О внесении изменения в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 306 "Об утверждении Правил делопроизводства в конторе частного судебного исполнителя"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 238. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2012 года № 7777. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 97
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 07.03.2014 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 155 Закона Республики Казахстан «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей», руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 306 «Об утверждении Правил делопроизводства в конторе частного судебного исполнителя» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6628, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 25 ноября 2010 года, № 320 (26381)) следующее изменение:
В Правилах делопроизводства в конторе частного судебного исполнителя, утвержденных указанным приказом:
часть первую пункта 13 изложить в следующей редакции:
«13. Для учета документов и контроля за их исполнением частные судебные исполнители ведут следующие журналы, которые должны быть прошнурованы, пронумерованы и скреплены подписью и печатью частного судебного исполнителя:».
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының "Жеке сот орындаушысының кеңсесінде іс жүргізу ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 3 қарашадағы № 306 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 238 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылғы 29 маусымдағы № 7777 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 97 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 07.03.2014 № 97 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 155-бабына сәйкес, «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының «Жеке сот орындаушысының кеңсесінде іс жүргізу ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 3 қарашадағы № 306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6628 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 қарашадағы «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған № 506-512 (26355)) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеке сот орындаушысының кеңсесінде іс жүргізу туралы ережеде:
13-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«13. Құжаттарды есепке алу және оның орындалуын бақылау үшін жеке сот орындаушылары мынадай журналдарды жүргізеді, ол тігілген, нөмірленген және жеке сот орындаушының қол қоюымен және мөрімен бекітілуі тиіс:».
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                              Б. Имашев.