О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 36-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 ноября 2011 года N 7-12-112. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 2-7
Сноска. Утратило силу - Решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.04.2012 N 2-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года N 36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-104, опубликованное 14 января 2011 года, 21 января 2011 года, 18 февраля 2011 года, 25 февраля 2011 года, 4 марта 2011 года, 11 марта 2011 года, 18 марта 2011 года, 22 июля 2011 года в газете, "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11, N 30), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 835 998" заменить цифрой "4 239 643";
цифру "554 060" заменить цифрой "489 498";
цифру "1 912" заменить цифрой "6 434";
цифру "0" заменить цифрой "3 140";
цифру "3 280 026" заменить цифрой "3 740 571";
в подпункте 2) цифру "3 820 383" заменить цифрой "4 224 028";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "510 049" заменить цифрой "775 890";
в абзаце третьем цифру "16 388" заменить цифрой "16 384";
в абзаце пятом цифру "12 269" заменить цифрой "9 310";
в абзаце седьмом цифру "24 326" заменить цифрой "22 604";
в абзаце восьмом цифру "58 963" заменить цифрой "46 051";
в абзаце девятом цифру "130 000" заменить цифрой "403 090";
в абзаце двенадцатом цифру "171 391" заменить цифрой "167 399";
в подпункте 2) цифру "145 206" заменить цифрой "339 910";
в абзаце пятом цифру "10 722" заменить цифрой " 12 670";
в абзаце девятом цифру "1 892" заменить цифрой "3 196";
дополнить абзацами одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым и восемнадцатым следующего содержания:

Теректі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1" 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 41-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада N 7-12-112 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012.04.12 N 2-7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-104 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы, 2011 жылғы 21 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 ақпандағы, 2011 жылғы 25 ақпандағы, 2011 жылғы 4 наурыздағы, 2011 жылғы 11 наурыздағы, 2011 жылғы 18 наурыздағы, 2011 жылғы 22 шілдедегі "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде N 2, N 3, N 7, N 8, N 9, N 10, N 11, N 30 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "3 835 998" деген сан "4 239 643" деген санмен ауыстырылсын;
"554 060" деген сан "489 498" деген санмен ауыстырылсын;
"1 912" деген сан " 6 434" деген санмен ауыстырылсын;
"0" деген сан "3 140" деген санмен ауыстырылсын;
"3 280 026" деген сан "3 740 571" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 820 383" деген сан "4 224 028" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "510 049" деген сан "775 890" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "16 388" деген сан "16 384" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "12 269" деген сан "9 310" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "24 326" деген сан "22 604" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "58 963" деген сан "46 051" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "130 000" деген сан "403 090" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "171 391" деген сан "167 399" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "145 206" деген сан "339 910" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "10 722" деген сан "12 670" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "1 892" деген сан "3 196" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші және он сегізінші абзацтармен толықтырылсын:

"на реконструкцию водопровода в селе Шагатай - 34 575 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Акжаик – 88 840 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Абай – 16 800 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Барбастау – 3 217 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Юбилейное – 5 500 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Улкен Енбек – 11 750 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Мамбетбай – 10 022 тыс. тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Новая Жизнь – 24 000 тыс. тенге.";
3) в пункте 6 цифру "10 306" заменить цифрой "12 306";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии В. И. Галкин
Секретарь районного маслихата М. О. Тулегенов
Приложение
к решению маслихата
от 10 ноября 2011 года N 41-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года N 36-1
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

"Шағатай ауылындағы су құбырын реконструкциялау - 34 575 мың теңге;
Ақжайық ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 88 840 мың теңге;
Абай ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 16 800 мың теңге;
Барбастау ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 3 217 мың теңге;
Юбилейное ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 5 500 мың теңге;
Үлкен Еңбек ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 11 750 мың теңге;
Мәмбетбай ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 10 022 мың теңге;
Жаңа Өңір ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру - 24 000 мың теңге.";
3) 6-тармақта "10 306" деген сан "12 306" деген санмен ауыстырылсын;
4) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  В. И. Галкин
Аудандық мәслихат хатшысы        М. О. Төлегенов
2011 жылғы 10 қарашадағы
N 41-2 мәслихаттың шешіміне
қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 36-1 мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

201974
012
Развитие системы водоснабжения
201974
06
Земельные отношения
10070
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10070
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7420
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2500
007
Капитальные расходы государственных органов
150
10
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22604
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22604
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
22604
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11629
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11629
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11629
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9429
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2200
12
Транспорт и коммуникации
19150
01
Автомобильный транспорт
19150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5150
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
5150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14000
13
Прочие
51929
09
Прочие
51929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10140
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10140
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6950
013
Капитальные расходы государственных органов
4500

201974
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
201974
6
Жер қатынастары
10070
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10070
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7420
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
22604
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22604
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
22604
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11629
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11629
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11629
001
ұрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9429
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың), кенттердің және өзге де ауылдық елді-мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2200
12
Көлік және коммуникация
19150
1
Автомобиль көлігі
19150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5150
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14000
13
Басқалар
51929
9
Басқалар
51929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10140
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10140
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11450
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6950
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4500