Об утверждении формы проверочного листа в области жилищных отношений
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 8 июня 2012 года № 246. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2012 года № 7791. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 447
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 23.06.2015 № 447 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 10) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа в области жилищных отношений.
2. Департаменту жилищного хозяйства Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Маслову В.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства;
4) доведение настоящего приказа до сведения местных исполнительных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               С. Нокин
Утвержден приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 8 июня 2012 года № 246
Форма
Проверочный лист в области жилищных отношений
Орган, назначивший проверку _________________________________________
Субъект проверки ____________________________________________________
Проверяемый объект __________________________________________________
Адрес местонахождения объекта _______________________________________
Дата начала проверки ________________________________________________
Дата завершения проверки ____________________________________________
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении проверки
от "___" ____________ 20___ года, № _________.
п/п
Требования,
предъявляемые в период контроля
Да/Нет/
Не требуется
Комментарии
1
2
3
4
1
Наличие протокола об определении субъекта
сервисной деятельности. (Правила
содержания общего имущества ооъекта
кондоминиума, утвержденные постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1421)
2
Наличие текущего счета на каждый объект
кондоминиума в банке второго уровня.
(Правила содержания общего имущества
объекта кондоминиума, утвержденные
постановлением Правительства Республики
Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1421)
3
Наличие расчета сметы расходов на
содержание общего имущества объекта
кондоминиума. (Правила содержания общего
имущества объекта кондоминиума,
утвержденные постановлением Правительства
Республики Казахстан от 1 декабря 2011
года № 1421)
4
Наличие согласованной с жилищной
инспекцией сметы расходов на проведение
отдельных видов капитального ремонта
общего имущества объекта кондоминиума,
представленной органом управления объекта
кондоминиума, финансируемых с участием
жилищной помощи. (Закон Республики
Казахстан «О жилищных отношениях»
от 16 апреля 1997 года № 94)
5
Наличие договоров между органом управления
объектом кондоминиума и субъектом
сервисной деятельности по содержанию
общего имущества объекта кондоминиума.
(Правила содержания общего имущества
объекта кондоминиума, утвержденные
постановлением Правительства Республики
Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1421)
6
Наличие протокола собрания собственников
помещения (квартир) (Закон Республики
Казахстан «О жилищных отношениях»
от 16 апреля 1997 года № 94)

Тұрғын үй қатынастары бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 8 маусымдағы № 246 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 5 шілдеде № 7791 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 447 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 23.06.2015 № 447 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 10-2-бабының 10) тармақшасына және «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Беріліп отырған Тұрғын үй қатынастары бойынша тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Тұрғын үй шаруашылығы департаментінің директоры (В.К. Маслов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды;
4) осы бұйрықты жергілікті атқарушы органдардың назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2012 жылғы 8 маусымдағы
№ 246 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Тұрғын үй қатынастары бойынша тексеру парағы
Тексеруді тағайындаған орган ________________________________________
Тексеру субъектісі __________________________________________________
Тексерілетін объект _________________________________________________
Объектінің орналасқан жері __________________________________________
Тексеру басталған күн _______________________________________________
Тексеру аяқталған күн _______________________________________________
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 20 __ жылғы «_» № _______________ актінің негізінде жүзеге асырылады.
р/с
Бақылау кезеңінде қойылатын талаптар
Иә/Жоқ/Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4
1
Сервистік қызмет субъектісін анықтау туралы хаттаманың болуы. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
2
Кондоминиумның әрбір объектісіне екінші деңгейдегі банкте ағымдағы шот ашу туралы растайтын құжаттардың болуы. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
3
Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жиналысында бекітілген кондоминиум объектісінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге арналған шығыстар сметасының болуы. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
4
Кондоминиум объектісін басқару органы ұсынған кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлерін жүргізуге арналған шығыстар сметасына тұрғын үй инспекциялармен келісімнің болуы. («Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңы)
5
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі жұмыс түрлерін жүзеге асыратын сервистік қызмет субъектісімен шарттардың болуы. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1421 қаулысымен бекітілген Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау қағидалары)
6
Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жиналысы хаттамасының болуы. («Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегіЗаңы)