Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года N 819. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2012 года N 8144. Утратил силу совместным приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 276 и Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 198
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 25.04.2014 № 276 и Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 30.04.2014 № 198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан».
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Абишев Б.Ш.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абсаттарова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 26 ноября 2012 года № 819
Регламент государственной услуги
«Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и
крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные)
по территории Республики Казахстан»

"Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және ірі көлемді көлік құралдарының (шетелдіктерді қоса алғанда) жүріп өтуіне арнайы рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 819 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 желтоқсанда № 8144 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 276 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 198 Бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 25.04.2014 № 276 және ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 30.04.2014 № 198 Бірлескен бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Б.Ш. Әбішев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қ.Б. Әбсаттаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 819 бұйрығымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және
iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда)
жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан» (далее – Регламент) разработан в соответствии с подпунктом 16) статьи 19-7 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «Об автомобильном транспорте», постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 51 «Об утверждении Правил организации и осуществления перевозок неделимых крупногабаритных и тяжеловесных грузов на территории Республики Казахстан» (далее – Правила), стандартом государственной услуги «Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан» (далее – Стандарт), утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан».
2. В настоящем Регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги (далее – получатель) – физическое и юридическое лицо;
2) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или подсистемы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги;
3) специальное разрешение на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан» (далее – специальное разрешение) – разрешительный документ, дающий право проезда крупногабаритного и (или) тяжеловесного автотранспортного средства по автомобильным дорогам Республики Казахстан, согласно установленным маршруту и сроку осуществления перевозки;
4) контрольный талон к Специальному разрешению (далее – талон) – документ, подтверждающий сумму уплаченного сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных автотранспортных средств по территории Республики Казахстан.
3. Государственная услуга «Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан» (далее – государственная услуга) оказывается территориальными органами Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – уполномоченный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к Стандарту, а также через Республиканское Государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН) по адресам, указанным в приложении 2 к Стандарту.

1. Жалпы ережелер
1. Осы «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) «Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-7-бабының 16) тармақшасына, «Бөлiнбейтiн iрi көлемдi және ауыр салмақты жүктердi Қазақстан Республикасының аумағында тасымалдауды ұйымдастыру және жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 51 қаулысына (бұдан әрі – Қағида), «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленген.
2. Осы Регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы (бұдан әрі – алушы) – жеке және заңды тұлға;
2) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын уәкілетті органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе кіші жүйелер;
3) Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат (бұдан әрі – арнайы рұқсат) – Қазақстан Республикасы автомобиль жолдарымен ауыр салмақты және (немесе) iрi көлемді автокөлiк құралдарының белгіленген тасымалды жүзеге асыру маршрутына және мерзіміне сәйкес жүріп өту құқығын беретін рұқсат құжаты;
4) Арнайы рұқсатқа бақылау талоны (бұдан әрі – талон) – Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді автокөлiк құралдарының жүріп өтуіне төленген алым сомасын растайтын құжат.
3. «Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi габаритті көлiк құралдарының (шетелдіктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - ХҚКО) арқылы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары (бұдан әрі – уәкілетті орган (оның филиалы)) стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетеді.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании:
1) подпункта 16) статьи 19-7 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «Об автомобильном транспорте»;
2) Стандарта;
3) Правил.
6. Государственная услуга оказывается на платной основе.
Сбор за проезд тяжеловесных и крупногабаритных автотранспортных средств по территории Республики Казахстан уплачивается в республиканский бюджет по ставке сбора, установленной Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс).
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача специального разрешения и контрольного талона либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к оказанию государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа (его филиала) и ЦОН по месту обращения получателя государственной услуги.
9. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в уполномоченный орган:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа (его филиала) с перерывом на обед.
Прием осуществляется канцелярией уполномоченного органа (его филиала) в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) при обращении в ЦОН:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 без перерыва на обед.
Прием осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного обслуживания» в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документов, а также образцы их заполнения располагаются:
на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz (в подразделе «Государственные услуги» раздела «Комитет транспортного контроля»);
на интернет-ресурсе ЦОН по адресу www.con.gov.kz;
на стендах, расположенных в зданиях уполномоченного органа и ЦОН;
в call-Центре «электронного правительства» 1414.
11. Для получения государственной услуги получатель представляет документы согласно пункту 11 Стандарта.
12. Сроки оказания государственной услуги установлены в пункте 7 Стандарта.
13. В выдаче специального разрешения отказывается в случаях, предусмотренных пунктом 16 Стандарта.

4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет:
1) «Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-7-бабының 16) тармақшасы;
2) Стандарт;
3) Қағида негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет ақылы негізде көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүріп өтуі үшін алым «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы ҚР Кодексімен (Салық кодексі) белгіленген алым ставкалары бойынша республикалық бюджетке төленеді.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі арнайы рұқсат және бақылау талонын беру қағаз тасығышта немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет алушының жүгіну жері бойынша уәкілетті органның (оның филиалының) және ХҚКО ғимараттарында көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) уәкілетті органға (оның филиалына) жүгінгенде:
белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес үзiлiссiз сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанға дейін күнделікті ұсынылады.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiмен уәкілетті органның (оның филиалының) кеңсесінде жүзеге асырылады;
2) ХҚКО жүгінгенде:
белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес үзiлiссiз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанға дейін күнделікті ұсынылады.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз «электрондық» кезек тәртiбiмен «кедергісіз қызмет көрсету» арқылы операциялық залында жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат, сондай-ақ оларды толтыру үлгілері:
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында: www.mtс.gov.kz («Көлiктiк бақылау комитетi» бөлімінің «Мемлекеттік қызметтер» бөлімшесінде);
ХҚКО интернет-ресурсында: www.con.gov.kz;
ХҚКО ғимараттарында орнатылған стенділерде;
1414 call-орталығында орналастырылған.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттар ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында белгіленген.
13. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайларда арнайы рұқсат беруден бас тартылады.

14. Этапы оказания государственной услуги:
1) при обращении в уполномоченный орган (его филиал):
получатель подает заявление по форме согласно приложению 3 к Стандарту;
сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала) с момента подачи заявления в течении одного рабочего дня проводит регистрацию, выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов (далее – расписка) и передает на рассмотрение руководителю уполномоченного органа (его филиала) либо его заместителю, при этом в правом нижнем углу заявления проставляется регистрационный штамп на государственном языке с указанием даты поступления и входящего номера;
руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель в течении одного рабочего дня со дня регистрации заявления, рассматривает и отписывает начальнику отдела уполномоченного органа (его филиала);
начальник отдела уполномоченного органа (его филиала) в течении одного рабочего дня со дня регистрации заявления, рассматривает предоставленный перечень документов, прилагаемых к заявлению на соответствие установленным требованиям и передает на исполнение специалисту отдела уполномоченного органа (его филиала);
специалист отдела уполномоченного органа (его филиала) в течении четырех рабочих дней со дня регистрации заявления осуществляет исполнение поступившего заявления и направляет уведомление или письменный мотивированный отказ в выдаче специального разрешения на подпись руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель;
руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель в течении того же рабочего дня, после направления специалистом отдела уполномоченного органа, подписывает уведомление или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе и направляет в канцелярию уполномоченного органа (его филиала);
сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала) выдает получателю результат оказания государственной услуги;
получателю при получении уведомления, с момента уплаты им суммы сбора, в течении двух рабочих дней выдается специальное разрешение, подписанное руководителем уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителем или уполномоченным лицом;
2) при обращении в ЦОН:
получатель государственной услуги подает заявление по форме согласно приложению 3 к Стандарту с указанием сведений согласно Правил;
работник ЦОН проводит регистрацию заявления с проверкой на полноту представленных документов, выдает получателю расписку о приеме соответсвующих документов;
работник накопительного отдела ЦОН направляет документы в уполномоченный орган (его филиал) через курьера.
Факт отправки пакета документов из ЦОН в уполномоченный орган (его филиал) фиксируется при помощи Сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала) в течении одного рабочего со дня поступления заявления в уполномоченный орган (его филиал), проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководителю уполномоченного органа (его филиала) либо его заместителю, при этом в правом нижнем углу заявления проставляется регистрационный штамп на государственном языке с указанием даты поступления и входящего номера;
руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель в течении одного рабочего дня со дня регистрации заявления, рассматривает и отписывает начальнику отдела уполномоченного органа (его филиала);
начальник отдела уполномоченного органа (его филиала) в течении одного рабочего дня со дня регистрации заявления, рассматривает предоставленный перечень документов, прилагаемых к заявлению на соответствие установленным требованиям и передает на исполнение специалисту отдела уполномоченного органа (его филиала);
специалист отдела уполномоченного органа (его филиала) в течении четырех рабочих дней со дня регистрации заявления осуществляет исполнение поступившего заявления и направляет уведомление или письменный мотивированный отказ в выдаче специального разрешения на подпись руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель;
руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель в течении того же рабочего дня, после направления специалистом отдела уполномоченного органа, подписывает уведомление или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе и направляет в канцелярию уполномоченного органа (его филиала);
сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала) направляет результат оказания государственной услуги через курьера в ЦОН;
при приеме от уполномоченного органа (его филиала), работник ЦОН фиксирует поступившие документы при помощи Сканера штрихкода;
работник ЦОН в срок, указанный в расписке выдает получателю результат оказания государственной услуги;
получатель при получении уведомления, производит оплату суммы сбора и предоставляет в ЦОН квитанцию об уплате (далее – платежный документ);
в день приема платежного документа работник ЦОН проводит регистрацию платежного документа;
работник накопительного отдела ЦОН через курьера передает платежный документ в уполномоченный орган (его филиал);
сотрудник канцелярии уполномоченного органа в течении одного рабочего дня со дня поступления платежного документа в уполномоченный орган (его филиал), проводит регистрацию платежного документа и передает его специалисту отдела уполномоченного органа (его филиала);
специалист отдела уполномоченного органа (его филиала) в течении одного рабочего дня со дня регистрации платежного документа в уполномоченный орган заполняет и направляет специальное разрешение руководителю уполномоченного органа, либо его заместителю или уполномоченному лицу на подпись;
руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместитель или уполномоченное лицо в течение двух рабочих дней со дня регистрации платежного документа в уполномоченный орган (его филиал), подписывает специальное разрешение и направляет в канцелярию уполномоченного органа (его филиал);
сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала) направляет результат оказания государственной услуги через курьера в ЦОН;
работник ЦОН выдает получателю результат оказания государственной услуги.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) уәкілетті органға (оның филиалына) жүгінгенде:
алушы Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысандағы өтініш береді;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері өтініш түскен сәттен бастап бір жұмыс күні ішінде тіркеу жүргізеді, алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхатты ұсынады (бұдан әрі – қолхат) және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысына немесе оның орынбасарына өтінішті қарауға береді, бұл ретте өтініштің оң жақ төменгі бұрышына түскен күні мен кіріс нөмірі көрсетілген мемлекеттік тілде тіркеу мөртаңбасы қойылады;
уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары өтінішті тіркеген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде өтінішті қарап, уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығына жібереді, бұл ретте өтініштің оң жақ төменгі бұрышына түскен күні мен кіріс нөмірі көрсетілген мемлекеттік тілде тіркеу мөртаңбасы қойылады;
уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығы өтінішті тіркеген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде өтінішке қоса берілген құжаттардың белгіленген талаптарға сәйкестігін қарап, уәкілетті органның (оның филиалының) маманына орындауына береді;
уәкілетті органның (оның филиалының) маманы өтінішті тіркеген күннен бастап төрт жұмыс күні ішінде түскен өтініштің орындалуын жүзеге асырады және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасарына хабарламаны не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуды қол қоюға жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары хабарламаға не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуға уәкілетті органның (оның филиалының) маманы жолдағаннан кейін сол бір жұмыс күні ішінде қол қойып, уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесіне жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері алушыға қолхатта көрсетілген мерзімінде мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді;
алушы хабарламаны алған кезде, алым сомасын төлеген сәттен бастап уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы не оның орынбасары немесе уәкілетті тұлға қолы қойылған арнайы рұқсат беріледі;
2) ХҚКО-ға жүгінгенде:
алушы Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысандағы өтініш береді;
ХҚКО қызметкері қоса берілген құжаттардың толықтығын тексере отырып өтінішті тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхатты ұсынады;
ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері өтінішті курьер арқылы уәкілетті органға (оның филиалына) жібереді.
Құжаттар пакетінің ХҚКО-нан уәкілетті органға (оның филиалына) жөнелту дәлелі мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде құжаттардың қозғалысын қадағалауға мүмкіндік беретін шрихкод Сканерінің көмегімен тіркеледі;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері өтініш уәкілетті органға (оның филиалына) түскен күні тіркеу жүргізеді және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысына немесе оның орынбасарына өтінішті қарауға береді, бұл ретте өтініштің оң жақ төменгі бұрышына түскен күні мен кіріс нөмірі көрсетілген мемлекеттік тілде тіркеу мөртаңбасы қойылады;
уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары өтінішті тіркеген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде өтінішті қарап, уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығы жібереді;
уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығына өтінішті тіркеген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде өтінішке қоса берілген құжаттардың белгіленген талаптарға сәйкестігін қарап, уәкілетті органның (оның филиалының) маманына орындауына береді;
уәкілетті органның (оның филиалының) маманы өтінішті тіркеген күннен бастап төрт жұмыс күні ішінде түскен өтініштің орындалуын жүзеге асырады және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасарына хабарламаны не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуды қол қоюға жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары хабарламаға не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуға уәкілетті органның (оның филиалының) маманы жолдағаннан кейін бір жұмыс күні ішінде қол қойып, уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесіне жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызметтің нәтижесін курьер арқылы ХҚКО-ға жолдайды;
уәкілетті органнан (оның филиалынан) қабылдаған кезде ХҚКО келіп түскен құжаттарды штрихкод Сканерінің көмегімен тіркейді;
ХҚКО қызметкері алушыға қолхатта көрсетілген мерзімінде мемлекеттік қызметтің нәтижесін береді;
алушы хабарламаны алған кезде алым сомасын төлеп, ХҚКО-на төлем туралы түбіртекті (бұдан әрі – төлем құжаты) ұсынады;
ХҚКО қызметкері алушы төлем құжаты түскен күні оны тіркейді;
ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері төлем құжатын уәкілетті органға (оның филиалына) курьер арқылы жібереді;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері төлем құжаты уәкілетті органға (оның филиалына) түскен күннен бастап оны тіркейді және уәкілетті органның (оның филиалының) маманына береді;
уәкілетті органның (оның филиалының) маманы төлем құжаты тіркелген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде арнайы рұқсатты толтырып, уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы не оның орынбасары немесе уәкілетті тұлғаға қол қою үшін жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы не оның орынбасары немесе уәкілетті тұлға төлем құжаты тіркелген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде арнайы рұқсатқа қол қояды және уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесіне жолдайды;
уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызметтің нәтижесін курьер арқылы ХҚКО-ға жолдайды;
ХҚКО қызметкері мемлекеттік қызметтің нәтижесін алушыға береді.

15. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ЦОН, составляет один человек.
3. Описание действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
16. При приеме документов в уполномоченном органе (его филиале) либо ЦОН получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги или уполномоченного представителя, и их контактные телефоны;
фамилии, имени, отчества должностного лица уполномоченного органа (его филиала) либо работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов.
17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа (его филиала);
2) руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместители;
3) уполномоченное лицо;
4) начальник отдела контроля уполномоченного органа (его филиала);
5) специалист отдела контроля уполномоченного органа (его филиала);
6) работник ЦОН;
7) работник накопительного отдела ЦОН;
8) курьер.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
19. Схема взаимодействия между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача специального разрешения на
проезд тяжеловесных и крупногабаритных
транспортных средств (включая иностранные)
по территории Республики Казахстан»
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса при обращении в уполномоченный орган (его филиал)
1
№ действия
1
2
3
4
2
Наименование
СФЕ
Канцелярия
уполномоченного
органа
(его филиала)
Руководитель уполномоченного органа (его филиала), либо его заместители, (уполномоченное лицо)
Начальник отдела уполномоченного органа (его филиала)
Специалист отдела уполномоченного
органа (его филиала)
3
Наименование действия и их описание
Прием заявления на получение специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан (далее - специальное разрешение), регистрация заявления; выдача получателю расписки о приеме соответствующих документов (далее – расписка), передача на рассмотрение заявления и полного перечня документов руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю.
Рассмотрение заявления на получение специального разрешения, отписка начальнику отдела уполномоченного органа (его филиала)
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям прилагаемые к заявлению, передача на исполнение поступившего заявления специалисту отдела уполномоченного органа (его филиала).
Исполнение поступившего заявления, направление руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю уведомления о выдаче специального разрешения с указанием суммы сбора за проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан для оплаты (далее – уведомление) или письменного мотивированного отказа в выдаче специального разрешения на подпись руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю.
5
Сроки исполнения
в течение 1 (одного) рабочего дня с момента подачи заявления
в течение 1 (одного) рабочего со дня регистрации заявления
в течение 1 (одного) рабочего со дня регистрации заявления
в течении 4 (четырех) рабочих со дня регистрации заявления
6
Номер следующего действия
6
5
7
Наименование действия и их описание
Выдача результата оказания государственной услуги (уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе).
Подписание уведомления или письменного мотивированного отказа в выдаче специального разрешения, передача в канцелярию
уполномоченного органа (его филиала).
8
Сроки исполнения
в течении 5 (пяти) рабочих дней со дня поступления заявления
в течении 1 дня
(одного) рабочего
после направления
на подпись
Номер следующего действия
7
11
Форма завершения
Выдача специального разрешения при получении получателем уведомления и оплате им суммы сбора за проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан
12
Сроки исполнения
в течении 2 (двух) рабочих дней с момента уплаты суммы сбора за проезд
Таблица 2. Варианты использования. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса при обращении в уполномоченный орган
(его филиал)
1
№ действия
1
2
3
4
5
2
Наименование
СФЕ
Сотрудник ЦОН
Канцелярия уполномо-
ченного органа
Руководитель уполномочен-
ного органа, либо его заместители (уполномоче-
нное лицо)
Начальник отдела уполномочен-
ного органа
Специалист отдела уполномоченного органа
3
Наименование действия и их описание
Прием заявления на получение специального разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан (далее - специальное разрешение), регистрация заявления; выдача получателю расписки о приеме соответст-
вующих документов (далее – расписка), отправка заявления и полного перечня документов в уполномочен-
ный орган (его филила).
Прием и регистрация заявления на получение специального разрешения, передача на рассмотрение заявления и полного перечня документов руководителю уполномочен-
ного органа (его филиала), либо его заместителю.
Рассмотрение заявления на получение специального разрешения, отписка начальнику отдела уполномочен-
ного органа (его филиала)
Рассмотрение предоставлен-
ного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям прилагаемые к заявлению, передача на исполнение поступившего заявления специалисту отдела уполномочен-
ного органа (его филиала).
Исполнение поступившего заявления, направление руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю уведомления о выдаче специального разрешения с указанием суммы сбора за проезд автотранспортных средств по территории Республики Казахстан для оплаты (далее – уведомление) или письменного мотивированного отказа в выдаче специального разрешения на подпись руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю.
4
Сроки исполнения
в день приема документов
в течение 1 (одного) рабочего дня с момента поступления
в течение 1 (одного)  рабочего дня
со дня
регистрации
заявления
в течение 1 (одного) рабочего дня
со дня
регистрации
заявления
в течении 4 (четырех) рабочих
дней со дня
регистрации
заявления
5
Номер следующего действия
8
7
6
6
Наименование действия и их описание
Прием и регистрация результата оказания государстве-
нной услуги (уведомление либо мотивирован-
ный ответ об отказе в предоставле-
нии государстве-
нной услуги на бумажном носителе), выдача результата оказания государстве-
нной услуги
Отправка результата оказания государстве-
нной услуги (уведомление либо мотивирован-
ный ответ об отказе в предоставле-
нии государстве-
нной услуги на бумажном носителе) через курьера в ЦОН.
Подписание уведомления или письменного мотивирован-
ного отказа в выдаче специального разрешения, передача в канцелярию уполномочен-
ного органа (его филиала).
7
в день приема исполненных документов
в течении того же 1 (одного)  рабочего дня после подписания
в течении 1 (одного) рабочего дня после направления на подпись
8
Номер следующего действия
9
10
12
11
9
Наименование действия и их описание
Регистрация квитанции об уплате суммы сбора за проезд тяжеловесных и крупно-
габаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан (далее – платежный документ), отправка платежного документа в уполномочен-
ный орган (его филиал).
Прием и регистрация платежного документа, передача платежного документа специалисту отдела уполномочен-
ного органа (его филиала).
Подписание специального разрешения, передача в канцелярию уполномочен-
ного органа (его филиала).
Заполнение и передача специального разрешения на подпись руководителю уполномоченного органа (его филиала), либо его заместителю или уполномоченному лицу.
10
в день приема платежного документа
в течении 1 (одного) рабочего дня со дня поступления платежного документа
в течении 2 (двух) рабочих дней со дня регистрации платежного документа
в течении 1 (одного) рабочего дня со дня регистрации платежного документа
11
Номер следующего действия
14
13
12
Форма завершения
Выдача специального разрешения, при получении получателем уведомления и оплате им суммы сбора за проезд тяжеловесных и крупно-
габаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан
Отправка результата оказания государстве-
нной услуги (специаль-
ного разрешения) через курьера в ЦОН.
13
Сроки исполнения
в течении 2 (двух) рабочих дней со дня поступления платежного документа в уполномочен-
ный орган (его филиал)
в течении
того же
одного
рабочего
дня, после
подписания
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача специального разрешения на
проезд тяжеловесных и крупногабаритных
транспортных средств (включая иностранные)
по территории Республики Казахстан»
Диаграмма функционального взаимодействия
Процесс оказания государственной услуги
Сотрудник ЦОН О-1
Канцелярия
уполномоченного
органа
(его филиал)
О-2
Руководитель
уполномоченного
органа (его
филиал) либо
его заместитель
(уполномоченное
лицо) О-3
Начальник отдела
уполномоченного
органа (его
филиал) О-4
Специалист
отдела
уполномоченного
органа (его
филиал) О-5

15. ХҚКО-да мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асырушы тұлғалардың ең төмен саны бір адамды құрайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әрекеттер
(өзара әрекеттер) сипаты
16. ХҚКО құжаттарды қабылдау «кедергісіз қызмет көрсету» тәртібімен ХҚКО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетілген операциялық залда жүзеге асырылады.
ХҚКО мемлекеттік қызметті алуға өтініш берген кезде мемлекеттік қызметті алушыға мыналарды көрсете отырып, тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі:
сұрау салуды қабылдау нөмірі және күні;
сұратылатын мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні (уақыт) мен орны;
мемлекеттік қызметті алушының немесе уәкілетті өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған уәкілетті орган (оның филиалы) немесе ХҚКО лауазымды адамның тегі, аты, әкесінің аты.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай ҚФБ іске қосылған:
1) уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесінің қызметкері;
2) уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы не оның орынбасары;
3) уәкілетті тұлға;
4) уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығы;
5) уәкілетті органның (оның филиалының) маманы;
6) ХҚКО қызметкері;
7) ХҚКО жинақтаушы бөлімінің қызметкері;
8) курьер.
18. Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) өзара байланысы мен реттілігінің мәтінді кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) орындау мерзімінің көрсетілуімен осы Регламентке 1-қосымшада берілген.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысының және ҚФБ сызбасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
«Қазақстан Республикасының аумағы
бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді
көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса
алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаты
Негізгі үрдістің әрекеті
1
Әрекет №
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның (оның филиалы) кеңсесі
Уәкілетті органның (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары (уәкілетті тұлға)
Уәкілетті органның (оның филиалы) бөлім бастығы
Уәкілетті органның (оның филиалы) маманы
3
Іс-әрекеттердің атауы және олардың сипаттамасы
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат (бұдан әрі – арнайы рұқсат) алуға өтінішті қабылдау, өтінішті тіркеу, алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхатты ұсыну (бұдан әрі – қолхат) және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысына немесе оның орынбасарына өтінішті қарауға беру
Арнайы рұқсат алуға өтінішті қарастыру, уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығына жіберу
өтінішке қоса берілген құжаттардың белгіленген талаптарға сәйкестігін қарау, уәкілетті органның (оның филиалының) маманына орындауына беру.
өтініштің орындалуын жүзеге асыру, уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасарына Қазақстан Республикасы аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүріп өтуі үшін алым сомасы көрсетілген арнайы рұқсатты беру туралы хабарламаны (бұдан әрі – хабарлама) не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуды қол қоюға жолдайды.
5
Орындау мерзімі
өтініш түскен сәттен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 4 (төрт) жұмыс күні ішінде
6
келесі әрекеттің нөмірі
6
5
7
Іс-әрекеттердің атауы және олардың сипаттамасы
мемлекеттік қызметтің нәтижесін (хабарлама не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тарту) беру
хабарламаға не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуға қол қою, уәкілетті органның (оның филиалы) кеңсесіне жолдау.
8
Орындау мерзімі
өтініш түскен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде
қол қоюға жолдағаннан кейін бір жұмыс күні ішінде
келесі әрекеттің нөмірі
7
11
Аяқталу нысаны
алушы хабарламаны алып және алым сомасын төлеген кезде, арнайы рұқсат беру
12
Орындау мерзімі
алым сомасын төлеген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаты
Негізгі үрдістің әрекеті
1
№ әрекет
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
ХҚКО қызметкері
Уәкілетті органның (оның филиалы) кеңсесі
Уәкілетті органның (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасары, (уәкілетті тұлға)
Уәкілетті органның (оның филиалы) бөлім бастығы
Уәкілетті органның (оның филиалы) маманы
3
Іс-әрекеттердің атауы және олардың сипаттамасы
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат (бұдан әрі – арнайы рұқсат) алуға өтінішті және қажетті құжаттардың тізімін қабылдау, өтінішті тіркеу, алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхатты ұсыну (бұдан әрі – қолхат) және өтінішті және құжаттардың толық тізімін уәкілетті органға (оның филиалына) жіберу.
Арнайы рұқсат алуға өтінішті қабылдау, өтінішті тіркеу, уәкілетті орган (оның филиалы) басшысына немесе оның орынбасарына өтінішті қарауға беру.
Арнайы рұқсат алуға өтінішті қарастыру, уәкілетті органның (оның филиалының) бөлім бастығына жіберу
өтінішке қоса берілген құжаттардың белгіленген талаптарға сәйкестігін қарау, уәкілетті органның (оның филиалының) маманына орындауына беру.
өтініштің орындалуын жүзеге асыру, уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы немесе оның орынбасарына Қазақстан Республикасы аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүріп өтуі үшін алым сомасы көрсетілген арнайы рұқсатты беру туралы хабарламаны (бұдан әрі – хабарлама) не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуды қол қоюға жолдайды.
4
Орындау мерзімі
құжаттарды қабылдау күні
өтініш түскен күннен бастап 1 (бір) жұмыс ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
өтінішті тіркеген күннен бастап 4 (төрт) жұмыс күні ішінде
5
келесі әрекеттің нөмірі
8
7
6
6
Іс-әрекеттердің атауы және олардың сипаттамасы
мемлекеттік қызметтің нәтижесін (хабарлама не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тарту) қабылдау және тіркеу, мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру.
мемлекеттік қызметтің нәтижесін (хабарлама не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тарту) курьер арқылы ХҚКО-на жолдау.
хабарламаға не жазбаша түрде дәлелді арнайы рұқсатты беруден бас тартуға қол қою, уәкілетті органның (оның филиалы) кеңсесіне жолдау.
7
Орындау мерзімі
орындалған құжаттарды қабылдау күні
қол қойғаннан кейін сол бір жұмыс күні ішінде
қол қоюға жолдағаннан кейін бір жұмыс күні ішінде
8
келесі әрекеттің нөмірі
9
10
12
11
9
Іс-әрекеттердің атауы және олардың сипаттамасы
Қазақстан Республикасы аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүріп өтуі үшін алым сомасын төлегендігі туралы түбіртекті (бұдан әрі – төлем құжаты) тіркеу, төлем құжатын уәкілетті органға (оның филиалына) жіберу.
төлем құжатын қабылдау және тіркеу, уәкілетті органның (оның филиалы) маманына төлем құжатын беру.
арнайы рұқсатқа қол қою, уәкілетті орган (оның филиалы) кеңсесіне жолдау.
арнайы рұқсатты толтыру және уәкілетті орган (оның филиалы) басшысы не оның орынбасарына немесе уәкілетті тұлғаға қол қоюға беру.
10
Орындау мерзімі
төлем құжатын қабылдау күні
төлем құжаты түскен күннен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде
төлем құжаты тіркелген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде
төлем құжаты тіркелген күннен бастап бір жұмыс күні ішінде
11
келесі әрекеттің нөмірі
14
13
12
Аяқталу нысаны
мемлекеттік қызметтің нәтижесін (арнайы рұқсатты) алушыға беру.
мемлекеттік қызметтің нәтижесін (арнайы рұқсатты) курьер арқылы ХҚКО-на жолдау.
13
Орындау мерзімі
уәкілетті органға (оның филиалына) төлем құжаты түскен күннен бастап екі (екі) жұмыс күні ішінде
қол қойылған күннен бастап, сол бір жұмыс күні ішінде
«Қазақстан Республикасының аумағы
бойынша ауыр салмақты және iрi көлемді
көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса
алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекеттестік диаграммасы
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісі
ХҚКО қызметкері О-1
Уәкілетті органның (оның филиалы) кеңсесі О-2
Уәкілетті органның (оның филиалы) басшысы, немесе оның орынбасары (уәкілетті тұлға) О-3
Уәкілетті органның (оның филиалы) бөлімінің бастығы О-4
Уәкілетті органның (оның филиалы) маманы О-5