Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области жилищных отношений
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 4 апреля 2012 года № 124 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 4 апреля 2012 года № 102. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 мая 2012 года № 7638. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 447
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 23.06.2015 № 447 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области жилищных отношений.
2. Департаменту жилищного хозяйства Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Маслову В.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства;
4) доведение настоящего приказа до сведения местных исполнительных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на I Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства
и жилищно-коммунального хозяйства          С. Нокин
Министр экономического
развития и торговли
Республики Казахстан                       Б. Сагинтаев
Утвержден
совместным приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 4 апреля 2012 года № 124
и Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 4 апреля 2012 года № 102
Форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства
в области жилищных отношений
Орган, назначивший проверку ___________________________________
Субъект проверки ______________________________________________
Проверяемый объект ____________________________________________
Адрес местонахождения объекта _________________________________
Дата начала проверки __________________________________________
Дата завершения проверки ______________________________________
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении
проверки от "__"______________ 20___ года, № _____.
п/п
Требования, предъявляемые
в период контроля
Да/ Нет/
Не требуется
Комментарии
1
2
3
4
1
Наличие протокола об определении
субъекта сервисной деятельности.
(Правила содержания общего имущества
объекта кондоминиума, утвержденные
постановлением Правительства
Республики Казахстан от 1 декабря
2011 года № 1421)
2
Наличие подтверждающих документов об
открытии текущего счета на каждый
объект кондоминиума в банке второго
уровня. (Правила содержания общего
имущества объекта кондоминиума,
утвержденные постановлением
Правительства Республики Казахстан от
1 декабря 2011 года № 1421)
3
Наличие сметы расходов, утвержденной
на собрании собственников помещений
(квартир) на содержание обшего
имущества объекта кондоминиума.
(Правила содержания общего имущества
объекта кондоминиума, утвержденные
постановлением Правительства
Республики Казахстан от 1 декабря
2011 года № 1421)
4
Наличие согласованной с жилищной
инспекцией сметы расходов на
проведение отдельных видов
капитального ремонта общего имущества
объекта кондоминиума, представленной
органом управления объекта
кондоминиума, финансируемых с
участием жилищной помощи. (Закон
Республики Казахстан «О жилищных
отношениях» от 16 апреля 1997 года № 94)
5
Наличие договоров с субъектом
сервисной деятельности на
осуществление видов работ по
содержанию общего имущества объекта
кондоминиума. (Правила содержания
общего имущества объекта
кондоминиума, утвержденные
постановлением Правительства
Республики Казахстан от 1 декабря
2011 года № 1421)
6
Проведение капитального ремонта
общего имущества объектов
кондоминиума, решение о котором было
принято собственниками квартир
(помещений) в установленном
законодательством порядке. (Закон
Республики Казахстан "О жилищных
отношениях" от 16 апреля 1997 года №
94)

Тұрғын үй қатынастары бойынша жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 124 және Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 102 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 мамырда № 7638 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 447 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 23.06.2015 № 447 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 10-2-бабының 10) тармақшасына және Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Тұрғын үй қатынастары бойынша жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Тұрғын үй шаруашылығы департаментінің директоры (В.К.Маслов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды;
4) осы бұйрықты жергілікті атқарушы органдардың назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары Н.П.Тихонюкке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын                   Экономикалық даму
үй-коммуналдық шаруашылық             және сауда министрі
істері агенттігінің төрағасы
С. Нокин _______________              Б. Сағынтаев ____________
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі төрағасының
2012 жылғы 4 сәуірдегі
№ 124 және
Қазақстан Республикасы
Экономикалық
даму және сауда министрінің
2012 жылғы 4 сәуірдегі
№ 102 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Тұрғын үй қатынастары бойынша жеке кәсіпкерлік
саласындағы тексеру парағы
Тексеруді тағайындаған орган ________________________________________
Тексеру субъектісі __________________________________________________
Тексерілетін объект _________________________________________________
Объектінің орналасқан жері  _________________________________________
Тексеру басталған күн _______________________________________________
Тексеру аяқталған күн _______________________________________________
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 20_ "____" ___________ № ________
актінің негізінде жүзеге асырылады.
р/с
Бақылау кезеңінде қойылатын талаптар
Иә/Жоқ/Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4
1
Сервистік қызмет субъектісін анықтау туралы хаттаманың болуы (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
2
Кондоминиумның әрбір объектісіне екінші деңгейдегі банкте ағымдағы шот ашу туралы растайтын құжаттардың болуы (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
3
Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жиналысында бекітілген кондоминиум объектісінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге арналған шығыстар сметасының болуы (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
4
Тұрғын үй инспекциялармен кондоминиум объектісін басқару органы ұсынған, тұрғын үй көмегінің қатысуымен қаржыландырылатын кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлерін жүргізуге арналған шығыстар сметасына келісімнің болуы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
-
5
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі жұмыс түрлерін жүзеге асыратын сервистік қызмет субъектісімен шарттардың болуы (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
6
Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері заңнамада белгіленген тәртіпте қабылдаған шешіміне сәйкес кондоминиум объектісінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізу (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)