Об установлении предельных цен реализации на подлежащие субсидированию элитные семена и саженцы на 2012 год
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 4-2/181. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2012 года № 7667
В соответствии с подпунктом 17) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию элитные семена и саженцы на 2012 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 18 апреля 2012 года № 4-2/181
Предельные цены реализации на подлежащие субсидированию
элитные семена и саженцы на 2012 год
Наименование
сельскохозяйственных растений
Предельная цена
реализации одной
тонны (штуки) субсидируемых
элитных семян и саженцев, тенге
Кукуруза:
позднеспелые, среднепоздние и среднеспелые гибриды
первого поколения, гибридные популяции первой
репродукции

Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді сатудың 2012 жылға арналған шекті бағаларын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 4-2/181 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 18 мамырда № 7667 тіркелді
«Тұқым шаруашалығы туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 17)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді сатудың 2012 жылға арналған шекті бағалары белгiленсін.
2. Егіншілік департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 4-2/181 бұйрығына қосымша
Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді
сатудың 2012 жылға арналған шекті бағалары
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің атауы
Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттердің бір тоннасын (данасын) сатудың шекті бағасы, теңге
Жүгері:
кеш пісетін, орташа кеш және орташа пісетін бірінші ұрпағының будандары, бірінші көбейтілген будандық популяциялар