О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2011 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года № 7-13-146. Утратило силу - решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2012 года № 45-1
Сноска. Утратило силу - Решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.01.2012 № 45-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-137, опубликованное 8 января 2011 года, 15 января 2011 года, 19 февраля 2011 года, 12 марта 2011 года в районной газете "Серпін" № 1, № 2, № 7, № 10), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 872 517" заменить цифрой "1 894 083";
в строке "налоговые поступления" цифру "182 119" заменить цифрой "172 091";
в строке "неналоговые поступления" цифру "4 345" заменить цифрой "4 845";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифру "3 000" заменить цифрой "1 750";
в строке "поступления трансфертов" цифру "1 683 053" заменить цифрой "1 715 397";
в подпункте 2):
цифру "1 838 760" заменить цифрой "1 860 601";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "30 446" заменить цифрой " 29 393";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "30 446" заменить цифрой " 30 393";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой " 1 000";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "11 808" заменить цифрой " 12 533";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "11 808" заменить цифрой "12 533";
в подпункте 5):
цифру "- 8 497" заменить цифрой "- 8 444";
в подпункте 6):
цифру "8 497" заменить цифрой "8 444";
в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрой "24 925";

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 43-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 7-13-146 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 45-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012.01.09 № 45-1 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7-13-137 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 19 ақпандағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы аудандық "Серпін" газетінде № 1, № 2, № 7, № 10 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 872 517" деген сан "1 894 083" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" жолдағы "182 119" деген сан "172 091" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолдағы "4 345" деген сан "4 845" деген санмен ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" жолдағы "3 000" деген сан "1 750" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімі" жолдағы "1 683 053" деген сан "1 715 397" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 838 760" деген сан "1 860 601" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолдағы "30 446" деген сан "29 393" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолдағы "30 446" деген сан "30 393" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолдағы "0" деген сан "1 000" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтер мен операциялар бойынша сальдо" жолдағы "11 808" деген сан "12 533" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "11 808" деген сан " 12 533" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"- 8 497" деген сан " -8 444" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"8 497" деген сан " 8 444" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолдағы "0" деген сан "24 925" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "погашение займов" цифру "35 276" заменить цифрой "35 329";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифру "442 425" заменить цифрой "415 091";
в абзаце втором цифру "4 097" заменить цифрой "4 096";
в абзаце пятом цифру "9 156" заменить цифрой "7 911";
в абзаце восьмом цифру "24 800" заменить цифрой "0";
в абзаце девятом цифру "11 437" заменить цифрой "11 426";
в абзаце десятом цифру "4 852" заменить цифрой "1 600";
в абзаце одиннадцатом цифру "4 050" заменить цифрой "7 225";
в абзаце четырнадцатом цифру "5 460" заменить цифрой "4 260".";
в подпункте 3):
цифру "36 338" заменить цифрой "96 016";
дополнить абзацами шестым, седьмым, восьмым следующего содержания:
"на строительство головного водозабора и трассы подводящего водовода к поселку Шынгырлау Чингирлауского района Западно-Казахстанской области – 40 617 тыс. тенге;
целевые трансферты бюджету Чингирлауского района на организацию горячего питания учащихся 1-4 классов – 13 145 тыс. тенге;
на закуп жидкого топлива для объектов образования Чингирлауского района – 5 916 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Отменить решение Чингирлауского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 17 ноября 2011 года № 41-2.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Г. Джумабаева
Секретарь районного маслихата    М. Малтиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 43-1 от 7 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 34-2 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Поступления

"қарыздар өтеу" жолдағы "35 276" деген сан "35 329" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы:
"442 425" деген сан "415 091" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4 097" деген сан "4 096" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "9 156" деген сан "7 911" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "24 800" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "11 437" деген сан "11 426" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "4 852" деген сан "1 600" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "4 050" деген сан "7 225" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "5 460" деген сан "4 260" деген санмен ауыстырылсын.";
3) тармақшадағы:
"36 338" деген сан "96 016" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылының бас тоғанның және су құбырын тарту арна жолының құрылысына – 40 617 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының бюджетіне 1-4 сынып оқушыларына ыстық тамақ ұйымдастыруға нысаналы трансферттер – 13 145 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының білім беру нысандарына сұйық отын алуға – 5 916 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы № 41-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Г. Джұмабаева
Аудандық мәслихат хатшысы        М. Малтиев
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 43-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР