О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 169. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2012 года № 7536. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
по администратору бюджетных программ 637 «Конституционный Совет Республики Казахстан»:
в наименование бюджетной программы 001 «Обеспечение верховенства Конституции Республики Казахстан на территории республики» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
бюджетную программу 036 «Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства» изложить в следующей редакции:
«036 Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 073 следующего содержания:
«073 Развитие Интегрированной информационной системы Казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент»;
в функциональной подгруппе 4 «Фундаментальные научные исследования»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
бюджетную программу 055 «Фундаментальные и прикладные научные исследования» изложить в следующей редакции:
«055 Научная и (или) научно-техническая деятельность»;
дополнить бюджетными подпрограммами 100, 101 и 102 следующего содержания:
«100 Программно-целевое финансирование
101 Грантовое финансирование научных исследований
102 Проведение государственной научно-технической экспертизы»;
дополнить бюджетной программой 130 следующего содержания:
«130 Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности»;
в функциональной подгруппе 5 «Планирование и статистическая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 406 «Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета»:
бюджетную программу 003 «Повышение квалификации и переподготовки кадров органов финансового контроля» изложить в следующей редакции:
«003 Повышение квалификации и переподготовка кадров органов финансового контроля» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера»:
по администратору бюджетных программ 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 043 следующего содержания:
«043 Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
бюджетную программу 007 «Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы» изложить в следующей редакции:
«007 Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
бюджетную программу 015 «Изготовление документов удостоверяющих личность» изложить в следующей редакции:
«015 Изготовление документов, удостоверяющих личность» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
бюджетную программу 045 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астана и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения» изложить в следующей редакции:
«045 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Судебная деятельность»:
по администратору бюджетных программ 501 «Верховный Суд Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 013 «Внедрение института медиации в Республике Казахстан»:

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 169 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 сәуірде № 7536 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
637 "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Конституциясының республика аумағындағы үстемдігін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасы Конституцияның республика аумағында жоғары тұруын қамтамасыз ету";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 073 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"073 Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және "Қазынашылық-клиент" компонентін құру";
4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
055 "Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"055 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"100 Бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
101 Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
102 Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу";
мынадай мазмұндағы 130 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"130 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру";
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық кіші тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"043 "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер базасын дамыту";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
3 "Сот қызметi" функционалдық кіші тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Қазақстан Республикасында медиация институтын енгізу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 006 и 018 следующего содержания:
«006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018 За счет гранта»;
в функциональной подгруппе 5 «Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства»:
по администратору бюджетных программ 410 «Комитет национальной безопасности Республики Казахстан»:
бюджетную программу 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности»:
по администратору бюджетных программ 221 «Министерство юстиции Республики Казахстан»:
бюджетную программу 047 «Представление и защита интересов государства» изложить в следующей редакции:
«047 Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров»;
бюджетную программу 055 «Обеспечение деятельности института законодательства Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«055 Обеспечение деятельности Института законодательства Республики Казахстан»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
бюджетную программу 062 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» изложить в следующей редакции:
«062 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:
бюджетную программу 061 «Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» изложить в следующей редакции:
«061 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
бюджетную программу 063 «Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета» изложить в следующей редакции:
«063 Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы»:
бюджетную программу 063 «Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета» изложить в следующей редакции:
«063 Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
бюджетную программу 063 «Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета» изложить в следующей редакции:
«063 Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
бюджетную программу 063 «Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета» изложить в следующей редакции:
«063 Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 104 «Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан»:
бюджетную программу 009 «Целевой вклад для развития АОО «Назарбаев Университет» изложить в следующей редакции:
«009 Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»;
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
бюджетную программу 044 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» изложить в следующей редакции:
«044 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
бюджетную программу 060 «Целевой вклад на развитие АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» изложить в следующей редакции:
«060 Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
дополнить бюджетной программой 075 следующего содержания:
«075 Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ»;

мынадай мазмұндағы 006, 018 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018 Грант есебінен";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" функционалдық кіші тобында:
410 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау"
бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау";
106 "Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау" бюджеттік бағдарламасын алып тастау;
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот және төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларының құқықтық сараптамасы";
055 "Қазақстан Республикасының заң шығару институтының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Заң шығару институтының қызметін қамтамасыз ету";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
062 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"062 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
061 "Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"061 Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
063 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"063 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
063 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"063 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
063 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"063 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
063 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"063 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-ны дамытуға арналған нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-на нысаналы салым";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
060 "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ны дамытуға арналған нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"060 "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-на нысаналы салым";
мынадай мазмұндағы 075 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"075 Астана қаласының бюджетіне М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

бюджетные программы 120 «Грантовое финансирование научных исследований» и 130 «Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности» исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 374 с бюджетной программой 075 следующего содержания:
«374 Управление жилья города республиканского значения, столицы
075 Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета»;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
по администратору бюджетных программ 213 «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:
бюджетную программу 033 «Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в рамках реализации «Государственной программы формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан в 2011-2013» изложить в следующей редакции:
«033 Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»:
дополнить бюджетной программой 027 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«027 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 215 с бюджетной программой 033 следующего содержания:
«215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
033 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд»;
дополнить администратором бюджетных программ 220 с бюджетными программами 127, 128 и 129 следующего содержания:
«220 Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
127 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

120 "Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру", 130 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру" бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 075 бюджеттік бағдарламасы бар 374 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"374 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
075 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алу";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "2011-2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын" іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"033 Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"027 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламасы бар 215 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
033 Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 127, 128 және 129 бюджеттік бағдарламалары бар 220 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"220 Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
127 Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

128 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
129 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;
дополнить администратором бюджетных программ 253 с бюджетной программой 047 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«253 Управление здравоохранения области
047 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 254 с бюджетной программой 042 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
042 Благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 256 с бюджетной программой 042 следующего содержания:
«256 Управление координации занятости и социальных программ области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«043 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 259 с бюджетной программой 042 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«259 Управление архивов и документации области
042 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 260 с бюджетной программой 042 следующего содержания:
«260 Управление туризма, физической культуры и спорта области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;

128 Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
129 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 047 бюджеттік бағдарламасы бар 253 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
"253 Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
047 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 042 бюджеттік бағдарламасы бар 254 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
042 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 042 бюджеттік бағдарламасы бар 256 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"256 Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"043 Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 042 бюджеттік бағдарламасы бар 259 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"259 Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
042 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 042 бюджеттік бағдарламасы 260 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"260 Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить бюджетной программой 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«043 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 261 с бюджетной программой 062 следующего содержания:
«261 Управление образования области
062 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 064 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«064 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 262 с бюджетной программой 015 следующего содержания:
«262 Управление культуры области
015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«016 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 268 с бюджетными программами 021, 022 следующего содержания:
«268 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
021 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
022 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетными программами 023, 024 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«023 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
024 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
бюджетную программу 056 «Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«056 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
бюджетную программу 057 «Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«057 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"043 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 062 бюджеттік бағдарламасы бар 261 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"261 Облыстың білім беру басқармасы
062 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 064 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"064 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасы бар 262 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"262 Облыстың мәдениет басқармасы
015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
"016 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 021, 022 бюджеттік бағдарламалары бар 268 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
021 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023, 024 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
056 "Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне құрылысқа және (немесе) тұрғын үй сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"056 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері";
057 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"057 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері";

дополнить бюджетными программами 072, 073, 074 следующего содержания:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
073 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
074 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 075 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«075 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 279 с бюджетными программами 042, 043 следующего содержания:
«279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
043 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетными программами 044, 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«044 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
045 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
бюджетную программу 063 «Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«063 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
бюджетную программу 064 «Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«064 Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;

мынадай мазмұндағы 072, 073, 074 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
073 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
074 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 075 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"075 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 042, 043 бюджеттік бағдарламалары бар 279 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"279 Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
"042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
043 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері"
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 044, 045 бюджеттік бағдарламалары бар 279 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"044 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
045 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
281 "Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
063 "Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне құрылысқа және (немесе) тұрғын үй сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"063 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері";
064 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"064 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері";

дополнить бюджетными программами 072, 073, 074 следующего содержания:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
073 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
074 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 075 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«075 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
бюджетную программу 023 «Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«023 Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить администраторами бюджетных программ 451, 455 и 457 с бюджетной программой 024 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«451 Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
024 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
455 Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
457 Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
024 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 458 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)»:

мынадай мазмұндағы 072, 073, 074 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
073 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
074 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 075 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"075 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту, салу және (немесе) сатып алу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"023 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 024 бюджеттік бағдарламасы бар 451, 455 және 457 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
"451 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
024 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
455 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
457 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
024 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 041 и 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«041 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
042 Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 464 с бюджетной программой 026 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«464 Отдел образования района (города областного значения)
026 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 466 «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)»:
бюджетную программу 018 «Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«018 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 072, 073 и 074 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«072 Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
073 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
074 Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
бюджетную программу 022 «Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«022 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетными программами 072, 073 и 074 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«072 Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
073 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
74 Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 041 және 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"041 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 026 бюджеттік бағдарламасы бар 464 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"464 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"018 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы";
мынадай мазмұндағы 072, 073 және 074 бюджеттік бағдарламалары 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"072 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"022 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы";
мынадай мазмұндағы 072, 073 және 074 бюджеттік бағдарламалары 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"072 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073 Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 471 с бюджетной программой 026 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
471 Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026 Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 472 «Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)»:
бюджетную программу 018 «Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«018 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить бюджетной программой 072, 073 и 074 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«072 Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
073 Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
074 Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 619 «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
бюджетную программу 129 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«129 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
«068 Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 619 «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
бюджетную программу 029 «Разработка обоснований инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» изложить в следующей редакции:
«029 Разработка обоснований инвестиций»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства»:
по администратору бюджетных программ 235 «Министерство культуры и информации Республики Казахстан»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 026 бюджеттік бағдарламасы бар 471 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"471 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды салу және (немесе) сатып алу және дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"018 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 072, 073 және 074 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"072 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
073 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074 Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
619 "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
129 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, облыстық бюджеттердің нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"129 Облыстық бюджеттеріне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферттері";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
281 "Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
068 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері" мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді";
619 "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестиция негіздемелерін әзірлеу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"029 Инвестиция негіздемелерін әзірлеу";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
235 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 023 и 024 следующего содержания:
«023 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры
024 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение объектов культуры»;
дополнить администратором бюджетных программ 262 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
«262 Управление культуры области
017 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материально-техническое оснащение объектов культуры»;
дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«018 Материально-техническое оснащение объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 361 с бюджетной программой 016 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«361 Управление культуры города республиканского значения, столицы
016 Материально-техническое оснащение объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 455 «Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Материально-техническое оснащение объектов культуры за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 457 «Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Материально-техническое оснащение объектов культуры за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 209 следующего содержания:
«209 Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на создание «зеленого пояса»;
дополнить администратором бюджетных программ 354 с бюджетной программой 016 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«354 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
016 Создание «зеленого пояса»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 5 «Охрана окружающей среды»:
по администратору бюджетных программ 234 «Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан»:

мынадай мазмұндағы 023 және 024 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
024 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 262 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"262 Облыстың мәдениет басқармасы
017 Мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 018 бюджеттік бағдарламалары бар 262 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"018 Мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасы және 016 бюджеттік бағдарламасы бар 361 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"361 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
016 Мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға 011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 209 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"209 Астана қаласының бюджетіне "жасыл белдеуді" салуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасы және 016 бюджеттік бағдарламасы бар 354 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"354 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
016 "Жасыл белдеуді" салуға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
234 "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 012 и 022 следующего содержания:
«012 Ликвидация «исторических» загрязнений
022 Очистка природной среды от техногенного загрязнения»;
в функциональной подгруппе 6 «Земельные отношения»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 210 следующего содержания:
«210 Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны»;
по администратору бюджетных программ 251 «Управление земельных отношений области»:
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
«015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 254 с бюджетной программой 015 следующего содержания:
«254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 258 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
«258 Управление экономики и бюджетного планирования области
016 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 463 «Отдел земельных отношений района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 039 следующего содержания:
«039 Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 477 «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 039 следующего содержания:
«039 Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
бюджетную программу 001 «Формирование и реализация политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства, сельских территорий и аграрной науки» изложить в следующей редакции:
«001 Формирование и реализация политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего, рыбного хозяйства и аграрной науки»;
бюджетную подпрограмму 100 «Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области формирования и реализации политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства, сельских территорий и аграрной науки» изложить в следующей редакции:
«100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области формирования и реализации политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего, рыбного хозяйства и аграрной науки»;
бюджетную программу 201 «Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«201 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 215 «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
бюджетную программу 012 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов Астаны и Алматы» изложить в следующей редакции:
«012 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов»;
по администратору бюджетных программ 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
бюджетную программу 008 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)» изложить в следующей редакции:
«008 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
бюджетную программу 040 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)» изложить в следующей редакции:
«040 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов»;
по администратору бюджетных программ 368 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы»:
бюджетную программу 003 «Обеспечение функционирования автомобильных дорог, улиц города Астаны и Алматы» изложить в следующей редакции:
«003 Обеспечение функционирования автомобильных дорог»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:

мынадай мазмұндағы 012, 022 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"012 "Тарихи" ластануларды жою
022 Табиғи ортаны техногендік ластанудан тазарту";
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 210 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"210 Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
251 "Облыстың жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"015 Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасы бар 254 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
015 Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе  жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасы бар 258 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"258 Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
016 Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"039 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге";
477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"039 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Агроөнеркәсіптік кешенді, су, орман, аңшылық және балық шаруашылығын, ауылдық аумақтарды және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Агроөнеркәсіптік кешенді, су, орман, аңшылық, балық шаруашылығы және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру";
100 "Агроөнеркәсіптік кешенді, су, орман, аңшылық және балық шаруашылығын, ауылдық аумақтарды және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Агроөнеркәсіптік кешенді, су, орман, аңшылық, балық шаруашылығын және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";
201 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"201 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана және Алматы қалаларының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
281 "Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"040 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
368 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Автомобиль жолдарының, Астана және Алматы қалалары көшелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:

дополнить администраторами бюджетных программ 120 и 122 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
«120 Аппарат акима области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
122 Аппарат акима района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 058 следующего содержания:
«058 Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона»;
по администратору бюджетных программ 220 «Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан»:
бюджетную программу 023 «Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развития регионов» изложить в следующей редакции:
«023 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
дополнить бюджетными программами 053, 054 и 055 следующего содержания:
«053 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на решение вопросов обустройства моногородов
054 Целевые текущие трансферты бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
055 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
бюджетную программу 117 «Поддержка частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» изложить в следующей редакции:
«117 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»»;
дополнить администратором бюджетных программ 231 с бюджетной программой 032 следующего содержания:
«231 Министерство нефти и газа Республики Казахстан
032 Приобретение государством доли участия в Окончательном соглашении о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения»;
по администратору бюджетных программ 233 «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан»:
бюджетную программу 001 «Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и использования атомной энергии» изложить в следующей редакции:
«001 Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности, использования атомной энергии и туристской индустрии»;
бюджетную подпрограмму 100 «Обеспечение деятельности уполномоченного органа по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и использования атомной энергии» изложить в следующей редакции:
«100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности, использования атомной энергии и туристской индустрии»;
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
«055 Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 120 және 122 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
"120 Облыс әкімінің аппараты
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
122 Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 058 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"058 Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер";
220 "Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"023 Облыстық бюджеттерге "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 053, 054 және 055 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"053 Облыстық бюджеттерге моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
054 Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
055 Облыстық бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
117 ""Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"117 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Бизнестiң жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік бағдарламасы бар 231 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"231 Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
032 Қарашығанақ мұнайгазконденсаттық кен орнының мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы түпкілікті келісімдегі үлеске қатысуы мемлекеттің сатып алуы";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі, атом энергетикасын пайдалану және туристік индустрия салаларындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер";
100 "Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі, атом энергетикасын пайдалану және туристік индустрия саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймақтың инфрақұрылымын дамыту";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:
дополнить бюджетной программой 066 следующего содержания:
«066 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов»;
дополнить администратором бюджетных программ 262 с бюджетной программой 019 следующего содержания:
«262 Управление культуры области
019 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов»;
по администратору бюджетных программ 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
дополнить бюджетной программой 037 следующего содержания:
«037 Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства»;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
дополнить бюджетной программой 077 следующего содержания:
«077 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
дополнить бюджетной программой 078 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«078 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
дополнить бюджетными программами 035, 036 следующего содержания:
«035 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
036 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов»;
дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«037 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
дополнить бюджетной программой 077 следующего содержания:
«077 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламамен және 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"066 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламасы бар 262 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"262 Облыстың мәдениет басқармасы
019 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 037 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"037 Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"077 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 078 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"078 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
279 "Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 035, 036 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"035 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
036 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 037 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"037 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
281 "Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 077 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"077 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить бюджетной программой 078 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«078 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 454 «Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администраторами бюджетных программ 455 и 457 с бюджетной программой 042 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«455 Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
457 Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 458 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)»:
дополнить бюджетными программами 043 и 044 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«043 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администраторам бюджетных программ 460 «Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)», 462 «Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)» и 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 078 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"078 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
454 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламасы және 042 бюджеттік бағдарламасы бар 455 және 457 бюджеттік бағдарламалар әкімшісілерімен толықтырылсын:
"455 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
457 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламамен және 043 және 044 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"043 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
460 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі", 462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" және 464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по администраторам бюджетных программ 466 «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)» и 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 077 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«077 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 469 «Отдел предпринимательства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 006 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«006 Поддержка предпринимательства города Жанаозен
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 472 «Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 077 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«077 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 473 «Отдел ветеринарии района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
по администраторам бюджетных программ 474 «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)», 475 «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)», 477 «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)» и 478 «Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«042 Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в Экономической классификации расходов:
в категории 1 «Текущие затраты»:
в классе 01 «Затраты на товары и услуги»:
в подклассе 150 «Другие текущие затраты»:
дополнить спецификой 158 следующего содержания:
«158 Целевой вклад»;
в категории 2 «Капитальные затраты»:
в классе 04 «Приобретение основного капитала»:
подкласс 440 «Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования» и специфику 441 «Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования» исключить;
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 150 «Другие текущие затраты»:
дополнить спецификой 158 с Определением следующего содержания:
«158 Целевой вклад
в графе «Определение»:
Безвозмездные и безвозвратные платежи из бюджета в деятельность автономных организаций образования и (или) в некоммерческую организацию, создаваемую в организационно-правовой форме фонда исключительно для обеспечения финансирования деятельности автономных организаций образования и их организаций»;
подкласс 440 «Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования» и специфику 441 «Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования» исключить.

466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" және 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламамен және 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"077 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
15 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
469 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"006 Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламамен және 042 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламамен және 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"077 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
473 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту";
474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі", 475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлім", 477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" және 478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар  өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
Шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
1 "Ағымдағы шығындар"
01 "Тауарлар мен қызметтерге арналған шығындар" сыныбында:
150 "Басқа да ағымдағы шығындар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 158 ерекшелігімен толықтырсын:
"158 Нысаналы салымы"
2 "Күрделi шығындар" санатында:
04 "Негiзгi капиталды сатып алу" сыныбында:
440 "Дербес бiлiм беру ұйымдарын дамыту үшiн құрылтайшының нысаналы салымы" кіші сыныбы және 441 "Дербес бiлiм беру ұйымдарын дамыту үшiн құрылтайшының нысаналы салымы" ерекшелігі алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
150 "Басқа да ағымдағы шығындар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы Анықтамасымен 158 ерекшелігімен толықтырсын:
"158 Нысаналы салымы
"Анықтама" бағанында:
Дербес білім беру ұйымдары мен олардың ұйымдарын қаржыландыруды қамтамасыз ету үшін айрықша қордың ұйымдастырушылық-құқықтық нысанында құрылатын коммерциялық емес ұйымға және (немесе) білім берудің дербес ұйымы қызметіне бюджеттен өтеусіз және қайтарымсыз төлемдер";
440 "Дербес бiлiм беру ұйымдарын дамыту үшiн құрылтайшының нысаналы салымы" кіші сыныбы және 441 "Дербес бiлiм беру ұйымдарын дамыту үшiн құрылтайшының нысаналы салымы" ерекшелігі алып тасталсын.

2. Департаменту методологии бюджетных процедур (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

2. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ол мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Жәмішев