Об утверждении формы отчета о целевом и эффективном использовании полученных субсидий на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 4-1/441. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2012 года № 7919. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 4-1/753
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 20.08.2015 № 4-1/753.
В соответствии с пунктом 41 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму отчета о целевом и эффективном использовании полученных субсидий на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда.
2. Департаменту земледелия обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Л. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 29 августа 2012 года № 4-1/441
Форма
Отчет
о целевом и эффективном использовании полученных субсидий
на закладку и выращивание многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
1. Кем представляется _________________________________________
(наименование юридического лица или
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, при наличии отчество физического лица, адрес)
за период года
2. Получено субсидий на сумму __________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
3. Использовано субсидий _______________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
1) в том числе на закладку и выращивание многолетних насаждений:
плодово-ягодных культур ____ гектар на сумму _________________ тенге;
(цифрами и прописью)
винограда _____ гектар на сумму ______________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
яблони сорта «Апорт» _____ гектар на сумму ___________________ тенге;
(цифрами и прописью)
2) в том числе на выращивание (уход) многолетних насаждений
(второй вегетации):
плодово-ягодных культур ____ гектар на сумму _________________ тенге;
(цифрами и прописью)
винограда ______ гектар  на сумму ____________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
яблони сорта «Апорт» ____ гектар на сумму ____________________ тенге;
(цифрами и прописью)

Жеміс жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге алынған субсидиялардың мақсатты және тиімді пайдаланылғаны туралы есептің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 4-1/441 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 17 қыркүйекте № 7919 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 4-1/753 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 20.08.2015 № 4-1/753 бұйрығымен.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 41-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге алынған субсидиялардың мақсатты және тиімді пайдаланылғаны туралы есептің нысаны бекітілсін.
2. Егіншілік департаменті осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2012 жылғы 29 тамыздағы № 4-1/441
бұйрығымен бекітілген
Нысаны
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін
отырғызуға және өсіруге алынған субсидиялардың мақсатты
және тиімді пайдаланылғаны туралы есеп
1. Кім береді ________________________________________________
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы немесе жеке тұлғаның тегі, болған жағдайда -
аты-жөні, мекен-жайы)
кезеңі аралығында_______________________________жылы.
2. Алынған субсидияның сомасы __________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
3. Пайдаланылған субсидияның сомасы ____________________ теңге;
(цифрмен және жазбаша)
1) Оның ішінде көпжылдық екпелерді отырғызуға және өсіруге арналған:
__ гектар жеміс-жидек дақылдарын __________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар жүзімді ____________________________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар алманың «Апорт» сорты ______________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
2) көпжылдық екпелерді өсіруге (күтуге) арналған (екінші өсу жылындағы):
___ гектар жеміс-жидек дақылдарын ______________теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар жүзімді ____________________________теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар алманың «Апорт» сорты ______________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)

3) в том числе на выращивание (уход) многолетних насаждений
(третьей вегетации):
плодово-ягодных культур ____ гектар на сумму _________________ тенге;
(цифрами и прописью)
винограда ______ гектар на сумму _____________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
яблони сорта «Апорт» _____ гектар на сумму ___________________ тенге;
(цифрами и прописью)
4) в том числе на выращивание (уход) многолетних насаждений
(четвертой вегетации):
плодово-ягодных культур _____ гектар на сумму ________________ тенге;
(цифрами и прописью)
винограда _______  гектар на сумму ___________________________ тенге;
(цифрами и прописью)
яблони сорта «Апорт» ______ гектар на сумму __________________ тенге;
(цифрами и прописью)
5) в том числе на выращивание (уход) яблони сорта «Апорт»
(пятой вегетации) ______ гектар на сумму _____________________ тенге;
(цифрами и прописью)
6) в том числе на выращивание (уход) яблони сорта «Апорт»
(шестой вегетации) _______ гектар на сумму ___________________ тенге;
(цифрами и прописью)
7) в том числе на выращивание (уход) яблони сорта «Апорт»
(седьмой вегетации) _____ гектар на сумму ____________________ тенге.
(цифрами и прописью)
4. Площади закладки многолетних насаждений, фактически
осуществленные осенью года и (или) весной года, и их выращивание:
1) плодово-ягодных культур гектар;
2) винограда гектар;
3) яблони сорта «Апорт» гектар.
5. Фактически осуществлено выращивание (уход) многолетних
насаждений (второй вегетации), заложенных осенью ____ года и (или)
весной _____ года:
1) плодово-ягодных культур гектар;
2) винограда гектар;
3) яблони сорта «Апорт» гектар.
6. Фактически осуществлено выращивание (уход) многолетних
насаждений (третьей вегетации) заложенных осенью ____ года и (или)
весной _____ года:
1) плодово-ягодных культур гектар;
2) винограда гектар;
3) яблони сорта «Апорт» гектар.
7. Фактически осуществлено выращивание (уход) многолетних
насаждений (четвертой вегетации) заложенных осенью ____ года и (или)
весной _____ года:
1) плодово-ягодных культур гектар;
2) винограда гектар;
3) яблони сорта «Апорт» гектар.
8. Фактически осуществлено выращивание (уход) яблони сорта
«Апорт» (пятой вегетации) _____ гектар заложенных осенью ____ года
и (или) весной ____ года.
9. Фактически осуществлено выращивание (уход) яблони сорта
«Апорт» (шестой вегетации) ____ гектар заложенных осенью ____ года
и (или) весной _____ года.
10. Фактически осуществлено выращивание (уход) яблони сорта
«Апорт» (седьмой вегетации) ____ гектар заложенных осенью ____ года
и (или) весной _____ года.
11. Площади капельного орошения:
1) плодово-ягодные культуры гектар;

3) көпжылдық екпелерді өсіруге (күтуге) арналған (үшінші өсу жылындағы):
___ гектар жеміс-жидек дақылдарын _____________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар жүзімді _____________________________теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар алманың «Апорт» сорты _____________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
4) көпжылдық екпелерді өсіруге (күтуге) арналған (төртінші өсу жылындағы):
___ гектар жеміс-жидек дақылдарын ____________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар жүзімді ____________________________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
___ гектар алманың «Апорт» сорты ______________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
5) алманың «Апорт» сорты өсіруге (күтуге) арналған (бесінші өсу
жылындағы) ___ гектар __________________________ теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
6) алманың «Апорт» сорты өсіруге (күтуге) арналған (алтыншы өсу
жылындағы) ___гектар__________________________теңге сомасына;
(цифрмен және жазбаша)
7) алманың «Апорт» сорты өсіруге (күтуге) арналған (жетінші өсу
жылындағы) ___ гектар _________________________ теңге сомасына.
(цифрмен және жазбаша)
4. Көпжылдық екпелердің ____ жылғы күзде және (немесе)___ жылғы
көктемде отырғызылған және оларды _____ жылы өсіруге арналған нақты алқаптары:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;
2) жүзім___гектар;
3) алманың «Апорт» сорты___гектар.
5.____жылғы күзде және (немесе)____жылғы көктемде отырғызылған
көпжылдық екпелерді (екінші өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;
2) жүзім___гектар;
3) алманың «Апорт» сорты___гектар.
6.____жылғы күзде және (немесе)_____жылғы көктемде отырғызылған
көпжылдық екпелерді (үшінші өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;
2) жүзім___гектар;
3) алманың «Апорт» сорты___гектар.
7.____жылғы күзде және (немесе)____жылғы көктемде отырғызылған
көпжылдық екпелерді (төртінші өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;
2) жүзім___гектар;
3) алманың «Апорт» сорты___гектар.
8. ____жылғы күзде және (немесе)____жылғы көктемде отырғызылған
___ гектар алманың «Апорт» сорты (бесінші өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды.
9.____жылғы күзде және (немесе)____жылғы көктемде отырғызылған
___гектар алманың «Апорт» сорты (алтыншы өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды.
10.____жылғы күзде және (немесе)____жылғы көктемде отырғызылған
___ гектар алманың «Апорт» сорты (жетінші өсу жылғы) өсіру (күту) нақты жүзеге асырылды.
11. Тамшылатып суару алқаптары:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;

2) виноград гектар.
12. Площади установления шпалер:
1) плодово-ягодные культуры гектар;
2) виноград гектар.
13. Используемые сорта, включенные в Государственный реестр
селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике
Казахстан
1) плодово-ягодные культуры: ________________ (_____ гектар),
2) виноград: ___________ (гектар), (________________ гектар).
Руководитель ___________ __________________________________
(фамилия, имя при наличии отчество)
Главный бухгалтер _______ _________________________________
(фамилия, имя при наличии отчество)
Место Печати

2) жүзім___гектар.
12. Тіреуіш бағаналарды орнату алқаптары:
1) жеміс-жидек дақылдары___гектар;
2) жүзім___гектар.
13. Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген
Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізіліміне енгізілген сорттарды пайдалану:
1) жеміс-жидек дақылдары__________(___гектар);
2) жүзім:____________(гектар),_________(___гектар).
Бастық_________________________________________
(аты, жөні, болған жағдайда - тегі)
Бас бухгалтер________________________________________
(аты, жөні, болған жағдайда - тегі)
Мөр орны