О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 3-2/262 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий выделенных по регионам по направлениям государственной поддержки по видам племенной продукции (материала), а также годовой сметы распределения средств республиканскому племенному центру, племенному хозяйству по мясному птицеводству, племенному заводу по костанайской породе лошадей"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2012 года № 3-2/644. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2012 года № 8182
В соответствии с пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 516, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 3-2/262 «Об утверждении объемов бюджетных субсидий выделенных по регионам по направлениям государственной поддержки по видам племенной продукции (материала), а также годовой сметы распределения средств республиканскому племенному центру, племенному хозяйству по мясному птицеводству, племенному заводу по костанайской породе лошадей» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7683, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 2 июня 2012 года № 166-168 (26985-26987) следующее изменение:
приложение 1 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Департаменту животноводства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 12 декабря 2012 года № 3-2/644
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 22 мая 2012 года № 3-2/262
Объемы бюджетных субсидий в разрезе регионов и по видам
племенной продукции (материала)
п/п
Об-
лас-
ти
Статьи расходов (тысяч тенге)
ВСЕГО
Пле-
мен-
ной
мо-
лод-
няк
Пле-
мен-
ной
мо-
лод-
няк
круп-
ного
ро-
га-
то-
го
ско-
та
Пле-
мен-
ной
мо-
лод-
няк
круп-
ного
рога-
того
ско-
та,
заве-
зен-
ный
из-за
ру-
бежа
Веде-
ние
се-
лек-
цион-
ной и
пле-
мен-
ной
рабо-
ты
Содер-
жание
пле-
менных
быков-
про-
изво-
ди-
телей
мясных
пород
Пле-
мен-
ное
яйцо
Су-
точ-
ные
цып-
лята
На полное
возмеще-
ние
затрат
респуб-
лианскому
племен-
ному
центру по
приоб-
ретению
произво-
дителей,
а также
содер-
жанию
произво-
дителей,
получению
хранению
их семени
и эмбри-
онов
На полное
возмещение
затрат по
разве-
дению,
содержанию
и тренингу
племенных
лошадей,
получению
и хранению
семени
жеребцов-
производи-
телей в
племенном
заводе по
костанай-
ской
породе
лошадей
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Акмо-
линс-
кая

"Асыл тұқымды өнiм (материал) түрлерiн мемлекеттік қолдау бағыттары бойынша өңірлерге бөлінген бюджеттiк субсидиялардың көлемiн, сондай-ақ республикалық малды асылдандыру орталығына, еттi құс шаруашылығы бойынша асылдандыру шаруашылығына, қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқы зауытына қаражат бөлудiң жылдық сметасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 3-2/262 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 3-2/644 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 14 желтоқсанда № 8182 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 516 қаулысымен бекiтiлген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларының 7-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Асыл тұқымды өнiм (материал) түрлерiн мемлекеттік қолдау бағыттары бойынша өңірлерге бөлінген бюджеттiк субсидиялардың көлемiн, сондай-ақ республикалық малды асылдандыру орталығына, еттi құс шаруашылығы бойынша асылдандыру шаруашылығына, қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқы зауытына қаражат бөлудiң жылдық сметасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 3-2/262 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7683 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 2 маусымдағы № 290-291 (27365) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мал шаруашылығы департаментi осы бұйрықтың заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшiлiк ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрiне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр                                    А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 3-2/644
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2012 жылғы 22 мамырдағы № 3-2/262
бұйрығына 1-қосымша
Өңірлер бөлінісінде және асыл тұқымды өнім (материал) түрлері
бойынша бюджеттік субсидиялардың көлемі
Р/с №
Облыстар
Шығыстар баптары (мың теңге)
БАРЛЫҒЫ
Асыл тұқымды төл
Асыл тұқымды ірі қара мал төлі
Шет елден әкелінген асыл тұқымды ірі қара мал төлі
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу
Асыл тұқымды етті бағыттағы тұқымдық бұқаларды күтіп-бағу
Асыл тұқымды жұмыртқа
Тәуліктік балапандар
Республикалық малды асылдандырушы орталықтың шетелдiк селекцияның тұқымдық бұқаларының ұрығын сатып алу, сондай-ақ тұқымдық бұқаларды күтiп-бағу, олардың ұрығын және эмбриондарын алу және сақтау жөнiндегi шығындарды толық өтеуге
Қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқыларды көбейту, күтiп-бағу және жаттықтыру жөнiндегi шығындарын толық өтеуге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Ақмола