "510 049";
в абзаце одиннадцатом цифру "16 960" заменить цифрой "9 490";
в абзаце пятнадцатом цифру "8 112" заменить цифрой "8 121";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 5 250 тыс. тенге;";
в подпункте 2) цифру "131 359" заменить цифрой "145 206";
в абзаце втором цифру "43 197" заменить цифрой "32 000";
в абзаце четвертом цифру "5 000" заменить цифрой "6 000";
в абзаце пятом цифру "6 417" заменить цифрой "10 722";
в абзаце шестом цифру "7 000" заменить цифрой "9 000";
в абзаце седьмом цифру "3 000" заменить цифрой "5 000";
дополнить абзацами девятым, десятым следующего содержания:
"на обеспечение деятельности центров занятости – 1 892 тыс. тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1" 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы N 39-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 шілдеде N 7-12-109 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазастан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазастан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 N 2-7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-104 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы, 2011 жылғы 21 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 ақпандағы, 2011 жылғы 25 ақпандағы, 2011 жылғы 4 наурыздағы, 2011 жылғы 11 наурыздағы, 2011 жылғы 18 наурыздағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "3 783 717" деген сан "3 835 998" деген санмен ауыстырылсын;
"513 415" деген сан "554 060" деген санмен ауыстырылсын;
"3 268 390" деген сан "3 280 026" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 768 102" деген сан "3 820 383" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "512 260" деген сан "510 049" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "16 960" деген сан "9 490" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "8 112" деген сан "8 121" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету - 5 250 мың теңге;";
2) тармақшадағы "131 359" деген сан "145 206" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "43 197" деген сан "32 000" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "5 000" деген сан "6 000" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "6 417" деген сан "10 722" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "7 000" деген сан "9 000" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "3 000" деген сан "5 000" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 1 892 мың теңге;